Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem, tyzden hore dole :-) ...mna teraz trapi ina vec, zistila som, ze 1.5. zacinaju MS v hokeji a my tam mame takych silnych fandov, normalne mam az neurozu z toho, ked zistia, ze 10. maju ist na svadbu. Radsej ju budu bojkotovat...hlavne moj otec. Ach...inak kocky mam v albume moje svad. saty. Sice nie na mne, lebo neviem zmensit fotku, ale na modelke. Kuknite...
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm su krasne, som zvedava ake budu na tebe :-) fotky zmensis v obycajnom skicari...das si tam obrazek - Ořiznout a tam si nastzavis napr. 20% a ulozis a je to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som to skusala, len ked dam oriznout, tak sa mi skutocne odsekne z fotky...nechcem dat do albumu len suknu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie,nie zle som ti povedala, prepac, teraz som to pozrela....das Roztahnout nebo skosit...a do Roztahnout zadas tych napr. 20%.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Hani, idem skusat.
Odpovedať
Profilova fotka
budem sa tesit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to aby som si s tymi oznamka mi aj pohla, čo? myslíte že je lepšie šaty kupovať alebo požičať? Ja mám aj vybrané, kúpila by som ich nabudúci mesiac, ale neviem či to nie je ešte skoro, čo myslíte? Dávate si gravírovať aj mená na obrúčky? :-) Podľa mňa je to celkom milé:)
Odpovedať
Profilova fotka
hiiiiiiiiiiiiiiii, baby pruser, teraz ma napadlo, kde kúpim topánky, ktoré si môžem obuť aj po svadbe???? Veď v tých salónoch to sú úplné dreky:-(
Odpovedať
Profilova fotka
hanka, bola som v tom obchode a maju tie organzy, len cena ma trochu uzemnila. Je to dost drahe, skusim sa spytat prevadzkara hotela, ci nieco take nemaju.
Odpovedať
Profilova fotka
Daemond oznamka ti vyhotovia do 14 dni,tak to máš ešte v pohode. Šaty by som radšej požičala, lebo čo sledujem baby, ktoré si šaty kupovali, tak tu majú už dosť dlho inzeráty a nemôžu ich predat. Gravírovat sme si obručky nedali aj ked by som chcela, ale ja mám obručku obloženú zirkonmi, tak to nejde. A biele topánočky teraz kúpiš všade. Kúp si niečo jednoduchšie a potom ich môžeš zladit s nejakým elegantnejšim topom a riflami. No snád som trošku pomohla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zabka, aj ja som tam bola a cena je podla mna v pohode, lebo si musis uvedomit, ze z jednej sirky spravis 5 pasov, tak to potom ani nie je vela...a mali tam krasne farby a vzory...
Odpovedať
Profilova fotka
mozno to nakoniec nechame hotelu, nech nam urobia vyzdobu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no lenze ja to mam v kulturaku, keby som to mala v hoteli, tak na to vybodnem na 100%...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak aj u nás nastala jedna zmena... svadba bude v BA, idem si to aj zmeniť v pase... keď sme si to zrátali a uzatvorili zoznam hostí, tak nás to nakoniec vyjde menej tu v BA.. a bude menej stresov, či som doma niečo nezabudla... predbežne som sa dohodla, že pôjdem "na pohovor" do hotela Bonbon, len teraz ho otvorili pri Draždiaku.. kráááásny.. tak dúfam, že to vyjde x-) a sobáš by sme mali tiež tam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to vyriešila.....vydam sa v džínach a teniskách:(
Odpovedať
Profilova fotka
daemod2 a preco v takom obleceni???
