Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
caute babenky :-) už som sa tu dlhšie neukázala...totiž som si myslela že svadba bude nakoniec v januari..totiž sme čakali bábätko...ale bohužial som o nášho drobčeka prišla ;-( takže všetko ostáva podla plánu...zajtra idem do jedneho salona pozrieť a skušať šaty...mám ich popísané na papieri že ktoré sa mi z ich salonu páčia a je ich asi 23 :-N :-N nuž neviem že ako to všetko sklbim.... zatial nemame ešte okrem kameramana fotografa miesta hudby a kňaza nič zaistene...žiadne obručky,oznamka...v januari mame isť do hotela kde budeme mat hostinu-vybrať svadobné menu a aj výzdobu...aspoň sa po strate drobca trošku zamestnám inými myšlienkami a nemyslim stale na to... držte zajtra palčeky nech sa skuška vydarí ... ;-) papa
Odpovedať
Ahojte, všetkým, konečne tu máme víkend :-D dočkali sme sa....ako sa máte?Darčeky už pokúpené? My už máme konečne doma obrúčky, neviem sa vynadívať na ne, hlavne je to super pocit, mať ich doma a sen sa stáva pomaly skutočnosťou, už začínam mať z toho stres, pretože sviatky a nový rok su zachvílu za nami a pred nami už len pár mesiacov do svadby, ale ja si hovorím niekto to zvládne za 2 mesiace, tak my, čo sa pripravujeme rok tak nebude problém :-D
Odpovedať
ahoj flyangel:), tak to mi je luto, ze si prisla o babatko :( , ale hlavu hore ;-) ako dopadlo skusanie ? daj foto ak mas do albumu nech ta vidime aka si bola peknucka :) mucik, tak to je super , ze mate obrucky a ake? no ja za kazdym ako idem k priatelovi, tam ma vo vytrine obrucky, tak si svoju dam a kocham sa :-D a vzdy ked ma zbada tak nadava, ze to este nemozem a tak :-D , ale tiez uz aspon mne zacinaju stresy akurat sme sa o tom nedavno bavili, nie len zo svadby, ale zo vsetko co pride a tak :)ale to mas pravdu niektori to zvladnu v pohode za 2mesiace a my sa chystame uz veeeelmi dlho. co sa tyka darcekou tak este nemam a nemam ani potuch co, no len drahemu som dala objednat manzetove gombiky a ozdobnu ihlicu do kravaty a este mu kupim kosleu na manzetky a to bude asi vsetko... co sa tyka ostatnych tak netusim :-D
Odpovedať
Ahoj zet7, chceme svadbu v kostole a preto uvazujeme presne nad tymto terminom. Rozhodli sme sa este cez leto, ze sa chceme vziat niekedy na jar. Len este zatial nic nezajednavame ani nevybavujeme. Mas pravdu, ze by sa to malo dat stihnut v priebehu tych 4-3 mesiacov. :-) A co ty? Co vsetko uz mate pripravene, vybavene? Treba ist najskor za knazom alebo si objednat miestnost ohladom terminu? :-. Co ked na ten termin uz nebude nieco volne, ked sa nepoponahlame?
Odpovedať
ahojte, my mame take fofry ze vybavujeme miestnost nanovo.. :-| ked sme boli cez vikend v restike kde to chcu mat "iba" nasi tak pri tolkom pocte ludi ostalo na tancovanie asi 2m stvorcove..takze hladame a mala by som DJ zhanat alebo nieco takeho :D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby ja uz mam satyyyyy, sa velmi tesim z toho, fakt som riadne nadsena a tak sa mi to pacilo skusat, mam ich z jedneho salonu zo Zv a mozem to este aj zmenit na ine aj ked tieto boli super ale kedze chcem schudnut a mali aj ine super tak uvidim a bookla som si aj spanielsky zavoj, vyzera to velmi pekne, no som nadsena taka len nemam foto bo by som to hned drahemu ukazala tak mi nedovolili moje poradkyne sa fotit, ale co uz a este aj vlecku budem mat dlhu no uz som sa vykecala teraz k veci wedding tak my uz mame salu, kameru, dj, starejsieho, saty a manzetove gombiky, xi a vyhliadnute obrucky len ich musime ist rezervovat a nemame cas na to bo je to mimo Zv, asi skor salu, sobas mozete mat aj v inom case ak by tam niekto mal ale salu potrebujete iba pre seba. a co bude volne zalezi aj na pocte ludi, uz si zistovala?, urcite sa Vam to podari bo 30.4. 2011 je magicky datum :-) :-) vraj inak baby idu nam stranku odstavit na par dni, ale super ze bude nova verzia, nedame si sukromnu skupinu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky! tak my sme mali cez vikend oficialne zasnuby :-D mala som mierne obavy,ze ako to dopadne,ale vsetko bolo super...dufam,ze aj svadba bude tak hladko prebiehat :-D
Odpovedať
Ahojte, aku súkromnu skupinu Zuzka???No už som čítala o tom zatvorení, budete mi chýbať bambulky ;-( , aj ked som nestíhala písať ale vždy som nakukla a prečítala...ale som aj zvedavá...teším sa s tebou kvôli šatám bola si v Nicol?Buba s tou salou ma to mrzí dufam,že do Vianoc nájdete, aby ste mali klud...
