Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No s drahym sme sa rozhodli ze to bude u Matysaka a nech sa postavi aj na mihalnice a zazmurka :-D . A basta. Nebude nam diktovat co mame a co nie, je to nasa svadba. Ked sa jej nepaci nech si spravi hostinu pre svoju rodinu kde chce. Ale my s nasou rodinou ideme tam. A som zvedava co spravi. Nakoniec bude nadmieru spokojna a vychvalovat sa kolegyniam aka bola super svadba. Ako ju poznam. Dakujem Vam babulky za nazory. Ste ma utvrdili v tom co som si aj myslela. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to som mala presne ja so svokrom - oni su neveriaci, my sme evanjelici a on vystrajal, ze neprezije, ze jeho syn sa bude zenit v kostole lebo je velky komunista a nastavajuci nie je ani pokrsteny ani nikdy nebol k nicomu takemu vedeny,ale povedal, ze ked mne na tom zalezi, tak do kostola pojde...ja som doma plakala, ze ci to nemam predsalen spravit na matrike, ked svokor tak zuril, ze to neprezije....a sestra mi povedala, ze si nemam z toho nic robit, ze on to rozchodi a nakoniec tam bude este dojaty slzit a usmievat sa a ja budem z toho len zmordovana...tak som si dupla, ze v kostole plati a hotovo a uz o tom ani nemukol....a ja mam po svojom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj baby ked vas čítam, tak musím uznat, že mám zatial najväčšie šťastie. I ked si svadbu robím sama a nikto mi s tým nepomáha..... Nemám rada ked sa mi niekto do niečoho mieša. A hlavne by ma porazilo keby sa mi miesali do takých veci ktore už mam vybavene a su podla mojich predstáv. Zajtra ideme na druhé sedenie, teraz s lekárom. Ešteže to trvá len hodinu :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. sssimi naco sedenie s lekarom =-) to akoze pred svadbou? To som este nepocula. aj to treba?
Odpovedať
ahojte dievcata. mala som objednany dreveny krizik cez forum, ale ta kocka mi vobec neodpoveda a svadbu mame o mesiac. prosim vas napiste mi kde maju pekne kriziky. nechceme urcite dreveny a na nom zlaty, alebo streborny ukrizovany jezis. chcem to cele drevene. prosim poradte mi kam ist, prip. kde mi ho stihne niekto vyrobit dakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!Zase som tu po dost dlhom case,ale aspon sa pochvalim:-) Uz mame vsetko okrem draheho vesty.Aj oznamka sme uz porozdavali x-) Akurat svokra ma serie stale viec,ale je 700km od nas,tak zvladam,vraj sa jej tu nechce trepat,som jej odkazala,nech nechodi,ked sa jej nechce,lebo ma vytocila den pred tym do nepricetna a uz mam klud :-D A strasne sa tesim zajtra na ten Svadobny Veltrh,som hrozne zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka ked sa chces vydávat v kostole musis absolvovat sedenie s lekárom, psychologom, manželmi a s knazom. Aspon u nás to tak je. V niektorých farnostiach robí vsetky poučenia iba knaz. Topolcianski si to takto zjednodušili. Funy a ako sa ta baba vola. Lebo aj ja som od jednej objednávala ale ked sa ani o mesiac neozvala,tak som si nasla iného. Pozri si v mojom albume. Je celý dreveny a je na nom taka "kerka" hlavy Ježiša. Je to namakane. Dala som zan 5OOsk. Trvalo to asi mesiac, ale u toho chlapíka sa to da urgovat, bol velmi ochotný aj nám duzadu vyril naše mená a datum svadby. Www stránka bola myslím musinsky.sk alebo niečo podobné. Je tam na výber asi z 30 krížikov. Velkost ti spraví aku budeš chciet a aj druh dreva si možeš vybrat. Ak bude ta stránka zle napísana tak sa mi ozvi a pohladám ti to.