Odpovedať
Profilova fotka
caute... zabka, vcera som si kupila v tej galanterke na Dunajskej rukavice na svadbu k satam :-) mali tam od vymyslu sveta a za 229 - 300 Sk, uplne super...ale ty keby si chcela, tak v Nicol tusim poziciavaju zadara...mne sa strasne pacia tie vysoke rukavicky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky,no my sme to asi zabalili so svadobnou hostinou - fakt sa nam do toho uz nechce, kazdy len frfle a frfle, nadsenie je len zo strany kamaratov.navyse Petka prijali teraz na skolu a platil 18000 za semester a to je dost, este knihy a vsetko. a ked sme si tak zvazili , ze mame dat tolko peniazkov prave za hostinu pre ludi, ktori o to vlastne vobec nestoja, tak naco....a s kamaratmi si urobime nejaku dobru party a bude. Este sa musim stretnut s p.Svobodom z Kamily, ze co dalej, lebo obrad by sme tam chceli mat, ale hostinu by sme nemali v tom mega style, iba taku slavnejsiu veceru pre uplne najblizsich a svedkov. Hoci je mi luto, ze nebude cela ta zabava ale fakt, ked sa rodina k tomu takto stavia..a neporebujeme pocuvat po svadbe, ze no a za toto ste vyhodili peniaze? alebo podobne reci, resp. pozerat sa na odute tvare ludi na svadbe, lebo sme nepozvali niekoho koho oni chceli. je mi zle z toho, ze vlastna rodina je takato, fakt sa hanbim, ze rodina dava do popredia v NAS svadobny den len tie svoje malomestiacke pletky. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi to mi je luto, že to takto vyzerá. Nám sa zatial do ničoho nestaraju, len svokor povedal, že chce aby bol na stoloch len fajnový alkohol, ale kedže ho asi bude financovat, tak som aj rada. S drahým sme sa nasmiali, že prve kolo budefajnovejšie a pri druhom už to bude aj tak všetkým jedno, tak vytiahneme nejake Tesco čučo. :-D Zajtra by sme chceli ísť na matriku, tak uvidím či sa nám to už konečne podarí, lebo sa tam chystáme od pondelka. A dnes nám prišli montovat plastové okná, tak som zvedavá ked prídem večer z práce či nebudeme mat rozbombardovaný celý dom :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Sugi no skoda ze to u Vas tak vyzera... my sme este svadbu s rodinou nepreberali, riesime to iba s rodicmi, aj to cez telefon ;-), aj to vlastne vedia zatial len termin, uvidime ake to bude ked prideme teraz domov... celej rodine to oznamime neskor... kto bude chciet prist tak pride, ak niekto nebude chciet prist, tak je to jeho vec, nemusi nikto chodit len preto ze musi... aj ked s tym pozyvanim to tiez bude asi tazke, pretoze nasa rodina je straasne velka a bude to komplikovane, pretoze vsetci byvaju na orave a iba my sme v nitre, neviem si predstavit zhanat pre vsetkych ubytko a podobne... cize ja sa mensiemu poctu ludi len potesim :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, sugi mňa to tiež veľmi mrzí, ale komu niet rady, tomu niet pomoci.. o to viac si to užijete s kamarátmi, uvidíš a rodina nech potom banuje ]-( mne sa našťastie do svadby nikto nestará.. možno aj preto, že my už dlho žijeme spolu, aj to bábo už máme a platíme si to z vlastného, tak sa nikto ani neodvažuje :-D do toho hotela sa nakoniec dostanem najskôr až v pondelok.. tento víkend krstíme, už zajtra na obed ideme do TO (krstíme tam) a potom drahý sľúbil, že si urobí čas a pôjdeme na matriku, nech to už máme dohodnuté.. potom už len šaty a to je vlastne všetko... obrad bude v hoteli, tak ani auto vyzdobovať netreba, fotiť nás bude drahého kamarát, kameramana nechceme... vyzerá to až príliš jednoducho, tak som zvedavá :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,mna akurat vypisali na marodku,striktny zakaz chodit von,tak mam zase kopec casu nahanat po internete,co este potrebujem..Ako ste na tom so satami?Chystam sa tak o dva tyzdne to obehat..Inak mam pocit,ze uz nemam co vybavovat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilčataaaa..pridavam sa k Vam mate o jednu clenku naviac ...tesim sa !!! a podla vsetkeho debata v plnom pruude jaa to tu trochu presondujem a postupne sa pridam do debatky ! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zabka1984 lebo s tym nie su ziadne problemy:}
Odpovedať
Profilova fotka
Daemond2, jasne :))))
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa chystám na šaty tiež tak o dva týždne.. ale vidím to tak, že behnem do jednej požičovne a tam si aj vyberiem... aby som nemusela chodiť po x ďalších :-D uvidíme :-p
Odpovedať
Profilova fotka
veronikap, aj ja som si vybrala hned v prvom salone :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam vypisany zoznam vsetkych salonov u nas a chystam sa to obehat behom dvoch dni.Len sa bojim,ze budem vymyslat a nevyberiem si vobec :-p Ale snad prekvapim samu seba a vyberiem v prvom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som zatial bola tiez len v jednom, a ani sa do dalsieho nechystam, myslim ze by to bolo uplne zbytocne... :) nasla som tam take, ktore sa mi velmi pacia a sadli mi ako uliate.. o dva tyzdne sa tam chystam znovu, aj s porotou :-D , a chcem si ich zarezervovat... no uvidime co na ne povie porota :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, este ma napadla jedna vec... ked ste si boli vyberat a zajednavat saty, riesili ste tam uz aj vsetko ostatne, ako doplnky, ozdoby do vlasov, bizuteriu a tak? Alebo si to nechavate na neskor?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?