Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky pridavam sa k vam. mame svadbu 2.aprila.ako riesite fotenie? pred alebo po obrade? o ktorej hodine to mate? aby nebolo neskoro na fotenie, neviem ci nebude skoro tma.
Odpovedať
Ja riesim fotenie pred obradom. Od rana jak pojdeme ku kadernicke, uces... saty, vsetci vypadneme na fotenie von (aspon na nas nikto nebude cakat tolke casy) na fotenie budeme mat pohodu, ziaden stres... po foteni zacne obrad o 16tej a vsetko bude pokracovat uz podla tradicii a pocas svadby sa budeme venovat len a len hostom.
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme chceli totiz fotenie po svadbe, lebo obrad bude v meste a hostina na sirave a fotenie tiez na sirave. tak myslim ze bude blbost najprv ist fotit sa tam, vratit na obrtad a potom spat. ta dilema, neviem ci okolo 16tej nebude tma zaciatkom aprila.
Odpovedať
Peti ohladom tej tmy : Východ slnka:04:40 Západ slnka :19:14 a ako je to daleko od mesta? myslim ze fotenie pred svadbou je omnoho "praktickejsie", lebo po obrade uz budu gratulacky zhon, budete sa presuvat na hostinu, neviem ci si to dobre uzijete...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nám fotograf odporučil sa ísť fotiť ďalší deň ... že je to úplne super, že sa nám môže venovať oveľa viac a že aj my nebudeme v strese, aby sme všetko stihli ... ale ešte nie sme na 100% rozhodnutí ... a na druhej strane sa zase dať znovu česať a líčiť ... no neviem ...
Odpovedať
Profilova fotka
buba23 diky za info :) mesto kde bude obrad je asi 45 min od siravy.a fotky urcite chcem mat odtial. neviem jak by trebalo vyriesit to :-|
Odpovedať
mucik, jeeej to je krasna tradicia :) nie este nie je ziadna sukromna , zatial... ;-) ahoj jane 25 vitam ta ;-) ja nemam nazor na zmenu, mne je to fakticky jedno len to pred tym bolo asi jednoduchsie...
Odpovedať
petruska ahoj a vitam ta :) no my sa fotime presne takym stylom ako lucyferia, cize uz od rana od kadernicky a pred obradom portrety, potom klasika odobierka a o 15tej.sobas+ omsa no a potom hor sa oslavovat a zabavat sa :) jeeej buba super, ze si to zohnala, zapad a vychod slniecka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute a vitam nove nevesty novy dizajn je pekny a ked sa zalozi aj sukromna skupina tak sa tam vsetky dostaneme takze vsetko po starom :-) co sa fotenia tyka tak my sa budeme po svadbe fotit a to z toho dovodu ze chcem aby ma moj videl na ostro ked pride k nam nevestu pytat, ale urcite je praktickejsie pred svadbou sa fotit, ale my netancujeme nejako tak aspon sa od toho pri foteni trochu usetrime :-)
Odpovedať
@petruska1212 - len nezabudni ze ti budu permanentne ludia vyvolavat, ked budes mimo svadby na foteni a hosti nechas cakat.
Odpovedať
Profilova fotka
caute :) tak my uz mame konecne zaplatenu aj zalohu za salu:) uz len to menu upresnit :-D ako inac vikendujete?
Odpovedať
Ahojte, my ideme zálohu zaplatiť buduci týžden, akurát som si objednala svadobný album, dúfam, že mi další neprinesie Ježiško :-D, u nás sneží a sneží, som zvedavá, či ten sneh vydrží do Vianoc? Buba to je super s tým slniečkom, a už vieš aj aké bude počasie v apríly :-D ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mucik1985 a u nas prsi :-( uz od obeda..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, sobicatko6, zet7 ďakujem za privítanie ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mucík1985 30 apríla bude určite krásne počasie jane :-) ty si zo ZH aj vo ZV niečo zháňaš či v Žiari je dobrá ponuka služieb?
