Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a co :-) moja mamina hovori, ze nevesta nikdy nie je vycackana, lebo je to nevesta a to k tomu patri 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D pravda je to , a navyse kazda nevesta je krasna, pretoze je nevesta a v ten den jednoducho ta krasa z nej ziari. Mate nieco nove kupene? My stale nic nove, obrucky este nemame, ani sa nam ta kocka neozvala, tak dufam, ze nezabudla na nas :-N 8-( Boze akurat pozeram, zase je tma....neznasam zimu. uz nech je april :-D pre tie podbradniky som este nebola :-N nemam cas tam ist...ale bola som sa pytat na Mileticke na kytice - takze staci tyzden dopredu dojst aj s obrazkom...vraj ceny su od 1000 vyssie...len mam obavu - vies ako to na SR chodi - donesies obrazok a realita je casto uplne ina a desiva...tak naozaj neviem, ci si nekupim iba zo 20 kalii a sama si ich doma zviazem, resp. sesterka je vystudovana kvetinarka, tak by mi ich hadam zviazala. a stuzku kupim hocikde...len co s pierkom pre mileho...no - uvidime co bude...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, sugi merala si tie topanky? :-D .... 8 je presne to co potrebujem.... my sme sa vcera vybrali na "nakupy", chceli sme si vybrat nejaky pekny svadobny album, pohare, ja som obzerala topanky a taktiez sme sa pozreli na obrucky... no zaver z toho, album sme nenasli, ani pohare zatial, topanky skusim pozriet v specializovanom obchode pre nevesty, anglicka moda topanok je uplne strasna co sa tyka normalych obchodov, ked nie kupim ich doma v januari.. obrucky su tiez dilemou, tu ich maju kopec a kraasne, len zasa tie ceny.. na druhej strane je to zasa nieco, co budem nosit cely zivot a ked som ochotna dat tolko za svadobne saty, tak preco nedat za obrucky, no nie? :-) Uvidime, pojdeme sa pozriet aj domov, ale tu su fakt krasne, pridala som nejake do albumu... co sa tyka vyzdoby, nasa bude oranzova, ja milujem tu farbu, je taka svieza, ziva, uvidim este co spravim s kyticou, zajtra sa ide sestra pozriet na vyzdobu co robi priamo ta restika, tak podla toho uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
jejda ved to je strasne....konecne sme mali vybavenu uz aj miestnost na hostinu a nakoniec znova nam nejak pribudli dalsi a dalsi ludia...a tak to vam poviem to uz v okoli Novak teda neviem co vybavit aj na ubytovanie..aspon tak pre 25 ludi..bude nas tak okolo 40 uz..juj..a to este nie je ani april..xixi
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam nove akurat spodne pradlo a ocakavam kazdou chvilkou korunku, inak ani nic...nastavajuceho mamina si vybila zuby (chuda...) mala nove okuliare a spadla zo schodov...som nevedela ci sa mam smiat alebo ju lutovat, lebo ona sama sa na tom smiala...no ale vyplyva z toho, ze este neboli u nas sa dohodnut co a ako tak nechcem bez toho viac organizovat... 8-) ani ja neznasam zimu....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dnes som vybavila vyzdobu, mama si kupila šaty (ktoré su jej samozrejme male a myslí si ze ju to prinuti schdnúť :-N ) a dala som gravirovat pohare odkial mi práve volali, aby som si ich dala robit inde, lebo oni ich robit nevedia resp. ich gravirovanie by na tych poharoch nebolo vidiet :-| . Tak som volala inam a ten zase kruti nosom, že ich najskôr musi vidiet...... ach to je robota...... :-D
Odpovedať
ahojte,ja som akurat kupila take biele priesvitne vrecuska na redovy.mama ich chce plnit cukrikmi,no mne by sa pacilo viac s bielymi ozdobnymi kamienkami - neviete nahodou kde ich zohnat?
