Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte a my budeme mat zajtra uz 1 tyzden :-D
Odpovedať
my 3 tyzden :-D
Odpovedať
smaily dakujem :-) ja hovorim ze na veku nezalezi ale na tom na kolko a na co sa citis. :-) je tu rec o vyroci? v pondelok mame mesiac. hehe. ako to leti. krasny vikend aj tym kt. musia studovat a pisat prace ako ja.
Odpovedať
ahojte. ja som chcela spravit tiez albumik. ale moj manzel si to nepraje. ak by sa niekde dalo, tak by som dala len odkaz na ktorej linke budeme mat fotecky. vytvorime si nejake. ale neviem kam ju napisem. mne to nevadi ak sa na nas niekto pozrie ale jemu ani. on stale hovori ze to bol nas den a naco sa ukazovat na internete.
Odpovedať
sugi az v pondelok je piateho. nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Funy, ano az pondelok,ale dnes su 4 tyzdne.. akurat sme vcera s mazelikom hovorili, ze by sme si dali este raz svadbicku. ach jo.....ale o tom je to, ze sa clovek vydava/zeni raz (predpokladajme :-D ) a tak ta svadba ostane taka jedinecna a vynimocna. pekny dnik dievcata, idem rylovat na zahradu ku kamaratom, takze cest praci!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
5.aprílovky tak už máme za sebou mesiac. Ten čas strašne letí. O tejto hodine sme sa práve fotografovali :-) . Je mi za tým smutno. S manželíkom ideme niekam do reštiky na večeru. Tak sa veľmi teším, že si pokecame v kľude a pripomenieme si nejake tie momenty zo svadby. Lusy máš krásne fotky. Nikdy by som nepovedala, že máš 18. Nerobíš náhodou modelku? Postavičku, tváričku aj vek na to máš... Babulky nič si z veku nerobte. Môj drahý ma 29 rokov ja 20 a nikto nám nikdy netipol, že je medzi nami taký rozdiel. Nejak sme sa za tých 5 rokov "spojili". On omladol a mne každí dáva viac. Akoby sme mali obaja 25. :-D
Odpovedať
ahojte. aj my mame dnes uz mesiac. hehe. my sa musime ucit a pisat projekty, tak sme si prave objednali pizzu a asi dame vinko pekny vecer vsetkym papa
Odpovedať
Profilova fotka
My už sme doma. Večera bola super. Teraz ideme kuk Evana všemohuceho. Dufam, že to bude dobré. Pekný večer
Odpovedať
a kde to davaju pls?
Odpovedať
Profilova fotka
fany aj ked neskoro... mali sme to požičane na DVD
Odpovedať
ssimi, dikes. uz som aj zabudla. hehe
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte ;-) ja tak narychlo.....nemam ani cas na pobalenie na svadobnu cestu....cez vikend budem len v skole aj v nedelu :-( a jedine volno mam len teraz a zajtra mozno vecer..... funy,tak vy sa ucite robit projekty? :-) ;-) dobre vediet..... :-D moj manzelik sa uci programovanie.....ja opacne...... :-D ten cas ale leti......zachvilku budeme uz mesiac manzelia...... :-D prajem krasny vecer a dobru peknu nocku..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tak uz mame "rofoviny" v albume. Sme vcera dostali fotky, boze, ten album, kt. nam urobil z pozovania a obradu je UZASNY, fakt nadhera a mame spolu asi 2500 fotiek, takze mam co pozerat :-D :-D dokonale su tie fotky, uplne som sa preniesla do nasho svadob.dna, fakt, zimomriavky nam behali po tele...detaily kyticky a cepcenia som dala do pripravneho....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sugi no tie fotky su fakt krasne!!!! :-) aj my by sme mali mat tento tyzden fotky uz sa nevieme dockat..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcata, haloooo, nejako nam to tu stichlo =-) Co vas zamestnavaju vasi manzelikovia? :-D Simi - videla som Tvoje fotecky na Diamonde :-D som sa hned potesila, ze jasneeeee, Simonka!! uz sme tam aj my, tak reprezentujeme spolocne ;-) :-D to ja len tak.... babky, ked si pozeram tie nase fotky, juuuuuuuuuuuj, skoda, ze uz nebudem mat na sebe take krasne svadobne satocky.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi ani nehovor. Ja si teraz pozerám šaty na 2 svadby a neviem či šaty kupiť alebo požičať.... Juj tak im budem závidieť tie svadobné. Bol to úžasný pocit keď ma do svadobných obliekali. :-) Videla si fotky na stránke Diamondu? No musím ísť kuk tvoje :-D . Dianka mi hned v pondelok po svadbe hovorila aby som jej poslala fotky :-) . Ani som nevedela, že má také niečo uverejnene. Je šikulka.
Odpovedať
Profilova fotka
A zajtra si ide pani Murčová pre nový VODIČÁK - dufam, že tam budem zase vyzerať ako blb :-D
Odpovedať
ahojte sikulky ja som este ani obciansky nebola vybavovat neviem vas tam najs na diamonde. kam presne mam kliknut?
