Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
hani to mas stastie ze mas super svoje nechty. Len ked tie moje su strasne a nic nevydržia. Ale na umelych aspon dlhie vydrzi lak... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ked si na to zvyknuta, mne by to cely den zavadzalo a bola by som z toho nervozna, ze mam nieco na ruke neprirodzene, nechcem na svadbu nic vymyslat, co nemam inokedy....okrem siat teda 8-)
Odpovedať
ja kvoli robote si nemozem pestovat dlhe nechty :-( takze musim stavit na umele :-| saty mam uz od septembra,no na topanky mi daako neostava cas ;-) no uz by sa patrilo :-N
Odpovedať
ja ich už mam 5 rokov ale ma už prestava baviť tam chodiť každý mesiac. Ako by si chcela mat vlasy? Ja musim niekoho najsť kto mi v tomto pomože ale asi až potom ked budem mať saty a od nich bude zavisieť ci budem mat zavoj alebo nie...
Odpovedať
uces mam v albume - taky by som chcela! zavoj sa mi k tomu velmi nehodi ale budem ho mat aspon v kostole a potom dam dole x-)
Odpovedať
tak na ten účes by som potrebovala naskôr vlasy... :-D Ale niektore kadernicky dokazu zazraky.
Odpovedať
Profilova fotka
ja newchcem rozpustene, ani z casti...mojmu sa hentake ucesy nepacia...vraj je to infantilne na 25 rocnu zenu...a ved ma pravdu...ale niekomu to pristane 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babulky, budem mat novu bizutku na svadbu - hanka - RUZOVU :-D :-D :-D ale krasnu, robi mi ju odtialto kocka - catyka - krasna, ved dam foto do albumu, ked bude hotova....(fotky navrhov su v pripravnom albume catyka s nazvom "bizuteria"). juj, sa mi paci....no a merala som si ten opatok na topankach - teraz neviem v rychlosti, ktora ste sa ma pytali na ten opatok - tak tie moje botky maju 10 cm!!! =-) ani by som nepovedala....
Odpovedať
Profilova fotka
sogi, ved vies ze u teba to schvalujem ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hani - :-D :-D ;-) jasna vec!
Odpovedať
Profilova fotka
a fakt tie tvoje boty nevyzeraju 10 cm... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
NO ved ja som tiez pozerala ako puk =-) =-) ked som prilozila pravitko.... :-N ale su fakt pohodlne, maju dobre urobenu klenbu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja budem mat len 5, nosim sice vyssie do prace, ale budem mat kvoli satam nizsie, nech mi nie su kratke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, chapem, aj ja by som brala nizsie, len saty maju dole cipku, tak sa mi nedali skratit, cize som musela zvolit alternativu - radsej nech mi nohy odpadnu, ale budem mat krasne saty :-D :-D :-D Inak - dam si zachvilu do albumu moju novu bizutku (tu ruzovu :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej, kazda musime prisposobit topanky satam :-) ja si to uzijem po polnoci, mam take strieborne topanky (presne ako tie cierne co mam na fotkach, kde tancujeme...) a tie budem mat k modrym popolnocnym....hod sem, nech pochvalim :-) ja cakam na korunku a podla nej si kupim nausnicky, naramok mam premysleny, len ho kupit :-) na krk nechcem nic, to uz by bolo velaaaaaaaa :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz su tam! :-D Ten nahrdelnik je trosku vyraznejsi, a dala som si spravit aj naramok - uvidim ako to bude vyzerat k satam, ked moc vyrazne - tak si to dam k popolnocnym, tie mam tmave a vyslovene si pytaju vyrazne sperky.... no a vlasenky som si dala spravit 3, inac su krasne, presne nieco take som si predstavovala a ta kocka mi spravila aj nahrdelnik k tomu, vidim, ze k satam budem mat asi ten set, ako je na fotke. no a nausnicky budu jednoduche - jedna perlicka na haciku (aj tie mi spravi ta kocka). ved ked mi to pride cele bud.tyzden, hned to nafotim a hodim do albumu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm peknucke, bude sa ti to velmi hodit k satam, vsetko mas pekne zladene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej, prave pozeram, ze mi to dalo strasne male fotky.................... =-) :-N tak skus pozriet album tuto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
a Barbi, budes mat aj zavoj? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mala som mat..............ale asi nie....ja moc nechcem
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem musiet, ale som rada, lebo sa mi to paci :-) nebude aspon vydiet moje plecia - kulturisticke :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ja som moc zavoj nechcela, resp. som na zivo nevidela taky, ktory by sa mi vyslovene pacil, hoci niektore baby tu na MS maju nadherne zavoje. ale tie klasicke, co poziciavaju k satam ma az tak neoslovili....lenze ked mi v salone zapichli do hlavy zavoj, tak to bolo take nevestovskejsie :-) tak preto neviem.....urcite nechcem zavoj zdola, to sa mi az tak nepaci, ked budem mat, tak jedine zhora...lenze teraz , ked mam kvetinky do vlasov, tak ich nechcem zakryt zavojom. a ked mi urobi kadernicka nejaky pekny uces, no - uvidim. zavoj zajednany mam , a este sa rozhodnem, ci si ho dam, alebo nie.