Odpovedať
sssimi, dakujem. ta stranka mi nejde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, posli ju prosim aj mne, my tiez chceme len drevenny, tiez sa mi nepaci kombinacia dreva a kovu.. a chceme ho taky mensi... ten Vas ma kolko cm? dakujem my stale riesime este oznamka, verim ze do dvoch tyzdnov budu hotove !! uz je nacase ich posielat.... ako to inak strasne rychlo leti !!!
Odpovedať
simi: my máme tiež 4 predmanželské prípravy, ale takéto: stretnutie manželstvo, plánované rodičovstvo, viera a mravy a nejaká príprava štvrtok pred sobášom. S lekárom a psychologom my nemame. funy, bola som v metre, a tam majú tie krabice v dvoch rozmeroch: 250x250x100 a 220x220x90. Tak ty chceš ktoré?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby máte to v IP
Odpovedať
Profilova fotka
Silvie ten štvrtok budete asi nacvičovat priebeh svadby.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte dievcata, vidim, ze riesite :-D my sme mali vcera velky den - zoznamovali sa nasi rodicia :-D :-D :-D ale inak to bolo uplne v pohode, 3 hodiny posedeli a celkom bola zabava (esteze nasi otcovia boli na vojne...chichi). No a bola som v sobotu v Diamonde si skusat satocky, kuki do albumu - skusala som si jedny kraaaaaasne cipkove z novej kolekcie, ale zial ta cipka ma strasne skrabala, mala som ju prilis na krku, nakolko som nizsia, takze skoda. ale ostala som pri svojich povodnych, boze, uz sa tesim, ako si ich obleciem :-D tak krasny dnik babky!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojček Sugi vidím, že si si skúšala moje popolnočné :-D Však su skvele. A velmi lahučke.
Odpovedať
silvi, rozmer si nepamatam, ale boli jedine s uskom. radsej mensie a plne ako velke a poloprazdne. :-) uz vies kolko potrebujes presne? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simiiii- tak to ty ich mas zajednane? :-D su uzasne fantasticke, velmi sa mi pacili a v dobrom ti ich budem zavidiet po polnoci ;-) Ja este pockam, ci dostanu take tyrkysove, co maju na stranke, ak nie, tak ostanem pri tych, co mam. Inac Simi - o mesiac uz budeme mat tesne pred :-D :-D :-D tesim sa! este dufam, ze nam dojde do Diamondu ta nasa objednana vesticka, drzte palce, nech nemusime zhanat kravatu na poslednu chvilku. krasny dnik!!!
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby, už o mesiac je to tuuuu x-) :-D my už máme v podstate tiež všetko, teda okrem drahého obleku, mojich šiat na prezlečienie, Zinkiných sandáliek, ... :-D v sobotu ideme do Brna po obrúčky, tak možno tam niečo nájdeme :-p ale stále si verím, že ešte niečo schudnem, tak si kúpim šaty až niekedy koncom mesiaca 8-) x-) topánky som našla úplne najúžasnejšie, ale asi aj najvyššie aké som mohla.. tak trénujem, lebo som im nevedela odolať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi tak to drzím palčeky, ja by som to asi psychicky nezvládla :-D . Dnes som ta spomínala kolegyni a ta sa musela smiat.......... Spomínala som jej, že máme šaty z toho istého salónu a aj fešakov sme tam zaobliekli, máme rovnaké svadobné topánky, skoro aj fotografa..., páčia sa nám tie iste popolnočné a ako bonus aj rovnaký dátum svadby.... ta bola z toho hotová, vraj by sme sa mali stretnut....... :-D Už sa nám to neuprosne blíži, pomaly začínam stresovat. Už sme boli 3x na tanecnej, konečne sa začína niečo rysovať.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D Simi fakt....ani som si to neuvedomila, ale mas uplnu pravdu :-D nieco na tom vsetkom bude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Ahojte, funy, ja som si práveže všimla rozmer a ušká nie, a ešte ma aj drahý naháňal, tak som ani nemala čas. Hej aj ja chcem radšej menšie a plnšie. Už som ich zrátala a potrebujem ich 22. a ty? tak mi daj vedieť a už by sme ich aj mohli kúpiť. Ináč už máte zaobstaranú výzdobu na auto? Mne ešte to chýba.. a objednať sa ku kaderníčke a ešte kúpiť popolnočné šaty a tuším už aj máme všetko.
