Svadba jún 2012. Kto ešte vtedy plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Uvitam prispevok od kazdeho, kto planuje svadbu v tomto termine. Zacali ste uz planovat? My sa snazime, ale odpoved je vacsinou, ze na nas termin nemaju este ani kalendar. So snubencom zijeme v zahranici, tak sme s pripravami chceli zacat skor, aby sme sa zbytocne nestresovali a vsetko v pohode zvladli. Este ze mi so vsetkym pomoze mamina a sestra ;-)
Odpovedať
@mimuska166 Aj my mame presne ten termín :) ako ste na tom s prípravami?
Odpovedať
@dani_cka cauky ja mam v snubnom prsteni briliant a tym ze ho nosim sa usmudla. Skratka strati lesk a nepoznam nic lepsie ako ho umyt v jarovej vode taky chyti lesk ze az:) myslim ze to s tou vodou je len hlupy zart ]-(
Odpovedať
Ahojte dievcata, mala som nestihacky cez tyzden, len som vas prisla pozdravit a oznamit termin svadby :) Bude to teda 23.6.2012 v romantiku :) Myslim ze mali volne uz len akurat tento termin a potom ten dalsi tyzden, takze sa to vyriesilo same, aj ked mamina kvoli dazdom chcela skor :) Takze dnes to mame 322 dni do svadby :)
Odpovedať
@tinytinkerbell jaaaaj dakujem, bolo super Len kratko ako kazda dovolenka...lucky you..my v august na slovensko nakoniec asi nepojdeme.. Budeme sa snazit vsetko doladit cez telefon.. Takze vyzera to tak ze miesto si ideme rezervovat bez toho aby sme ho vobec videli.. Normalne neverim sama tomu.. No hroza.. Komplikuje sa nam to.. Ja som prave zacala hladat novy job takze sa nepohnem odtialto pokial si ho nenajdem a fiancé je tiez busy.. A nehovoriac o ryanair-i tie nekrestanske peniaze za letenku in such a short notice.. Takze asi to Len posunieme na sept. Alebo oktober ked sa nam to ukludni.. Neviem skade to ma.. Ved aj ja mam knizocku a nic take som nenasla.. Na chvilku som o Tom uvazovala, iba kvoli tomu ze to iste som pocula o swarovskeho nausniciach ale tak to su rozdielne veci krystal a diamond sa mozu inak spravat pod vodou. No anyway... Drzim place na slovensku nech vybavite as much as you can.. Potom daj vediet ako ste dopadli... Pao zatial..
Odpovedať
@orieska325 presne to sa zda aj mne ze je po code krajsi, lesklejsi... Len to bude asi hovadina, ktoru jej ktovie kto povedal;-)))))
Odpovedať
@frankie2018 wow.. Tak ty uz toho mas... Ved sa mozes o mesiac vydavat ;-) kde v nitre to mate? Lebo moj snubenec je z LV a nazaciatku sme uvazovali aj nad NR..ale bolo tazko vybrat.. Fotografa mas koho ak sa smiem spytat?
Odpovedať
@dani_cka no ono kazdy ma stale strasil, ze toto su najdolezitejsie veci, ktore treba mat vybavene dopredu. a ked som chcela tych, ktorych sme si vybrali, tak sme to museli objednat. no aj u nas bol vyber miesta velmi tazky a povodne sme chceli svadbu v novom tekove na ranci u bobiho, ale nakoniec sme sa rozhodli, ze ju spravime v pohraniciach (je to o 40km blizsie, len 5 km od nitry) v mlyne u anastazie. a co sa tyka fotografa, tak tam som neoslovovala nejak ze dvoch troch, ale videla som genialnu pracu p. homolu, tak sme si vybrali jeho. bratranec ho mal na svadbe a tie fotky su prekrasne, akoby zive. tak verim, ze aj nase take budu a ze ked sa na ne clovek pozrie,bude sa citit ako v ten den :) ako citam, ty to mas podstatne zlozitejsie, co sa priprav tyka. a ked uz ste premyslali, o akych priestoroch uvazujete? inak ten ranc je tiez nadherny a nebudeme tam len kvoli dialke a zvysenym nakladom kvoli ubytovaniu a autobusom. ale aj napriek tomu odporucam :)
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu 16.6.2012 v Dolnej Strede. Vidim, ze fakt je tu dost z vas, ktore tam budete mat alebo kocky mali. Restiku uz mame booknutu, a v podstate teraz sme mali stretko s fotografkou, mame s kameramanom, starejsim atd. Aspon tie hlavne veci nech su za nami. Este som nebola na mestskom urade spytat sa na termin, nato som velmi zvedava! Mate niekto skusenosti zo Serede?Aki su tam ludia?Ochotni a tak? :-)
Odpovedať
@zuzx Jeeeeeeeeej nas datum :-D
Odpovedať
Caute kocky, pridavam sa do diskusie. Nasa svadba 23.6.2012 .
Odpovedať
Kocky zatial mam zajednany kostol, pani na zakusky, fotografa. Momentalne zhaname salu. Ten cas tak leti. Uz teraz mam pocit ze nestiham.
Odpovedať
@zuzx Nestras dazdami. Uvidis bude krasne :-D a aj ked bude dazd snad nam to nas den napokazi :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja sa k vam tiez pridavam, svadbu chceme 2.6.2012 a nemame este nic, to sa treba s tymi pripravami tak ponahlat?
