Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule :) tak k tomu napadu s fotkami sa pridavam :) a konecne sa nam podarilo vybavit salu, takze niekedy buduci tyzden ideme zaplatit zalohu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) pripajam sa do tohto Vasho fora, nakolko tiez budeme mat svadbu 30.4.2010 ;-) S pripravami este nie som ani zdaleka tak ako poniektore z vas, mam nejake veci objednane alebo uz aj doma, no najhlavnejsie - salu, hudbu ci fotografa nemame este ne pevno zajednane :-| cakam na vyjadrenie hudby a potom vsetko ostatne... Ale saticky uz mam :-D tie som mala sko prve; chcela som mat predstavu, co mi sadne no a v tretom salone mi jedny sadli...az sa mi nechcelo si ich vyzliect! :-)
Odpovedať
ahojky, asemilka kde ste vybrali? inac zacinam mat hroznu dilemu, neviem ci si mam dat korunku a vlasy spustene, alebo celenku a vlasy hore, alebo celenku a zavoj cipkovany ..vobec neviem ako to pojde k tym satam, same o sebe su dost zdobene....]-( kurnik toto je hrozne lebo keby som mala saty na sebe aj uces tak je to hned.. ale takto si to neviem predstavit...sa neviem potom rozhodnut ci zhanat korunku a ked ju nakoniec dam tak ju ani nepouzijem... :-| :-| aaaah yoo
Odpovedať
ozaj dufam ze na tom svadobnom veltrhu bude aj bizuteria, som bola vcera v auparku a nic poriadne , som nasla dve korunky iba
Odpovedať
Ahojte, no aj ja mám s tým učesom dilemu buba23, mne sa páči hned prvý, ktorý máš v albume, ale neviem , ci sa bude hodit k šatám :-( a ci to nebude vyzerať divoko :-D , máš dlhé vlasy?k tvojim šatám sa hodia aj rozpustene, ale asi potom bez závoja, no neviem, mne povedala kaderníčka, že mám doniest bižutku, závoj a fotku šiat na skúšku...a ona niečo vymyslí...
Odpovedať
Vsak, to ze s tym ucesom a celkovo je to loteria...skusim aj ja doniest korunku, celenku, bizu a budem sa musiet rozhodnut uz u kadernicky.tam sa aj prezliekam takze snad neco stvorime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby ahoj lencul vitam Ta v nasej teme, to je super, ze mas saty, ja este nie ale zase mam kameru... ako ste vikendovali? ja sa teraz skor zameriavam na vianoce ako na svadbu, ale vcera som si pozerala jeden skvel film co odporucam pozriet vsetkym pred svadbou a hlavne ked nastanu problemy - Ohňuvzdorné, tak sa myslim vola pekný zaciatok týždna Vám želám
Odpovedať
Profilova fotka
lencul vitaj medzi nami :-) Ahojte babule, ako sa mate? Vidim, ze tu preberate obrucky a ucesy. My oibrucky este nemame, ale do Vianoc si ich kupime. A uces? Tak to nevime, aky budem mat, ale chcela by som mat celenku, tak uvdidim, par ucesov uz vo vyhlade mam. Ako ste vikendovali? Ja uz rypem steny v nasej spalni :-D Takze makkaaamm. Dnes mi doslo bolerko, co som si objednala, tak ho v priebehu tyzdna hodim na net. Babulky drzte sa, idem ja dalej makat. Papa a posielam pusinky :-*
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si myslím, že tu sú veľmi pekné účesy tak mame z coho povyberat a este k tomu sikovna kadernicka, nemas o com :-) tak len makaj Matka potom sa uz budete len vytesovat z pekneho byvania :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, prajem vam pekny den :-) Ja idem makat, rypamt steny, tak vam pisem. Co mate noveho? Ja mam svadobny vankusik pod obrucky, sestra mi ho urobila. V priebehy tyzdna ho hodim do albumu, ak sa mi podari. Poradte mi, aka farba stien sa hodi do spalene? Zatial sa majte, papa
Odpovedať
ahojte baby :) tak konecne uz budem chodit castejsie, nemala som totiz k dispozicii net :-( , ale uz mam :-) nepozeravate tie 4 svadby co chodi na markize? no co sa tyka mojej obrucky co som Vam pisala, ze mi je asik mala, tak som sa dnes bola informovat a, ze jedine novu by mi museli urobit, tak ma teda nepotesili. Tak sme sa s priatelom rozhodli, ze pockam do polky marca a ked mi aj vtedy bude tesna, tak si budem musiet dat urobit novu... martinka, tak ty riadne makas na zveladovani domceka, to je super, tak nech ti to ide od ruky :-) co sa tyka ucesu, tak ja mam kazdy tyzden iny nazor :-D , ale jednoznacne viem, ze korunku ani celenku nechcem a aby som nezabudla vitam vsetko nove clenky :-) baby a viete, ze princ Willam bude mat svadbu 29.4.2011? to je mile ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau sobi presne som sem isla napisat ci pozerate tie svadby? ja tv nepozeram ale toto hej a odpadavam z nich :-) a o williamovi som pocula ze koncom aprila ja som tu nasla super kontakt na obrucky a chlap mi poslal cenovu ponuku a ze wauu! inak pekny vecer vsetkym
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, sobíčatko si nás zanedbávala, a ja som myslela, že to dajú na 30.04.2011, to som nevedela, ale v inej téme som čítala, že posledný aprílový týžden, myslím, že aj jeho rodičia sa brali v apríly, či nie? To mi je luto s tou obrúčkou a spravia ti len jednu?
