Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
smaily, tak az teraz ma caka svadba v kostole, ta prva bola dost narychlo..mala sa uz nevie dockat, uz pocuvam len o satockach a topanockach, co sa jej pacia. Ty mas uz vsetko povybavovane? Az teraz som si uvedomila ako velmi rychlo cas uteka, tak sa ani nenazdame a bude april. maj sa pekne pa :-D
Odpovedať
sindy28,to verim,ze sa mala velmi tesi... :-D my nemame este vela toho vybavene,lebo sme v zahranici.. na vianoce vsak uz dovybavujeme vsetko.... :-D tak aspon to je vyhoda,ze tvoja prva svadba bola na rychlo....a mozte mat svadbu v kostole....a v bielych satockach,to bude aj pre dcerku neuveritelny zazitok... veru april je tu o chvilku,uz sa mi zda,ze stoji pred dverami ale este neklope :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru aprilovky...xi..aj ja som si myslela, ze mam cas..dnes sme boli s mojim na matrike a na fare povybavovat..takze termin uz mame aj na paprieri...ale zistila som,ze hostinu sme chceli sice mat v Cerenanoch v kastiely, ale vraj uz maju naplanovane tam svadby na cely buduci rok..tak vtedy som zistila, ze asi uz by sme mali ozaj vsetko povybavovat...juj...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, už som tu dlhšie nebola, ale malá má prvýkrát soplíky, tak si to užívame :-p ale už sa to našťastie lepší x-) my sme nejako nepokročili.. definitívne sme si vybrali Leberfinger, už to máme aj predbežne zarezervované, už len aby si drahý našiel čas a išli sme tam osobne.. no a hneď potom matrika a ostatné veci až v januári.. fotografovať nás bude kamarát, oznamka si urobíme svoje, takže už len objednať zákusky, vybrať šaty a obrúčky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veronikap...tak ja som to tiez tak nejak brala, ale ked aj ked mame svadbu v piatok, vela veci uz je vtedy rezervovanych, tak sa nejak obavame....ked bude miestnost, tak hned bude lahsie..a sami si robite oznamka?..alebo sami navrh a budu vam ich robit?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, u nas zatial nic nove, akurat sme si v nedelu konecne spravili zoznam co vsetko mame vyriesit, mame tam cez 40 poloziek a vyriesene zatial len 3.. ;-( .. no budeme mat co robit, kazdopadne sa Vas chcem spytat na obrucky.. viete mi pls poradit, ake su najlepsie (myslim co sa tyka toho, aby sa neposkrabali rychlo) a kolko u nas priblizne stoja? Rozmyslali sme s drahym, ze si pojdeme omrknut obrucky tu, tak aby sme mali s cim porovnat, kedze ocakavam ze tu budu velmi drahe podobne ako vsetko ostatne... ]-( suggi, pozerala som v albume, tie vase su velmi pekne... a mas aj pekne topanocky, kolko cm opatok to je (ak teda vies) a kde si ich kupovala? podla obrazku vyzeraju byt na vysssom, ja potrebujem 8cm... dakujem za pomoc... pekny dnik.
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab ja mam take iste. Kupila som ich v Diamonde za 1790sk. Opatok ja asi 6 cm, ale možno aj 8cm. Sugi ich kupovala v BA a stali ju cez 2tisicky.
Odpovedať
Profilova fotka
aha, dakujem simi, asi to bude 6, lebo v diamonde mi povedali, ze topanky s 8cm opatkom nemaju... tiez som ich tam chcela pod jednym vybavit, budem ich musiet pozhanat niekde inde ...
Odpovedať
Profilova fotka
A to fakt chces 8cm? Ja sa bojím aj tých 6cm. S tými mojími šmatlavími nožičkami by som daleko nedošla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pozerala som prave na fotkach a tie jej fakt vyzeraju byt vyssie,... mylsis ze su to tie iste?? no ja musim mat 8, lebo tie saty sa nedaju skratit... a tam mali topanky s 8 cm a s nimi mi bola dlzka akurat a nebolo to take hrozne, ak nie je ten opatok velmi ihlickovy, tak je to v pohode... teda dufam :-D :-D :-D saty veru menit nechcem... mate inak pekne obrucky, kolko vas vysli ak teda prezradis?
Odpovedať
Profilova fotka
Skoro 14tisic. Možno ich aj má vyššie neviem. Skus jej poslat IP.
Odpovedať
Profilova fotka
uvidim, skusim pozriet nejake topanky tu v UK.... nasla som velmi pekne na ebay, len si netrufam z tadial objednat topanky !!! aj ked tu je takyto predaj velmi rozsireny...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj babulky, Simi - thnx, ze ma zastupujes, ked tu nie som ;-) :-D Uankab - neviem, kolko maju cm opatok, mozem doma zmeriat, ale je to vyssi opatok, nez som povodne chcela. Ked pridem domov, tak odmeriam. Inak aj ja som potrebovala vyssi opatok k satam, tie moje sa nedaju skratit, lebo maju dole krajku a tie topanky co mali v Diamonde v kabinke boli na akuratnom opatku. No mne sa mari, ze maju 8 cm, lebo som ochkala, ze su dost vysoke, ale zato velmi pohodlne, tak snad to prezijem :-N No a cena? Tak ako hovori Simi - vyse 2 tisic vo Footworku v BA. Nuz a babulky co sa tyka e-bay - ja tiez vidim, ako je to rozsirene a ako super sa tam da nakupit, no ja nemam odvahu na to, si tam objednat, resp. licitovat, alebo co.....ani neviem ako by som platila, ach jo...