Odpovedať
Profilova fotka
caute kočky. Nas to caka 31. marca 2012. Kedze ja som z Novych Zamkov,ale pracujam v trenčíne a priatel je z Modry, tak sme zacali s pripravami asi pred 2 tyzdnami. Kedze do konca roka velmi uz domov nepojdem lebo pracujem aj cez vikendy tak sme museli zavcasu zacat. Hlavne v NZ je problem zohnat fakt poekny priestor aj s dobrou cenou a sprievodnymi vecami. tak mame uz zajednanu salu v hotely Grand v NZ, kde nam spravia vyzdobu na zelanie, ubytovcanie pre hosti je so zlavou 50% a manzelsky apartman zadarmo. Menu na osobu je trocha drahsie, ale za to nepochybne sa budu vsetci oblizovat. Uz sme sa aj dohodli na svadobnej vecery, predjedlo mat nebudeme a potom uz budu len svedske stoly, ktore ale budu plne dobrot vsetkeho druhu. ja mam uz saty, zavoj, topanky, niejake doplnky, snubenec oblek a topanky, vyzdobu na auta, dvere bytu a pierka su uz na ceste, kameramana a starejsieho. Akurat idem pozerat pohare. vybrate uz mam tiez kyticu a predstavu mame uz aj o obruckach.
Odpovedať
@petrusenocka Sikovna nevesta, tolko toho povybavovanen :-D aj ja by som sa mala uz cinit :-D
Odpovedať
@monicka80 jeeej, fakt? My sme tam boli v piatok a na 16.6. to mali obsadene, takze to si bola ty :)
Odpovedať
@monicka80 no akurat citam vedla v teme ako baby nadavaju na romantik, som normalne zhrozena. Keby som to tam nepoznala, tak tym reciam snad uverim...
Odpovedať
@dani_cka ahoj. my tiez planujeme svadbu na jun 2012. ktory datum?mozes mi povedat, kde ste zohnali starejsieho?my planujeme svadbu v hoteli branica,pohravala som sa s villou necas,ale na jun bolo uz vsetko zabookovane.a kedze zijem v zahranici,na dialku sa tazko vybavuje
Odpovedať
Ahojte, my planujeme svadbu 16.6.2012 blizko BA. Mam zatial len rezervovanu miestnost na obrad a hostinu, predrezervovaneho DJa a moderatorku a predbezny zoznam osob. Stres zatial nemam ziadny, som rada, ze miestnost mam booknutu, to je najdolezitejsie :)
Odpovedať
@lienocka105 ahoj.. vitaj tu medzi nami junovymi.. my mame 09.06. vo ville necas.. este sice cakame na potvrdenie.. kde v zahranici zijete?? kde je ten hotel branica? kedy presne mate?
Odpovedať
Fjuuuuuuuuu... girls... dnes som mala prvu nocnu moru o svadbe... nie je to prilis skoro???? dufam, ze ma to nebude drzat az do svadby, bo sa zblaznim...
Odpovedať
@dani_cka ahoj! zijem vo francyzsku.ja som chcela povodne vo ville necas,ale na jun uz nemali ziaden termin,tak som zvolila branicu.je to v belej.nic okolo len priroda a je to tam fakt pekne.rozmyslam,ze aj obrad by som tam spravila.este neviem. mame 16.jun
Odpovedať
Caute baby, ako zijete? Co robite? My sme boli vyplatit zalohu na salu, tak to uz mame napevno. Ale svoju polovicku by som momentalne najradsej zabila ]-(
Odpovedať
@zuzx stastna to zena!! Takze miesto mate iste.. Kde budete mat? My to dufam ze uz tiez tento tyzden vyriesime.. Riesime na dialku, tak to "trosku" trva.. Jaaaj co sa chlapov tyka, podla mna by mali byt uspati pocas svadobnych priprav a prist tam ako hostia.. Co stvara ten tvoj?
Odpovedať
@lienocka105 my mame villa booknutu asi od zaciatku jula.. Nikdy som nepocula o Tom hoteli pozerala som to, vyzera to tam krasne.. Si zo ZA?
Odpovedať
@dani_cka no my to mame v tom spominanom romantiku, takze asi trosku od ruky pre teba :) A so svadbou to nema nic spolocne, ja svadbu nejak neriesim, ani nebudem minimalne pol roka :)
Odpovedať
Ahojte. Aj my budeme mat svadbu v Juny. Presnejsie 09.06.2012. Taktiez byvame v Anglicku. Ja som Slovenska a snubenec je Madar. Moja rodina nerozprava po madarsky, jeho rodina nerozprava po slovensky, my sa medzi sebou rozpravame po anglicky, takze to bude velmi zaujimave :). Svadbu budeme mat na Slovensku a zatial mame vybaveny kostol a salu.
Odpovedať
@janulik_81 tak toto je super :) :) :) Musi to byt zaujimave :) Ako sa inak mate? Co nove?
Odpovedať
Pozeram ze sa nam to tu rozrasta, baby neviem ako vam ale mne cas leti strasne rychlo ved o 4 mesiace su tu vianoce pak novy rok velka noc a zacina teplo a s tym aj cas nasho dna D. Snazim sa na to nemysliet a riesit ine veci, ale fakt to bezi..Vcera sa ma znamy pytal ci uz nieco planujeme blizsie k svadbe,a ze jemu sa 2 tyzden pred svadbou stale snivalo nieco v suvislosti so svadbou :) a to je chlap:) Ako ste na tom so satami? Nemate niektora skusenost so strankou weddingressonlioneshop.co.uk ?
Odpovedať
@janulik_81 jeeej nas datum:-) kde v UK ste my v Londone... Fjuuuuu tak to budete mat zaujimave, ale vsak maju ruky nohy snad sa nejako dohodnu:-) drzim palce anyway..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?