Odpovedať
Caute kocky, mne sa podarilo kupit krabice za 8,50 v Sevte. Vela Vas je z okolia Blavy, tak chodte priamo do velkoskladu na Plynarensku, je to diskontovana predajna a daju sa tam zohnat aj pekne papiere a ozaj vselico - a jednotlivo. co sa kosiel, obleku, manzetovych gombiciek a damskych boticiek tyka odporucam zase Polsko. My sme boli v Krakowe a nakupili sme - cenovo celkom dobre, krasna kosela za 850,-, gombiky za 700 (to asi malo nie je ale su pekne) a damske topky tak ako u nas, ale ten vyber a kozene, pohodlne! Priatel je (teda uz len rodicovci) z Trstenej, odkial to uz do Polska daleko nie je ;o)) V metre sa oplatili sviecky - take vacsie hladke biele valce a aranzerka nam ich ozdobi drotikom s nejakymi asi goralkami alebo cim - nieco jednoduche. Inak s cukrarmi mam aj ja zle skusenosti, jednoducho ma poslali do teplych krajin ked som chcela kolace s maslom namiesto margarinov ;o(( Teraz nam zobrala cukrovinky do ruk jedna pani a vraj si mozeme povedat co presne chceme a vsetky potrebne suroviny jej aj nakupime sami - aspon vieme co zjeme ;o))) otazocka aky mate nazor na zavoje, absolutne netusim ci ano, alebo nie - a mala by som sa rozhybat, lebo saty mam kupene a pozicanie zavoja by vyslo pridraho bez siat - tiez ho budem kupovat (cez ebay). pekny dnik
Odpovedať
silvi, ak ti to este nesuri, tak ja budem vediet buduci tyzden. vtedy volam cukrarke a spytam sa jej za aku cenu ma ona. moze byt? funy
Odpovedať
Profilova fotka
Snežienka to si velmi lacno nekupila. My máme košelu za 890sk a manžetove za 600sk priamo v sv. salone na Slovensku. Takže tie ceny su porovnatelne.
Odpovedať
Funy, jasné stačí budúci týždeň.. Akurát dnes som si kúpila popolnočné šaty, tak už nemusím stresovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Silvie a prečo ich ešte nemáš v albume :-D ja som zvedaváááá.
Odpovedať
Ahoj Simi, nemám ich v albume, ale ti ich opíšem :-) sú také jednoduché krátke červeno-čierne. A ako si na tom s prípravami? už sa ani nebudem pýtať čo všetko máš, ale čo ti ešte chýba??
Odpovedať
Profilova fotka
fialová košeľa a organista do kostola. Tento týžden čakám rozpis jedla, v sobotu ideme na posledné sedenie na faru a usporiadala som aj rozlučku so slobodou tak sa tesííím :-D
Odpovedať
silvi, neviem sa dovolat cukrarke, asi niekde pobehuje, tak zajtra dufam budem uspesnejsi den a podari sa mi. tak ti dam vediet krabice. my uz mame vesticku, viazanku, vreckovku, mam saty na prezlecenie. nemam este ziadne topanky. teda sv. mam ale neviem ich rozchodit. tlacia, ani sprej nepomaha. su mi uzke.
Odpovedať
ahojte baby, viete poradit kyticu na april? povodne som xcela kaly ale informovali ma ze to moze byt velmi drahe, tak vymyslam nahradnu lacnejsiu ale rovnako elegantnu alternativu... nie ruze a tulipany... dakujem krasne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?