Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Ahojte, tak zajtra idú na rad posledné aprílovky :-) držte sa nevestičky, aj ja by som hned s vami menila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoje, vsetkym zajtrajsim nevestickam,prajem tu najkrajsiu svadbycku ;-) mna ta moja/nasa caka 17.5. a uz a neviem dockat
Odpovedať
Profilova fotka
volako mi poutekali pismenka :-D
Odpovedať
ahojte, niekto tu bol zvedavy na nase foto, tak aspon zopar. http://www.axisfoto.sk/s_96.html
Odpovedať
nevesticky, ako len dnes nadherne. krasne pocasie. nech vam vydrzi :-) :-) :-)
Odpovedať
funy mate krasne fotecky,velmi krasne... :-) ;-) prajem krasny vikend.... ;-)
Odpovedať
smaily, dakujeme pekne
Odpovedať
funy a ako skusky?ja mam co na ucenie tiez....ale dnes nemam cas :-N :-N chcem mat dnes trosku pohybu,ked je tak karsne vonku..... ;-)
Odpovedať
ja som mala vcera skusku, ale bola pisomna, tak este neviem. ale mala som asi vsetko. ci dobre to sa uvidi. a strasne sa mi nechce, lebo dnes bude aj cd zo svadby, vonku je krasne... och a ja mam v pondelok odovzdat jeden projekt, kt. musim uz musm naozaj zacat. tak idem nakupit a nazbierat nejaky material tak si uz volny vikendik.
Odpovedať
funy a co to vlastne studujes? uz mate cd zo svadby? my na nom pracujeme,teda kameraman a plus musim dnes uz konecne poslat fotky detske a spolocne...lebo kvoli nim este nemame cd....ale do par dni uz bude hotove,len my musime cakat kedy zas ku nam dojde cez niekoho,lebo postou nechcem aby islo..... pekny den prajem ;-)
Odpovedať
ja studujem pedagogiku / zatial vseobecne, ale chcem sa zamerat na predskolakov. a ty? dvd sme dostali dnes. tiez bolo davno hotove len sa cakalo na nase fotky. ale dali sme len asi po 5 ks a nejake tri spolocne. tesim sa ked si najdeme cas a pozrieme si ho. najskor ale povinnosti. boli sme teraz v lese nazbierat prirodny matrial, nieco som aj kupila nejak knihy na inspiraciu a mozem zacat tvorit pekne sobotnajsie popoludnie.
Odpovedať
funy tak to mas co robit..... :-) ja studujem QPT-qwalificient personal trener podla JW. hram sa so svalikmi,opakujem si ich...funkcie aby som vedla na ne dat urcite cviky...a tak dalej.... ;-) bavi ma to velmi,ale niekedy je to moc tazke v tej nemcine.... my davame po asi 10 fotkach a spolocne asi 16 kusov....lebo mi mame veeeela fotiek.... :-D papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Fany máte krásne fotky. Ja sa musím tiež už začať učiť na stredu, ale nechce sa mi absolutne. A v sobotu mám ďalšiu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule tak len v kratkosti vsetko dopadlo super az na saty ktore boli fakt peknucke ale pre mna ako nevestu absolutne neprakticke pretoze sa mi pri tanci stale odopinala vlecka tak som si ju musela stale pridrziavat inak sme nadseny bol to najkrajsi den v nasom zivote x-)
Odpovedať
ahojte, tak dostala som kopmlet cd s fotkami. teda ovela krajsie su tam ako mi dala fotografka na stranku. tak idem kupit dalsi album a zopar vytlacim teraz sa ucim :-(
Odpovedať
este hodinku a idem spat. uz nevladzem. myslite na mna o 8.30 rano pls dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fany ako si dopadla? Mna to čaka zajtra o 9:00..... asi si to zopaknem :-( a v sobotu ďalšia :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky, len tu tak listujem.... vela z vas poznam :-D teda z fora, niektore aj osobne, "ahoj smaily" :-D pripajam sa k studujucim - mna caka brutal skuska vo stvrtok na sviatok prace ]-( asi najhorsia zo semestra, zdielam s vami smutok ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka to ani na sviatok práce Ti nedajú pokoj? To už je sila. Profesor-ka sa asi doma nudí cez sviatky.... A bábo nebudete mať, že som taka drzá.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Simi: presunuta z 24.5., tiez nie som nadsena ]-( trosku mi to kazi plany, tazko zlucujem skolu a pracu... och 8-( babo? :-D nebranime sa, no neplanujeme... to vies, akurat som v obdobi, kedy sa mi profesionalne dari, s manzelikom sme si kupili pred mesiacom pozemok, lebo v byte vecne zostat nechceme... splacame hypo... teda az 2 :-N treba cosi zarobit, aby nase deti mali plnohodnotny zivot :-) u vas nebodaj uz take plany? a svadobka bude? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm dobrá otázka :-D s tou svdobkou. Ideme prerábať tak asi chviľku počkáme... Bábo tak aby sa narodilo v 2010 po škole, tak uvidíme či motyka nevystrelí skôr. A čo nové v Žiline? Drahý tam študoval 5 rokov na technickej, tak sme do Žiliny obaja zaľúbení. Veľmi sa nám tam páči. Pôvodne sme tam chceli ísť bývať, ale naši nás ukecali, tak sme ostali doma :-S
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, tak nejak podobne u nas :-D s rozdielom, ze ja som v druhaku, cize skolu skoncim v 2011 asi :-D mozno... heh.... v ZA bolo dnes nadherne, ako aj po ostatne dni :-D stavaju nam tu Aupark :-D nejake vyskove budovy, predbiehame sa s BA, kto bude mat vyssi mrakodrap a podobne 8-( inak mam tiez toto mesto rada, aj muzik, asi by sme nemenili :-D i ked nasi tiez chceli, aby sme ostali u nas doma...uf :-N inak svadobnu cestu by ste si mali dat, i ked len nejaku malicku kratucku a trebars aj na Slovensku - je to super pocit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mám čosi vymyslené, ale aby si náhodou drahy neprečítal. Pošlem IP
Odpovedať
Profilova fotka
ok :-D
Odpovedať
ahoj fifi :-D cucoriedka, tak super,ze bolo super...ale ja som tiez chcela najprv saty s vleckou,ale nastastie som sa pre ine super saty rozhodla.... :-) tesime sa na fotky...... funy drzim palce.....ja mam zajtra prakticke veci....este som sa nestihla pripravit.....zas na poslednu chvilku.... :-N papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak aj ja uz mam po tom, mam uz aj par foto v albumoch
Odpovedať
Profilova fotka
Uz mam foteckyyyy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky, pridavam sa do diskusie pre fany: mas nadherne fotecky aj mna ina trapi skoly, v maji uz nastastie koncim, ale to ucenie na statnice je hrozne bojim sa uz teraz... radsej by som organizovala znovu svadbu:):):)
Odpovedať
skusku mam za A :-)
Odpovedať
Profilova fotka
funy: gratulujem, ja este neviem, ale dnes som to snad napisala :-N btw. lucy1990 - uzasne svadobne fotografie x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?