Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa, tu je ten problém :-D
Odpovedať
Caute baby ja sa tiez pridavam,svadbu mam 23.7. 2011...ja som si ju prelozila z 3.9.2011 lebo som sa zas bala toho,ze bude zima a prsat...mam rada teplucko....a priatel povedal,ze to vydrzi pre mna :-D ....
Odpovedať
honey cauko vitaj 8-) no ktovie ake bude pocasie...pioznas to - i vlete prsi a burky su
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, honey. aj ja ťa vítam :) máme rovnaký termín. My sme tiež dosť dlho rozmýšľali nad septembrom, ale kvôli práci sme sa rozhodli radšej pre júl. Tiež mám rada teplučko a keby som mala naplánovaný september, tak po tomto septembri by som to asi radšej zmenila :-D ...a priateľ to isté - kvôli mne to vydrží :-D
Odpovedať
Ahojte nevesticky, my mame zatial vybraty termin 15.7.2011 v piatok...v Kamile...soboty su uz vybookovane, ale zase na druhej strane neni zle mat po svadbe cely vikend na relax...co vsetko ste uz stihli vybavit?kde treba vobec zacat?:)
Odpovedať
babuli ahojky... ;-) to uz tak skoro su vsetky julove soboty rezervovane u vas? tak skoro?
Odpovedať
ahoj kweetinka, volala som dnes do Kamily a najblizsia volan sobota je az 17.9.2011, tak mi ponukli svadbu v piatok, co mi nepride uplne zly napad...lebo my planujeme obciansky obrad vonku, cize nevadi, ze to neni sobota...len rozmyslam, ci s tym hostia nebudu mat problemy...ale asi nie..pretoze obrad zacina az o 17.00, myslim si, ze sa da z roboty odist skor v piatok:)
Odpovedať
ahojte, aj my plánujem svadbu na júl, 16.7.2011 a tento mesiac si myslím, že je na svadby super...radšej teplo ako zima...
Odpovedať
no zas nasa matrika nevyvesila terminy takze nemam zajednany termin ;-) a o salu sa nebojim...len sa cudujem ze maju vsetko u vas obsadene...fiiha
Odpovedať
A babizne napiste teda, co vsetko ste uz vybavili takto vopred pred svadbou:) Ma tu niekto typ na dobreho kameramana a fotografa v jednom z BA a okolia?
Odpovedať
babuli21: my máme objednaný kostol, sála sa akurát rieši, a tiež hľadáme vhodného fotografa, potom kameramana a starejšieho to na tento rok stačí a budúci všetko ostatné...
Odpovedať
Profilova fotka
jej, ako som sa potešila, keď som zistila, že dnes sa aj v tejto téme komunikovalo ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte buduce nevestičky...aj my s priatelom planujeme svadbu na jul 2011...presne 2.7...vsetci nas od toho mesiaca odhovaraju,ze bude teplo a hlavne sa budu kazit kolace... :-) ..tiez sme premyslali nad septembrom,ale po terajsom sme to velmi rychlo vzdali a nenechali sme sa presvedcit... :-D zatial sme stihli rezervovat salu,muzikantov,na kostole sa stale nevieme dohodnut... :-) tie ostatne detialy ako napr.vyzdoba budeme riesit az neskor...asi az po novom roku...a zabudla som..aj kameraman je uz zajednany... ;-)
Odpovedať
lenka aj ja mam 2.7 ;-) ;-) vitaj
Odpovedať
Ahojte, konkrétnejšie luciac a myslím, že aj inka 22 :) ja mám tak isto termín 16.7.2011 :)) Z akého mesta ste?
Odpovedať
ja som z LM a teším sa, že nás už pomaly pribúda :-)
Odpovedať
lucia ajoj, LM dobre poznam ;-)
Odpovedať
a ty si odkiaľ kweetinka?
Odpovedať
Ahojte. My mame svadbu 23.7. Salu mame rezervovanu od septembra :-) . Na matrike povedali, ze je este skoro, ze az v januari mame prist - bude civilny sobas. Momentalne obzeram saty, bola som uz aj v nejakych salonoch skusat. Este som si nevybrala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lenkaalukino, som na tom podobne, tiež majú všetci naokolo problém s júlom, že bude teplo :-) lubicka87, máme stanovený rovnaký dátum svadby ;-)
Odpovedať
Ja stále hovorím, radšej teplo, ako keby mi malo pršať, to by som neprežila :-D A pokiaľ je miestnosť klimatizovaná, žiadny problém :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veď práve toho sa bojím... každý sa obáva tepla a nakoniec bude pršať a bude to presne naopak ako teraz - všetci môžu byť spokojní, okrem mňa :-|
Odpovedať
musíte myslieť pozitívne, a keď už bude pršať musíte si povedať, že sú dôležitejšie veci, aspoň nebude tak teplo :-), ale ja verím, že nebude!
Odpovedať
Profilova fotka
zatiaľ na to až tak veľmi nemyslím a kamarátka, ktorej priateľ nás bude fotiť mi povedala, že aj fotky v daždi pod dáždnikom môžu byť zaujímavé... veď v podstate iba kvôli tomu foteniu chcem aby bolo teplo, inak mi to môže byť jedno :-)
Odpovedať
A keď bude pršať, tak si treba povedať, že nám prší šťastie :-D
Odpovedať
caute baby ;-) tiez sa bojim dazda, ale snad nam to naladku nepokazi..da sa fotit i pri horsom pocasi a predsa treba mysliet na to, co sa deje v ten den a nepripustat si to tak ;-) ;-) akurat idem cez vikend na predsvadobne foto, tak asi aspon vyskusam ak bude zle pocasie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
už som počula, že to prší nielen šťastie, ale aj peniaze :-D :-D
Odpovedať
nimika: jedno lepšie ako druhé :-D ja sa len bojím toho, že sa mi stočia vlasy, keď bude pršať :-D poviem kaderníčke nech mi dá celý lak na vlasy na jeden účes, aby som potom nebola nervózna :-) ale celkovo, všetko mokré, šatky by boli špinavé, chodili by sme po mlákach...no nie nie, budeme mať teplúčko dievčatá ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak s tými vlasmi ma to ešte nenapadlo :-N áno, áno, celý júl bude krásne slnečno ;-)
Odpovedať
hej, urcite bude pekne, ale ani to s tym prsanim stastia ci penazi neni zle. Som poverciva :-) . Tak trosku. :-D mne sa paci oboje. A viete co? Ja sa hlavne tesim ze sa idem vydavat. Datum sme si neurcovali koli pocasiu ale koli skole, aby bolo po skuskach. Na pocasi nezalezi, pokial neni pod nulou.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?