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky,stratila som snubak,nemozem ho nikde najst :-( Dufam,ze to neznamena rozchod.Prisla som z prace a nieje,uz som otocila pol bytu.Ak nebude v praci,tak fakt neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Stanka, to ma mrziiiiiii, dufam, ze si honasla v praci, :-(
Odpovedať
Profilova fotka
skus v rukavici, ja som raz nechala prsten v rukavici....ja mam z e-bay korunku :-)
Odpovedať
Ahojte baby? Včera som skonštatovala ze som uplne sibnuta :-p . Pozerala som si saty na ebay a take sa mi pacia ako asi nikomu... 8-) Len teraz problem kde ich zohnat... :-( Co mate noveho??
Odpovedať
Profilova fotka
posli na ne link, nech pozriem :-) ja som zase vcera pobehovala v korzete pod svadobne saty a v teplakoch a bielych rukaviciach, co uz mam na svadbu 8-)
Odpovedať
aha tak aspon nie som sama komu z toho pekne začína harašiť ... :-p :-p x-) pozri album teraz som ich tam vložila mohli by byť hociktore.. no asi moje heslo nebude v jednoduchosti je krasa .. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to nie je ani moje, ja mam strasne rada styl GLAMOUR...satky su fakt vsetky pekne ;-)
Odpovedať
a este tak vedieť kde ich zohnať... :-( Ty si zvykneš kupovať na ebay? Ja tam tomu vôbec nerozumiem ze co a ako, a asi by som sa bala niečo objednať no neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam z e-bay korunku, objednavala mi ju artichoke z temy vsetko okolo e-bay ci ako sa to vola....skus tam s nimi pokecat oni ti najlepsie poradia tie baby....ja som jej poslala peniaze na ucet a ked jej prisli, tak mi zaplatila tu korunku, teraz by mala byt niekde na ceste vraj :-)
Odpovedať
diky moc akurat sa tam hrabem... mam buducu svagrinu so svagrom v UK tak skusim možno niečo s nimi vymyslieť... ;-) Na vianoce pridu tak by mi mohli doniesť nejake... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak to je bomba :-) ja mam tiez buducu svagrinu tam, ale ja by som jej nic nezverila, co sa tyka mna :-) hoci je to fajn baba ale vkus...
Odpovedať
no tak ten moj vkus asi nikto nemá ... :-D :-D Ale skusim este nieco pospekulovať aj tu a uvidim. Aj ked si to neviem predstaviť... Akej farby planujes vyzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
to je u mna jasne...jablckovo zelenu + perletovu....ale ma to 2 vyznamy:1/ svadba bude na jar, takze urcitze v zivej farbe a 2/ cely byt budeme mat smotanovy s jablckovozelenymi doplnkami, takze to aj co zostane este niekde vyuzijem 8-) 3/ ruzovu, bordovu a marhulkovu neznasam....a je jej uz strasne vela na kazdej svadbe...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babky, vcera tu bolo nejako ticho =-) Judith - take satky je dostat aj na SR - myslim, ze aj Diamond ich ma - Natalina, tie su take "napufnene" a v BA v salone El maju tiez take sirokaaaanske - Capri. skus pozriet na internete, aj tu na MS maju v kontaktoch linky na ich web. Ja som si napr.v Diamonde skusala tie satky Porsha Lynette - tie mali taku krasnu veliku suknu, fakt boli peknucke, no aj dost tazke. Este maju aj saty Giselle - tie maju krasnu velku vlecku, ja som ich mala v "ivory", tak tie ju mali odstrihnutu, ale v bielej su s dlhou vleckou. Babky pozerali ste novu kolekciu v Diamonde? x-) Kraaaaaaaaaaaaasne satky, isla by som si vyskusat....
Odpovedať
Profilova fotka
Hani - aj ja som chcela jablckovozelenu farbu do vyzdoby, aj kyticu som chcela do zelena.........no vid moje saty - vyzdoba bude smotanovo ruzova.....ale ruzovu vyzodbu som nechcela, co uz...saty su prednejsie :-D Neviem ako by ladila zelena totiz....
Odpovedať
Profilova fotka
ved to je jasne, ked to mas podmienene satami....ja som chcela napriklad kedysi zlatu, kedze som si myslela, ze budem mat saty - sampaň...ale kedze su biele...vyhrala zelena 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ved hej, no ruzovu vyzdobu som chcela asi najmenej.... :-N hoci ruzovu farbu mam velmi rada,jasne ze v rozumnej miere, strasne som chcela zelenu vyzdobu, a menovky z jablcok...ach...teraz neviem co vymyslim, ale chcem aby bolo viac kremovej ako ruzovej na stoloch, nech to nemame v style "Barbie and Ken" . Ked som bola na skuske siat, tak prave tusim pri tych velkych satach som mala na sebe v jeden moment zavoj, korunku, nausky, nahrdelnik a kukam sa na seba do zrkadla - ze jeeeeeeeeeeeej, aka torta vycackana :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?