Odpovedať
Profilova fotka
Funy - normalne ze "nase nevesty" - tam sme :-D Ja som Barbora Gregusova a Simi je tusim Simonka Jurcova ? :-N Simi - juuuuuuuuuj, tak by som si aj ja este raz rada obliekla saty, do kelu, musime nieco zorganizovat na nejake vyrocie :-D Co sa tyka vodicaku a dokladov - babkyyy ja som si uzila, obciansky super, nikoho tam nebolo, tak ten som mala hned za 5 minut. na vodicak a pas som si odstala asi hodinu, tak ma skoro slahlo. A vyzeram tam ako blbec, najma na vodicaku, aj ked, pravda je ze aj horsie som cakala. Na pase som ako taka mrtvola, ale co uz, snad ma pustia do zahranicia :-D :-D :-D a tesiiiiiiiiim sa na svadobnu cestu, uz aby sme tam boli, ale este si pockam nejake tie 3 mesiace. a vy ako babulky, kedy svadobna cesta a kam?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky,vidim ze je tu veselo,tak sa pridavam :-D mna svadobna cesta necaka aj ked som sa velmi tesila,lebo mi nechcu dat volno v robote :-( a doklady este stale nemam pomenene,lebo niet casu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky, ja sa po dlhsej dobe opat hlasim. Ani ja nemam este doklady vybavene, hadam buduci tyzden uz budem mat na ne cas. My sme svad. cestu mali hned po svadbe od utorka do piatku v Tatrach, bolo tam nadherne a bajecne. Hlavne ze pocasicko vyslo a bola som tam s mojim mangelikom. tak sa majte krasne a pekny vikend
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám na stránke Diamonde ešte stare priezvisko Lieskovcová. A už mám všetky doklady aj poistky prepísane tak už len zubarovi... :-( A svadobná cesta bude o 3 týždne -----sa tešíííííím
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no ja mam novy len obciansky ostatne som este nevybavovala, ale uz musim lebo v zdravotnej poistovni maju napisane ze do 8 dni sa musi nahlasit zmena :-N my ideme na svadobnu cestu az v septembri takze sa este nacakam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
JEj Simi tu svadobnu cestu ti v dobrom zavidim, aj ja by som isla....som v novej robote a mam pocit, ze som tak strasne z tohoto tu unavena, ze potrebujem volno.... babulky, vy mate v praci v pohode kolegov? lebo ja ani nie. teda je tu zopar ludi, ktori su velmi prijemni, ale celkovo mam prostredie v novej praci takeeee akoby chladne a je mi to tu cudzie.... ja si nemozem pomoct, ale aj po 3 tyzdnoch sa tu stale citim nedobre, kazde rano vstavam s takym cudnym pocitom....predtym som sa do prace tesila, boli tam fajn ludia, a neriesila som vobec taketo stavy, pretoze neboli. teraz ked je napr.nedela, tak som uz vecer v strese, mam taky zly pocit, ze rano do prace...do tohoto prostredia....akoby som sem ani nepatrila...ach jo....ale toto je asi na inu temu, vsak? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Barborka to je škoda! Toho sa bojím najviac, že v novej práci budu nanič ľudia. V terajšej práci sme skvelí kolektív ale práca na prt... A zase 3 týždne nie je tak dlho. Určite si tam nájdeš nejakú spriaznenu dušičku a potom bude zase radosť chodiť do práce.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mam takyto pocit kazde rano a kazdu nedelu ma boli po obede hlava uz 4 roky :-( . jedine co ma tu drzi je ze mam super pracovnu dobu a ze mi davjau studijne volno na skolu kolko potrebujem. A jedine za co vdacim tejto organizaciii je to, ze som tu stretla mojho uzastneho teraz uz manzela :-) sugi uplne s tebou citim, lebo ja fakt chodim uz 4 roky s nenavistou do prace :-S a jedine moje oslobodenie bude materska dovolenka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-( Dievcata, tak to ste ma nepotesili :-( Cucoriedka, asponze nie som na svete sama :-N Praca je tu uplne super, fakt som spokojna, dokonca aj sefovci su skveli, ale prave ti ludia, ktori sedia pri mne najblizsie su uplne nanic....navyse su to kolegyne, ktore su na rovnakej pozicii ako ja a tie ma statocne ignoruju, ale baby fakt ignoruju az okato mi to davaju najavo. :-( a na to som nebola zvyknuta, vzdy ked som bola v kolektive, tak som dokazala vychadzat s hocikym, a drviva vacsina kolegov bola vzdy super, no ale toto tu je des...a to si zvykam na ten open space :-x ked som mala predtym 20 m2 sama kancelariu...a s otvaravym oknom, nie ako toto tu, taky megasklenik a nedaju sa ani okna otvarat a tak som totalne vysusena, hlava ma bolieva navecer lebo je tu strasne vydychany vzduch.... ale nesmiem to vzdat, a nejako to vydrzim, moj milacik ma absolutne podporuje a ked - tak vydrzim tu rok a budem to mat aspon v CV a ked uz budem mat urobene dovtedy skusky dan.poradcu, tak sa mozno aj osamostatnim...ale uvidim, ako Simi hovoris - je to este kratko, co som tu, hoci - mam taky pocit, ze sa to nezlepsi...
Odpovedať
Profilova fotka
sugi hlavu hore aj na to sa da zvyknut. Ja som si uz zvykla. U mna je to trosku ine lebo tu su zase celkom fajn ludia ale fakt iba niektori ale zase sefstvo je otrasne!!! ale som si povedala ze do materskej to vydrzim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi držim palce :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?