Odpovedať
Profilova fotka
nie v ellen tam som sa nedopracovala lebo sme hned isli tam a bol tam bohovsky vyber a zlate tety a vela mi dali k satam tak som nevymyslala a este na januar ze pridu saty nova kolekcia tak pojdem kuk a ze si mozem byvrat, ja som si jedny ale 3 sa mi pacili takze sa este rozhodnem. no na modrom konikovi to je aj na modrej streche, ze vsetky co sme tu sa dame do skupiny april 2011 a nebude nas tu hocikto citat a ked pride nova nevesticka tak posle ziadost a sobi ako zakladatelka skupiny jej to povoli a bude s nami to mas lepsie sukromie si myslim lebo ja osobne poznam vela ludi co sem chodi citat a hladat znamych, ale to bol iba moj navrh, booze aka som ukecana dnes musime si to dnes vynahradit ked nic do piatku:-)
Odpovedať
caute kocky:) jeeeej zet tesiiim sa velmi stebou :) skoda, ze nemas foto :( ale isto si v nich veelmi krasna ;-) chystaju sa zmeny na stranke no som zvedava..hej zet mas pravdu asik to bude lepsie take sukromnejsie, ze si budeme moct pisat bez toho aby nas niekto kritizoval a podobne...no len do piatku vydrzat bez aspon nakuknutia na svadbu bude tazke :-S buba, my sme salu tiez museli menit a dokonca 3krat pokial sme nasli tu spravnu, teda dufam,ale tak uz sme dali zalohu..no nikde to neni idealne, vsade sa najde nieco s cim sme neboli spokojny, ale tak povedala som si, ze nie som milionarova dcera a nemozem mat svadbu v nejakom lukrativnom hotely tak som sa uz nakoniec uskromnila aj s tym co mame teraz :-D ale neboj salu najdete a verim, ze este lepsiu ako ste mali, uvidis ;-) zet aj ja sa chystam schudnut, no stale si hovorim ze od zajtra a pomaly bude januar a ja som este nezacala :-D no , ale dufam ze cim to bude blizsie, ze sa prinutim :-D
Odpovedať
buba prepac skomolila som ti nick :-( dadika gratulujem k oficialnim zasnubam :-) baby a tie oficialne zasnuby su potrebne? pretoze my sme ich doteraz nemali :-| ja by som aj chcela, ale moj drahy ze to je nepodstatne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dik baby ved som aj drahemu vravela ze sa idem s Vami rozlucit my so sobi sa preorientujeme na modru strechu urcite, ze? buba to ma mrzi ze mas problemos so salou ale lepsie teraz ako mesiac pred svadbou my sme tiez nemali oficialne zasnuby, u nas je to ako u Teba Sobi, ale dadi gratuliren :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jasne zet, tiez uz dost casto chodim na modru strechu :-) si tam uz aj ty?