Odpovedať
Profilova fotka
zet7 hľadali sme v okolí ZH, ZV, BB, PD, ale nakoniec sme ostali "verní" ZH, aj napr. medzi šatami som sa rozhodovala v PD a ZH a nakoniec som vybrala tie zo ZH, čo som bola aj prekvapená, že sa mi to podarilo ... a čo sa týka služieb, nie je ich až také množstvo ako napr. v ZV, ale dá sa vybrať ... a uistila som sa o tom už teraz, lebo 4.12.10 sa ženil brat ... tak to dopadlo ok ... aj keď my budeme mať inú reštauráciu aj kostol ... tak uvidíme :-) a ty hľadáš len priamo v ZV? Inak ja ZV poznám veľmi dobre, chodila som tam na strednú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jane 25 hej a kde si chodila na strednu? nie ja hladam vsade, pohare si objednam, obrucky tiez...ale hostina a tieto veci su zo Zv. tak sa teda svadbite cela rodinka, ja mam rada svadby tiez :-)
Odpovedať
ahojte babulky, ako sa mame? zalozila som tu sukromnu skupinu , vsetky ste samozrejme vitane:) ja som tu cez vikend nebola , bola som u priatela. V januari si ideme konecne objednavat oznamenia sa tesim :-) a drahy by si chcel kupit aj oblek a vsetko co k tomu patri..baby viete co sa chcem opytat kolko budete mat alkoholu, pretoze nam sa nas pocet zda strasne vela a nakolko isli ceny zan hore tak to zrejme budeme prehodnocovat, tak pre to sa vas pytam.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sobi super hned ako dopisem tu idem tam. co sa tyka alka skus si najst dodavatelov co Ti nedopite zoberu a fakturu Ti vystavia az potom. cez znamych alebo tak, to mas uplne naj. :-) aj ja sa inak velmi tesim na oznamka to je take ze naozaj ci ako by som to, ale tesim sa zo vsetkeho, asi sa budem musiet castejsie vydavat :-)
Odpovedať
jaaaj aj ja by som sa vidavala castejsie no len keby to take drahô nebolo :-D , hej presne ked tie oznamenia uz budem mat tak uz to bude ako keby naozaj- viem presne co myslis ;-) ja som mala vcera taku troska nostalgicku naladu :-N a inak vsetkym Luckam vsetko najlepsie k dnesnym meninam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zet7 Chodila som na dopravnú ... no svadbíme veru... a to v júni mala zase priateľova sestra svadbu :-) a čo sa týka alkoholu moja budúca svokra to mala vypočítané tak, že pol litra na hlavu ... a moja mamina to vyriešila tak, že zobrala viacej a potom čo sa nevypilo vrátila späť ...
Odpovedať
Profilova fotka
jane25 odpadnem z Teba aj ja som tam chodila a ty si ktorý ročnik a pod uz do sukromnej temy a aj vy vsetky babenky :-) lucka Vám tam dala prístup tak sup sup :-)
Odpovedať
@jane25 S tym fotenim na druhy den po svadbe si poriadne zvaz a uvedom si, ze na druhy den budes utahana, bude treba doriesit este kopu veci po svadbe... budes sa dat musiet nalicit a ucesat, presne ako hovoris,.... podla mna je to sialeny napad fotografa.
Odpovedať
Profilova fotka
lucyferia pod do sukromnej temicky aj vy ostatne, tolko Vás treba prehovarat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucyferia ahoj .... ešte nie sme na 100% rozhodnutí, ale po zvážení to predsa asi len bude pred obradom ...
Odpovedať
Hlavne si to dobre premyslite a zamyslite sa nad nevyhodami kazdeho fotenia. Fotenie na druhy den ma podla mna najviac nevyhod. Na druhy den budete chciet rychlo dovybavovat co bude treba, a potom si trosku v klude odpocinut a vstrebat svoj predosly svadobny den :) Ak pojdes pred obradom, tak hostia na teba nebudu cakat, nebudes v strese a urcite to ocenis. Tak budem drzat palce :))))))
Odpovedať
Profilova fotka
Vďaka za radu :-) :-) :-)
Odpovedať
Kolko tort, vratane hlavnej torty budete mat na svadbe?
Odpovedať
@lucyferia tak aspo co davame robit my tak: 5 toriet aj s hlavnou+ co podonasaju hostia + torty co da priatelova mamina a rodina co mu podonasaju... tipujem tak cca 25-30 toriet fiiha ani som si nemyslela , ze tolko vela :-D no a moja strana teda ja budeme mat z toho cca: 20 toriet :) a ty?
Odpovedať
@sobicatko6 Fuuuha, a ja reku ze tak dve stacia (jedna hlavna a druha je vysluzkova) :-)))))))))))))) to musim teraz rozdychat :)))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?