Odpovedať
mucik ahooj :) uz to napravim ;-) no dnes to bolo v spravach to o ich svadbe myslim ze o 17tej ci kedy to davali. no hej spravia mi len jednu ked bude potreba, tu moja dam na vymenu a zaplatim len za robotu...ved uvidim.. a co mas nove ty?ja okolo svadby som akosi spomalila troska, teraz riesime byvanie da sa povedat.
Odpovedať
Ano, a čo máš na mysli s ým bývaním,myslím, že si spomínala,že budete bývat u svokrovcou, alebo sa mýlim? Ja čakám tie obrúčky, ale budú asi na budúci týžden len ;-( , zajtra otvárajú historickú radnicu, ktorú u nás rekonštruovali dlhé roky a ja som sa tam vždy chcela vydávať, tak sa tam pôjdeme pozrieť, lebo inak sa u nás sobáši na úrade, a tam sa mi až tak nepáči :-( ...
Odpovedať
A aj ja pozerám 4 svadby, čo si o tom myslíš, ja mám z toho zmiešané pocity...
Odpovedať
zuzka, ano u svokrovcou nejaky rok dva a potom ak vsetko pojde ako ma pojdeme do domceka nasho :-) , ale tak zariadujeme si izbu, kupelku a tak pretoze priatelov brat aj s detmi a zenou sa uz odstahovali do svojho domu, tak ideme ,,na rad my" tak si to davame tam u nich do poriadku, ale tak zaroven vybyvujeme projekt a mame kopu vybavovania, aby sme na jar mohli zacat stavat no a tak.. no a ta relacia neviem, podla mna je to o nicom, ale myslim si, ze vyhra ta ciernovlaska , ale je to take nudne a nezazivne
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som zvedava na zajtrajsiu svadbu, z vychodu, to bude asi riadna zabava :-) ale tie baby sa mne nepacia velmi kritizuju aj ked aj maju co len ja by som to asi nejak diplomaticky povedala a sobi ako ste na tom s domcekom? kolko trvaju cca vybavovacky okolo pozemku, projekt a tak?
Odpovedať
tak to je super, ze budete mat obrucky, potom hod foto :) a ved sa ti mozno podari vydavat na tej krasnej radnici drzim palce,aby sa ti to podarilo :-)
Odpovedať
No to aj ja si myslím, že vyhrá čiernovláska...no mne sa nepáči, že tam vybrali češku, čo nebolo dosť kandidátok tu doma a myslela som si, že vyberú nejake exkluzívne svadby, aby to bolo napínavé a vyrovnané až do konca...a to, že kritizujú je podľa mna len hra o tú výhru, ja som sa na tú reláciu tešila už od leta, že nacerpám nápady a ta :-( k...A vy už máte pozemok?aj náčrt, projekt domu?
Odpovedať
Profilova fotka
babule, vy uz podaktore mate obrucky a ja este ani predstavu o nich :-D zet7, mozes mi do ip poslat ten kontakt na obrucky? dakujem ;-) :-)
Odpovedať
presne zuzka mas pravdu, aj ja som cakala, ze tam budu extra svadby a ono tam bude taka mozno len jedna a napad...aj ja som si myslela, ze nejake budu, ale zatial o nicom teda mne sa zatial nepacila ani ta jedna svadba a myslim, ze ani ta zajtrajsia nebude nic moc, ale tak co uz.zevraj v zahranici to uz dlho chodi a ma to uspech - no u nas sa to asi nechyti... ano mame uz aj pozemok, ten dostal priatel- uz je aj prepisany, a mame aj vybraty projekt ak chce pozri si tu je link aspon my kocky poviete vas nazor http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/s... aj ked to sem nepatri, ale aspon budem vediet co si o tom myslia aj ini..no koly pozemku a financiam nemoze byt dom nic extra :-Sale tak co uz budem rada ked bude aspon tento ;-) ahooj Ludka :) ako sa mas? neboj najtiaz zacnes chodit po zlatnictvach a hned si vyberies:)
Odpovedať
vitaj asemilka ani o tebe sme dlho nepočuli :-( , no len si dobre premyslite tie obrúčky, lebo ja som na veľa ustúpila priatelovi a začinam to pomaly ľutovať/mala som inú predstavu/, ale možno je to tou reklamaciu, že som taká znechutená, tak držim palce, aby ste si dobre vybrali...
