Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
hej, to je. Ale nad tym som sa nezamyslala, lebo to je uz koniec oktobra... Noo, to by si museli brat 2 dni volna :-N
Odpovedať
lucillu: ved práve :-N vy ste si tento datum urcili hned, ci ste mali aj ine datumy?
Odpovedať
Ano hned. Vybrala som ho ja, priatelovi to bolo jedno x-) Isla som na to vylucovacou metodou...júl - august som nechcela, lebo by mohlo byt velmi teplo, september je mi nesympaticky, takze volba padla na zaciatok oktobra...Mne sa pacia datumy, ktore sa lahko zapamataju. Tak dufam, ze pocasie bude ok 8-) Minuly rok bolo nadherne.
Odpovedať
my sme chceli 28.8.2010 ale bali sme sa ci zvladneme vsetko zariadit... no a druhy datum bol 02.10.2010... tento rok vysli pekne datumy, spoluziacka zo strednej sa vydavala 24.4.2010. sesternica 15.5.2010, spoluziak z výsky 26.06.2010 a bratranec 17.7.2010... na buduci rok take pekne datumy nebudu :-) :-) :-)
Odpovedať
inak neviem, ci je to len moj subjektivny pocit, ale tento rok je nejako vela svadieb :-) Teda aspon v mojom okoli...mozno tymi datumami :DDD Mne by sa pacil este 10.10.2010, ale to je tusim nedela.
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som nasla asi tie prave saty....ale 550 €... jaj idem sa na to vyspat, ale boli fakt skveleeeeeee...
Odpovedať
rano mudrejsie vecera :) 550€ pozicanie?
Odpovedať
presne tak ;-) ... kitta zajtra popiseme :-)
Odpovedať
Ahojte, dlho som tu nebola...mam za sebou maraton po obchodoch v Prahe a v Parndorfe..a topanky ziadne..ach jo! neviete poradit? nechcem klasicke svadobne..hladam nejake pekne, elegantne..s uzavretou spicou, skor okruhlou... Inak Kitta saty za 550e..hmm tak tie musia byt.a mas v cene aj zavoj, pelerinku...?pretoze ja som bola v jednom salone v okoli BA a tam len saty stali 560e...a to sa mi zdalo straaaaaaaaaaaaasne vela...vsetko ostatne bolo za priplatok s 10% zlavou..no ale odfotila som sa v nich ze ake drahe saty som mala na sebe:-))nakoniec ich mam za 330e..a so vsetkym..
Odpovedať
Profilova fotka
no je v tom zavoj aj bolerko a mozno este nieco,ale su krasne...rozmyslam nad tym ze by som tam zavolala a skusila sa ich opytat na nejaku zlavu...su malinko extravagantne a dnes rano prve na co som myslela..idem pozriet fotky....ale viem ze keby boli za 400 tak ich hned zoberiem...sama neviem ako sa mi ulezia v hlave ale mam pocit ze ich chcem...
Odpovedať
hmmmmm tak potom je uz len na tebe ci si ochotna take peniazky vysolit len za pozicanie...no ale vydavame sa len raz(dufam) :-) a take saty si uz mozno nikdy neoblecieme..
Odpovedať
Profilova fotka
sak ja viem, ale ja som poriadna zgrloska :) a neviem... myslite ze keby som zavolala do salonu ohladne ceny, tak by sa mozno dalo nieco poriesit? som blbba ze som sa vcera neopytalaaaaa...
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-) no popravde ja by som take peniaze za pozicanie nedala...to uz za usitie pytaju tolko...a to si bola v BA?
Odpovedať
Profilova fotka
hej v ba...v pasarele...su tam saty od troch navrharov tusim...
Odpovedať
ake su to saty, ukaz foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mas ma este na tom profile,ide ich tam dat...
Odpovedať
aj ja by som ich chcela vidiet...ak mozem..
Odpovedať
Profilova fotka
poslala som ti ip jlanam
Odpovedať
Profilova fotka
baby no cooo?
Odpovedať
a ktore su tie co sa ti tak pacia?cislo fotky..
Odpovedať
kitta, aj ja by som chcela vidiet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeej baby...dobre posielam IP
Odpovedať
tak mne sa pacia aj tie na druhej fotke...
Odpovedať
Profilova fotka
ale take som si nevysnivala,lebo su hladkeee..tie,,naj,, splnili asi najviacej kriterii :)
Odpovedať
este sa mi pacili aj tie na 17 obrazku...
Odpovedať
Profilova fotka
napiste mi ci by ste dali za ne tolko :) a mam tam zavolat a skusit znizit cenu,ako babka na mileticke :)
Odpovedať
kitta, su nadherne :-) Fakt ti sedia najviac z tych, co si skusala. Urcite sa na zlavu opytaj. Nic horsie sa nestane, len ze povedia, ze nevedia alebo nemozu poskytnut zlavu :-N Ale tak hadam, ked uvidia vazny zaujem, tak budu ustretovi...
Odpovedať
no ale kolko takych babiek uspeje:-) takze za pokus nic nedas...
Odpovedať
aj ja ich chcem vidiet
Odpovedať
Profilova fotka
dobre,sydnus poslednaaaa pozri ip
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?