Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kitta, posli fotky do IP aj ja chcem vidiet :-)
Odpovedať
aj ja ich chcem vidieeet!
Odpovedať
Profilova fotka
baby budem tu na obed...zacinate ma presviedcat :)
Odpovedať
kitta - aj ja chcem vidiet, prosim posli :-) som uplne zvedava!!!
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: tu vyzdobu vam robi majitel alebo ako to je?
Odpovedať
ano vyzdobu si zobrali oni na starost... okrem tých návlekov, to bude robit ella
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teda super, my sme teda angazovali ellu, ale zas bez navlekov ;-) tie mame uz od inej
Odpovedať
jasne ;-) mala som stretko z kvetinarom, a ten mi povedal, ze ak mi nebude mat kto urobit vyzdobu, tak ze on mi ju pojde spravit... tak ho aspon nemusim otravovat, donesie mi len ikebanu na hlavny stol a ostatne kvety a vyzdobí mi kostol, auta a dom
Odpovedať
baby odkial si poziciavate navleky lebo su dost drahe a moc sa mi nechce tolko penazi do toho davat mam totiz 240 ludi :-))) takze riadne velka svadba
Odpovedať
Profilova fotka
adka1711: mam 3 tipy na navleky 1.50, 1,80 alebo 2€, ak mas zaujem poslem kontakt v IP, vsetky 3 su z okolia RK
Odpovedať
Profilova fotka
a inak my mame ca.120 ludi a uz stresujem, ze je to vela, takze obdivujem s takym poctom ;-)
Odpovedať
inak raz tu bola na mojej svadbe akcia ze euro navkedy aj s maslou....treba kukat, mozno sa nieco objavi :-) nam dava navleky hotel...konecne si usili svoje a tak su lacnejsie nez ked ich aj oni poziciavali :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
riesim zasadaci poriadok, uz ho mam na 99% hotový... zacala som čítať svadobny bedeker a tam sa pise, že:" Nevesta sedí vždy po pravidci ženícha. Po nevestinej pravej strane sedia ženíchovi rodičia a po ženíchovej lavej strane sedia rodicia nevesty" Takze ja mam mat po pravici svkorovcov, a drahý po lavici mojich rodicov... naozaj to takto byva?
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: je to tam tak sice napisane,a le ja som to este tak nikde nevidela a my to tak isto mat nebudeme, vy ano?
Odpovedať
no neviem..to sa mi nejak nevidi..u braska na svadbe boli na jeho strane nasi a svagrova mala svojich rodicov po svojej strane..a sedela mu pravici to ano..
Odpovedať
Profilova fotka
ano, nevesta ma sediet zenichovi po pravici. co sa tyka rodicov, tiez som citala takmer vsade, ze pri neveste maju byt zenichovi rodicia a pri zenichovi nevestiny rodicia, ale my to tak tiez urcite nebudeme mat. kazdy bude mat pri sebe svojich rodicov.
Odpovedať
ja som to tak vzdy videla s tymi sedeniami ze pri mne budu svokrovci, ale nespravime to tak :-) ja tam chcem maminu a ocina....hotovo, koniec diskusie, aj tak sme porusili vsetky mozne tradicie, takze whatever...
Odpovedať
ja chcem mat pri sebe svojich rodičov... takze pri mne budu moji a pri drahom jeho rodicia... hlavny stol som chcela pre 6 osob... no nas kaplan nam prislubil ucast na hostine... a tak rozmyslam, kde ho posadit,,, bolo by vhodne ze za hlavný stol... no neviem,.. poradte
Odpovedať
Profilova fotka
na jednej svadbe so videla sediet vedla nevesty jej svedkynu, lebo bola mlada a tak rodicia a krstni rodicia sedeli dalej za hlavnym stolom, aby sa mohli rozpravat, teda spolu tam sedelo 14 ludi, to chceme aj my, len mi to pripadalo cudne, ze pri nej nesedi mama, ale svedok, ale tak kazdy ma ine predstavy a zelania
Odpovedať
Profilova fotka
prave sa vam hlasim z habovky, rozhodli sme sa, ze vyrazime na "hory" co v nasom preklade znamena, ze budeme asi lehnit v postielke :) v sobotu sa chystame do polska na trhy a potom za majkovou babkou, domov mozno v sobotu alebo v nedelu, podla toho ako bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak s tým sedením som to ani ja tak ešte vôbec nevidela, že by pri neveste sedeli jej svokrovci... a ani ja to tak nechcem ja budem mať pri sebe našich a drahý keďže nemá rodičov tak tam bude pri ňom sedieť asi krstný alebo neviem... ale pri hlavnom stole budeme sedieť šiesti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cukrik580: z Habovky??? tam mame chatu.... kde ste ubytovany??
Odpovedať
moji budúci svokrovci byvaju v Habovke... prestahovali sa tam z BA... aký je svet malý :-)
Odpovedať
cukrik580...jej pre vasu obec som spolupracovala na projektoch na ziskanie fondov z EU na dva projekty...prave cakame ci nieco prejde...ak ano budete mat bud novu poziarnu zbrojnicu alebo kulturak :-))) a mozno oboje
Odpovedať
aha ty nie si z tej dedinky...nevadi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám z Habovky kamarátku :-D
Odpovedať
babyyy, zacinam mierne stresovat...uz sa to blizi. Ideme na dovcu a ked sa vratime tak uz len par tyzdnov...Tak som sa prebrala a vybavujem o sto-tristo. Cukrarka dohodnuta, vyber kytice...Este stale nemame oznamka a obrucky ;-( Autobus objednam az po dovolenke...
Odpovedať
nestresujteee :-) ja mam este do svadby odovzdat prvy draft diplomovky a 13-teho septembra idem na operaciu a v robote je toho tolko ze neviem kam skor skocit, takze ktokolvek ma toho menej nez ja moze byt kludny - ak zvladnem ja tak zvladnete vsetky :-) dufam ze aspon schudnem ked budem v nemocnici, sak kto by "zral" to nemocnicne jedlo?
Odpovedať
balli, tak to nezavidim...okrem svadby este aj skola a operacia - snad nic vazne =-) No ja sa bojim, ze zaspim na vavrinoch a potom bude neskoro, nebudem vediet co skor...Este aj popolnocky musim zohnat :-|
Odpovedať
nuz my este boty pre zenicha, dorozdavat pozvanky, urobit organizaciu odvozov z kostola a z hostiny a zistit finalny pocet deti, urobit zasadaci poriadok a potom este ist skusit moje saty ked konecne pridu a to je asi vsetko...myslim, ze vsetko podstatne mame a fakt uz len organizacne dotiahnut to cele... operacia nic hrozne, bude to laparoskopicky, ale ze aj tak mam pocitat s 2 tyzdnami mimo....nevadi, no budem robit z domu a udajne schudnem, tak sa hrozne tesim - vsetko zle je na nieco dobre :-) ale po svadbe by to uz asi nevydrzalo...takze tak...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?