Odpovedať
Profilova fotka
ludka uz som poslala :-) sobi aj my chceme taky styl, bungalow a aj tolko izieb len inac rozmiestnene. a predstavy mas ozaj paradne ak sa mozem spytat tak ak idete brat uver kedy pred svadbou ci po?
Odpovedať
Vraj nič extra, mne by aj to stačilo, ja som unesená, je to také milé a splna to všetko, čo by som chcela, a myte to niekde blízko rodičov alebo v nejakej dedinke pri Leviciach? my ostaneme asi v byte, a aj to možno v 2izbovom, ja som to riešila pred 2 rokmi/ani vydávať som sa nechcela pokiaľ nemáme vyriešenú bytovú otázku ale nechám to tak ako to má prísť, tak to bude a hlavne, že budeme spolu...
Odpovedať
zuzi vy ste reklamovali? tak to mi je luto :-( aj ja som co sa tyka obruciek suhlasila s priatelovym vyberom no mne sa pacili ine, ale tak co uz..ved aj tak mi je moja mala a ludka dobre si odmeraj aj velkost, v tomto mam zase ja zle skusenosti :-( ludka aj ja by som chcela iny bungalow a inak rozmiestneny a tiez z vyklenkom na kuchyni atd, ale no zial nemozem, lebo ako hovorim tak mame pozemok nie moc na to vhodny, ale tak neva..jeeej to je super, ze aj vy chete :-) no uver ideme brat este pred svadbou teda chceli by sme, pretoze ked budeme dvaja uz sa budu vydavky delit na dve osoby, tak uvidime co bude vyhodnejsie, ale kazdopadne len urcitu ciastku chceme brat zvysok bude...tak uvidime, co sa tyka tych predstav v albume mam to schvalene od priatela uz len peniazky naskrabat, bude to kopu odriekania atd, ale tak snad to zvladneme..uz aj moje take trapenie bude byvanie u svokrovcov
Odpovedať
zuzka, no pozemok je v dedine Podhajska /mozno aj poznas/ a je da sa povedat hned za domom rodicov mojho draheho - co mi tiez nie je velmi po voly, ale tak chcem byt s nim a hotovo..vlastne je to tak ze je dom potom je dvor za nim je taky mini penzion so 4izbami potom je taky mensi travnik a tam za nim je nas pozemok a dost blbe je aj to, ze tam este nie je spravena pristupova cesta, cize budeme musiet chodit cez branu jeho rodicov, ale tak hadam za nejaky cas tam cestu spravia. zuzka ja som chcela byt v byte totiz od malicka som vyrastala v byte.. dostali sme 3iz byt, ale ten by nikdy nebol nas a len by sme platili, tak som pristupila na dom, ale s urcitymi vyhradami a podmienkami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, ale ked mi ideme cestou okolo zlatnictva aj dnu, ale jeden ukaze na jednu obrucku a druhy na uplne inu :-D vcera sa z nas teta smiala... :-D hladeli sme na jedno plato s prstenmi, ze sa nam tam paci obrucka... tesili sme sa, ze sme sa na nejakej aj zhodli... teta vytiahne plato von... a kazdy z nas hladel na inu obrucku :-D ozaj, asi ma tu bude tento tyzden pomenej. nejako toho mame v robote az az, blizi sa koniec roka... a ked pridem domov, spravim nam veceru, obedik do roboty.. a niekedy uz nevladzem pozerat na pocitac aj doma...
Odpovedať
Profilova fotka
mna to lucka zaujima kvoli tomu co je vyhodnejsie ci pred manzelstvom ci uz ked budete manzelia brat uver, ale my asi az ked budeme a vela krat je to tak, ze az po roku zacnes splacat co sa mi paci :-) tak na jar zacinate stavat?
Odpovedať
Jasné, že poznám Podhajsku :-D a kolegyna tam chodi na kupko...ale vydržíš nejako, čo nás nezabije to nás posilní :-D, to je fajn,že pozemok máte, to by som ani ja nerozmýšlala o byte...no s tým uverom, je to tazke, uz máte aj obehané banky?Asi by som si aj ja brala uver pred svadbou, asi je to lepšie, ale zase platit 2 uvery :-S , no som zvedava, potom daj vediet...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?