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa strasne pacia tie dlhe s krajkou po bokoch x-) ale mne sa taky nehodi k satam, budem mat klasicky - otrhany (tak ho nazyvam) :-) lebo tak mam vlastne ukoncenu aj suknu a taky bude aj zavoj...mam ho objednany so satami...ale musim si ho kupit... :-)
Odpovedať
ahojte babulky, sugi máš pravdu ani ja som nechcela závoj , ale ked som skusala saty tak to vyzeralo ovela lepšie... no všetko bude záležať od účesu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No presne - aj mne sa pacia tie krajkove krasne dlhe...jedna baba tu mala taky nadherny dlhy zavoj,..lenze ani mne sa taky nehodi. ani len k tvari sa mi nehodi a musim mat taky zhora a vysoky, nie plochy, lebo potom som si pripadala ako cerstvo vyliahnute kura (vid niektore foto zo skusky). a prave ten zavoj, kt. mam zajednany, tak nemam na ziadnej fotke. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
hej aj ja budem mat zhora a taky "nafucany" :-D kedze saty su dost uzke....
Odpovedať
hani to ta asi aj opticky zvýši... Budeš štíhla, vysoká a krásna... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej to je super tak ho este viac chcem :-D :-D 8-) ale ta krasa...to by som si ho musela prehodit cez tvar :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ty si teda, ved si pekna, a ako nevesta budes uplne najkrajsia, tomu ver.... ;-) (inac mam pocit, ze mame podobny humor.....lebo ja by som zareagovala uplne rovnako ako ty :-D ) akurat mam hlavu v smutku (jednak mam robit stanovisko ktore sa mi hrooooooozne nechce,kedze je piatok) lebo nam pisala nasa zlatnicka, ze ma velmi choreho tatina v nemocnici, tak nestiha urobit nase obrucky, budu az vo februari 8-( :-( :-( co ma dost zarazilo, ale zase chuda, ked ma tatina choreho. tak ani nemozem byt nahnevana :-N a tak som smutna, som sa tesila, ze obrucky budu hotove coskoro....len ma baby fakt slahne, ked nebudu ani vo februari...............to tak byva na slovensku - ked si das nieco robit znamemu/kamaratovi/rodine, vzdy to trva najdlhsie a je to najkomplikovanejsie... :-S u mna obzvlast. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam pracu, ale som sa na nu vy...bodla pocka do pondelka 8-) ;-) ....ma prist za mnou Ingrid, co si od nej poziciavam navleky, pojdeme na kavu, dam jej zalohu...a zacne piatok...to je klasika, pojdeme s chalanmi do krcmy dame si pizzu, varene vinko a ja budem hrat pinball oni cumet na telku...myslim uz na to 8-) 8-) a budu si ma doberat so svadbou zase, tu mozem aspon o tom normalne kecat, ale chalani si zo mna robia len srandu... ]-( ]-( na cele s nastavajucim ]-( sugi, bude pohoda, ved ked ich neda vtedy, tak jej povies, ze je ti to sice luto, ale tak nieco mas aj ty naplanovane, na com ti zalezi :-) my nemame este ani vybrate veru :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?