Odpovedať
Profilova fotka
kamienky maju v Ikey 8-) ale ja som teraz pokupila v Kauflande, mali ich tam v ramci vianocnej vyzdoby v ponuke....v Ikey maju take co vyzeraju ako lentilky, v kauflande mali take hranate... 8-)
Odpovedať
ja sa ale do ikey tak lahko nedostanem, lebo som od KE
Odpovedať
Profilova fotka
hm tak skus pokukat po internetovych predajniach nejakych...alebo skus ist do temy nejakej kde su baby viac z vychodu tam ti skor poradia 8-)
Odpovedať
keby som sa rozhodla pre cukriky ake by ste mi poradili?zabalene/nezab., velke/male
Odpovedať
Profilova fotka
skús mandle v cukrovej poleve. možeš si zvolit aj farbu k výzdobe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej to skor potesi svadobcanov ako sklenne gombiky 8-)
Odpovedať
ale ta cukrova poleva sa moze roztopit a odzabat cele vrecusko ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
hej to je pravda...aj ked v aprili hadam nie...ja nic take nerobim, takze v tomto sa neorientujem...lebo je to vela prplacky a kazdemu tak na nic...dostanu vysluzky a fotky, tak co...niektore baby davaju medovnickove srdiecka... 8-)
Odpovedať
vysvetli mi niekto co je to ten redový ??? To nie je to iste co popolnocny tanec??? :-o PRečo redový nechapem... :-o
Odpovedať
ja v tom nevidim ziaden rozdiel,no u nas sa castejsie hovori onom ako o redovom tanci nez popolnocnom :-S a ani neviem preco
Odpovedať
Profilova fotka
judith....s tym sa nezatazuj...to maju vychodniari po polnoci, nevesta tam ma byt v cervenych satach alebo kroji a tancuje sa na jednu specialnu pesnicku....potom ju ostatni vykrucaju a platia za to prasule....je to nieco ako u nas spojene vyberanie do vienka a polnocne kolo....ja ale vyberanie do vienka ani nic mat nebudem, je to trapne pytat este na svadbe peniaze, ked uz ti aj tak dali vsetci dary...moj nazor.....navyse ked my mame novy byt a kazdy nam da urcite peniaze ako dar, lebo nikto nevie, co este potrebujeme, tak potom pytat este na svadbe fakt trapne.... 8-)
Odpovedať
aha ... :-o už chápem x-) . My sme chceli svadbu len do polnoci, len kvoli tomu popolnocnemu tancu sme to predlzili. Však ked už prídu nech sa buchnú po vačku ... 8-) Len zas o starosť viac, aj na to zhanať saty... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a preco len do polnoci? :-O ved vtedy je najlepsia zabava :-D no to by som chcela vidiet keby som povedala "nasmu" osadenstve, ze panstvo koniec, ze asi by sa mi zasmiali a "muzika hraj!!!" :-D :-D kedze nase rodiny su jedna partia, to pocitam, ze do vychodu slnka domov nedorazime :-N
Odpovedať
no lebo to mal byť taky kompropis medzi veľkou svadbou a len obedom po svadbe. Ja som pravda chcela veľkú. Ale ved to je jasne že naša rodina neskoncí ani do rána. Už sa mi mama smiala ci si viem predstaviť pri nasej rodine ze skončia tak skoro. Ale pre pokoj na duši mojho draheho to tak hovorim aj ked viem že to tak nebude... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to je tak nastastie na tomto sme sa zhodli...ale inak aj v celku na vsetkom az sa cudujem...cakala som tahanice... 8-)
Odpovedať
NO aj my sa "zhodneme" - ja vybavím a on sa musí príspôsobiť, už mu nič ine nezostava.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas spravil moj nastavajuci obrovske gesto a napriek tomu, ze je ateista, pojde na sobas do kostola, tak sa mu snazim aspon v inom prisposobit, ale tak zatial som ustupila len v tom, ze nebude svieckova na smotane ale to som chcela v podstate len ja, ani rodicia to nechceli, tak ma nejak vsetci prehlasovali :-) ale pohoda, ako sa poznam budem jest minimalne :-)
Odpovedať
prepchávať sa možeš este celý život ale na zábavu na vlastnej svadbe máš len jednu noc tak prečo to naplno nevyužiť.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved to a v satach budem urcite taka natrieskana ze az :-) budete mat kapelu alebo DJ-a?
Odpovedať
my budeme mať DJ-a. Kedyže mame kapelu tak nemame kde tancovať. :-N a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
my kapelu...mne to bolo cca jedno, ale nastavajuci tuzil po kapele a ma aj dobreho kamarata, ktory taku ma a vraj su dobri, tak ich objednal, v zime mame ist niekam na ples, kde budu hrat, tak uvidim :-)
Odpovedať
jaaaj ako vam je dobre aj ja by som chcela ist niekam na ples. Zbožnujem taketo zaležitosti... 8-) Aj my mame jednych znamych co maju kapelu v Sturove ale to by sa zas nepacilo mojmu nastavajucemu lebo dokopy vedia možno 5 slovenských pesničiek... 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj :-D :-D a ved ho zauc do svadby :-) jaj ja plesy tiez mozem aj vselijake svadby, radsej ako diskoteky...predsa len tanec v pare ani ludovky mi nevadia :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?