Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dedian a mix nejakých kvetov. Je to svieže a velmi jarné, no nie až tak elegantné.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som pôvodne tiež chcela kaly, ale keďže máme nakoniec ladené všetko do bordova, rozhodla som sa pre ruže ... tiež som nad nimi pôvodne nerozmýšľala, ale podľa mňa budú ok 8-) čo najjednoduchšie, neplánujem dať za kyticu x tisíc :-p
Odpovedať
Profilova fotka
vernikap a čo tie bordove kaly? Tie su užasne, ale cenovo neviem ako sa pohybuju. Tie farebné sa mne osobne páčia viac. Ale aj ja budem mať ruže bordové a smotanové ;-)
Odpovedať
Baby aj ja sa hlásim k ružiam, tiež budem mať :-) a už viete koľko vás bude stáť kytička? Funy, tak ako?
Odpovedať
ja budem mat orchidee. milujem ich. doma ma 5 druhov v crepniku. Mam jej zavolat este v piatok. :-( asi jej niekto krabice nosi, povedala ze mi povie v piatok.
Odpovedať
ahojte,tak ja budem mat biele ruze s bielymi malymi kalami..... ;-) ja chcem skoro vsetko biele.....v svadobny den... :-D ;-) uz sa nam to blizi......
Odpovedať
Profilova fotka
silvie mne povedali cca 1700sk
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, napadli ma aj tie bordové kaly, ale jedna kamoška ich mala mať tiež a povedala, že vyzerali strašne.. lebo nie sú bežne v obchodoch a kým ich doviezli a pod., tak sa skoro rozplakala, keď ich uvidela.. tak ako nejakú nepríjemnú situáciu riešiť, radšej sa jej vyhnúť 8-) tiež rozmýšľam, že si to toho "zamiešam" aj smotanové, uvidíme.. to pôjdeme s kamoškou do veľkoskladu a ona mi ju zviaže,takže netuším koľko to bude stáť, ale určite o dosť menej ako v kvetinárstve :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja budem mat smotanove ruze, uz su objednane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja budem mat kombinaciu bielych a smotanovych ruzi roznych velkosti, bez zelene... a co este bude to netusim, nechala som to na floristu... cize bude z casti prekvapko :-D
Odpovedať
ahojte, simi ja som bola včera v kvetinárstve a tam mi povedali že od 1500 do 2000,- lebo presne nevedia koľko budú stáť ruže v apríli.. Tak rátam že to bude tých 2000,- A dnes si idem ešte kúpiť jedny topánky na nízkom podpätku, do rezervy.. lebo v tých mojích pôvodných ihličkových dlho nevydržím..
Odpovedať
Profilova fotka
cauko, ja budem mat extravagantnu kyticu s orchideí - aj s pierkom by sa mala vojst do 4 tisic...podla toho, ake orchidey nakoniec odsuhlasim...ale definitivne sa vraj s floristom dohodnem az 1.4., tak mi on nakazal...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Hanka to je pekná pálka, ale vydavaš sa len raz.. tak prečo nie. Ja zbožnujem ruže tak som s výberom kvetov nemala problém.... aspon v niečom som si na istom. Teda tým a ešte buducim manželom... :-D
Odpovedať
ahojte, ja milujem orhidee. zajtra sa idem informovat co nas to bude stat. uf, som zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
Babíííí, už máte všetkooo? Už sa nám to nenormálne kráti. Ja som práve vo fáze, keď by som chcela svadbu len so svedkami :-( . Teraz sa začínajú zapájať rodičia a už je to na prt. Pokiaľ nám nedali prve korunky, tak bolo všetko OK, no ale asi to tak má byt......