Odpovedať
Profilova fotka
zaregistrovana som este nie, ked prepiseme pozemok tak potom. vy uz mate povolenie stavebne?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam :-D my sme oficialne robili pretoze,ked sme doma oznamili,ze sme sa zasnubili,tak na nas jedny aj druhi spustili,ze to takto bez rodicov,ale som aj rada,bolo to hezke ked si ma pytal od nasich,normalne som bola prekvapena,ze aku rec si pripravil... :-D a zase aj rodicia sa mohli konecne dohodnut ohladom svadby :-)
Odpovedať
zet, este nemame k tomu treba projekt a vlastnit pozemok..no nam sa uz nastasie projekt kresli a mal by byt v polke januara a pozemok sme uz dali prepisat a o 20 dni bude oficialne nas. Len potom budu nasledovat podla mna zdlhave papierovacky a na skoro vsetky odpovede sa caka 30 dni.... :-|
Odpovedať
dadika mne sa to paci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne dadi len ti nasi chlapci, vies :-D no my pozemok zaciname riesit ale stale sme sa nerozhodli ktorý takze tak a potom projekt a vybavovackyyyy, ale aspon sa to hýbe troska
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala normalne slzy na krajicku :-) musite ich nejako k tomu dokopat ;-) je to ozaj zazitok a bola by skoda,keby ste o nieco take prisli...
Odpovedať
no hybe pretoze ja u svokry by som nerada zbytocne dlho byvala, ale ako vidim bude to este dlha pesnicka po kial ten dom vobec postavim, zda sa mi to vsetko strasne zlozite, predstavovala som si to jednoduchsie, ale tak co uz.. baby a co kam sa chystate na silvestra? boli ste niektore v oscadnici? chcem vediet ake to tam je
Odpovedať
Profilova fotka
sobi prave toto spm dnes s kamoskou preberala, ze je to nie sranda s domom, ale ze to stoji za to :-) neboj nic zvladame vsetko ;-) idem spat nejako ma lame uz, dobru noc a neviem kedy sa vidime, ci citame :-) pekny tyzden zelam,pa
Odpovedať
ahoj zet aj ja uz idem..papa vsetkym bru noc a tiez pekny tyzden
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky. ja len na skok. a docitala som sa, ze az do piatku tu nic nebude... tak vam aspon rychlo odpisem :-D vo stvrtok ideme konecne zaplatit zalohu za miestnost... :) aaaaaaa som za sukromnu miestnost, tak ma tam podom nezabudnite pridat, prosim ;-) :-D a zasnuby... take oficialne draheho ani nenapadli a ja som po tom nejako velmi netuzila.. cize my dvaja sme si uzili romantiku a rodicom to len oznamili :-) svokra to zobrala, ako keby sme povedali, ze k obedu chceme kavu... :-D ale nasi to rozoberali :-D tak sme si spravili take rodinne posedenicko pri kave :) baby, ja budem sviatkovat so svokrou... u nasich... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, konečne sa mi podarilo nájsť tému, s ktorou mám aj ja niečo spoločné ... totižto sa aj ja budem vydávať v apríli 2011, presnejšie 30.4. asi ako väčšina z vás :-) dúfam, že sa budem môcť s vami podeliť o svadobné radosti aj starosti :-D
Odpovedať
ahojky :-) no volala som na miestny urad takze nas termin je volny nastastie je to cca 300 m od tej restiky takze snad nasi to psyhcyck ypreziju:D a mam aj DJ jaaa :-) inak z 5 mal len jeden uz volny termin na nas datum.. :-) a viete co to znamenaaaaa??? uz sa to bliiiziiiiiiiiii x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Ahojte, ako sa Vám páči vynovená stránka? Ja som sa nevedela dočkať :-) a je tu znovu víkend a o dva týždne Vianoce :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mucik 1985, ja si myslím, že sa im celkom podarilo vylepšiť to tu ... aspoň zatiaľ sa mi tak zdá :-)
Odpovedať
Vieš, ja som chodila kuk aj na modrý konik a tam sa mi to zdalo neprehladne oproti mojejsvadby v pôvodnej verzii, ale možno je to vec zvyku...
Odpovedať
Profilova fotka
môže byť, ale tak všetko má svoje plusy aj mínusy ...
Odpovedať
Bambulky, a kde ste? Hadam ste si už nevytvorili tu súkromnu skupinu???Ale určite máte zhony teraz pred sviatkami aj ja už celý den riadim, a teraz idem piecť medovnícky s priateľom, je to naša tradícia, už štvrtý rok :-D ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?