Odpovedať
ahojte ;-) veru blizi sa,ale stale nemame vsetko....... cokofontanku uz mam ale doma,no je trosku mensia ako som cakala,ale uz mi je to jedno,asponze ale nejaka bude......este vela drobnosti doobjednat..... ;-)
Odpovedať
ahoj babenky mate uz satky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tu už asi všetky, inak by to bol taký menší problééém na koľko to mame "za pár" :-D
Odpovedať
ja este nemam. :-( viete mi poradit okres presov.dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eva - ty si trosku v inej teme, toto su aprilovky nevesticky, tu uz mame takmer vsetko zariadene, lebo svadbicka nam klope na dvere. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tak oliwf, už ma trošku chytá predsvadobná nervozitka, naštastie zatial len občas. Práve dávam dokopy hry pre starejšího, nech je sranda
Odpovedať
ahojte, ja neviem rozchodit svadobne botky a na prezlecenie mam saty ale nic moc. su dokonca skoro az cierne. tmavo sive, nezohnala som na seba ine. a topanky neviem ziadne zohnat kedze nechcem byt cela v ciernom. aspon topankami a stolou by som to chcela ozivit. pomoooooooooooc s topankami. a neviem este kde zakusky a takisto nemam pierka, doplny k satam. ale v sobotu som si objednala kyticku :-) a neviem kde mam zohnat niekoho kto mi pride zaspievat do kostola
Odpovedať
Profilova fotka
Fany ja mám tiež taký problém.Odhlásil sa mi organista čo mi mal ísť hrat, tak zhánam iného. Skús po omši kde budete mať svadbu vybehnúť za spevokolom, ja to idem tiež tak riešiť. A odhlasila sa mi aj jedna holka na vypomoc do kuchyne, takže hladám dalšiu náhradu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja ešte nemám šaty na prezlečenie, ale plánujem nohavicový kostým, tak čo som zatiaľ robila prieskum, tak by som mala nájsť.. a svadobné topánky.. lebo v tých čo mám nevydržím celý večer, sú predsa len vyššie, tak si ich dám ku kostýmu a k svad. šatám si musím ešte nejaké pozieť.. :-p a našej družičke musím ešte kúpiť biele pančušky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babky mojeee, akoo? boze, Simi, my mame vlastne za DVA tyzdne!!!! fuha....ja mam strasne vela roboty, nic nestiham, ale viac menej mame vsetko vybavene a uz mi je jedno....akurat ze mam velky problem - mam na hlave strasny melir, v sobotu som bola na skuske ucesu a na meliri a dopadlo to hrozne, tak teraz idem v sobotu do jedneho takeho drahsieho kadernictva, nech ma zachrania... :-D ale dobre to dopadne. dufam :-D tak drzte palce. no a vsetkym Vam, ktorych zacinaju hnevat rodicia a kazdy, kto sa vam montuje do svadby - DRZIM PALCE, pevne nervy, to sa urcite utrasie....krasny dniK!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, no Barbi, nezavidim Ti, viem si predstavit, co mas v praci - my sa uz s nastavajucim ani nevidime - odchdzam, ked on spi a pridem, ked uz zase spi...ale robi mi len radost, velmi ma podporuje (aspon ze to mam bez vycitiek - okrem svojich) neviem sa uz dockat, ked bude po danovych a auditoch a budem sa moct konecne venovat svadbe a vychutnavat si to aspon tie 3 tyzdne potom 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule. No ja uz mam so svokrou asi nadobro pokoj pekne strucne a jasne som jej povedala ze " no neviem kde vy budete mat svadbu ale my ju budeme mat u Matysaka" keby ste ju videli ako skrotla nezmohla sa na slovo :-D od vtedy mam pokoj.
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka super!!!!! Si odvážna. Hanka pozerala som tvoj album. To je ten vaš nový bytík? Bude určite utulnučky a hlavne nebudete počuť nijaky buchot z horného bytu :-) . Keby mám bývat na činžiaku, tak jedine uplne hore. A prosím ta kolko metrov más tej stuhy na auta. Ja mám 20 metrov ale stále sa mi to zdá malo
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babky, u nas v robote blazninec pokracuje, dnes tu asi budem spat, alebo co... :-S esteze ma tato praca bavi, inak by ma asi slahlo....Hani - krasny bytik, nadherny!!! v Trnave? my chceme tiez riesit podkrovie u nasich, je to cca 150 m2, samostatny vchod, a tak si ma tak navnadila.... My este nemame tu vesticku, vraj pride 27.3., tak dufam, ze fakt pride, inak to bude stresss... vcera som bola na kozmetike a mam trvalu na riasach, celkom sa mi to paci, asi budem praktizovat. Cucoriedka - odvahaaa, super, dobre si urobila!
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka :-) BOMBA! sssimi - no tak stuzky mam aj ja malo, stale nahanam mamu, nech nejake kupujeme, budeme mat 6 aut a autobus, kolko toho bude treba? =-) sugi...nestiham ani zit :-p :-p :-p uz nech je 1.april, zmiznem z prace o 15,00 a pojdem si objednat kyticu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?