Svadba jún 2012. Kto ešte vtedy plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Uvitam prispevok od kazdeho, kto planuje svadbu v tomto termine. Zacali ste uz planovat? My sa snazime, ale odpoved je vacsinou, ze na nas termin nemaju este ani kalendar. So snubencom zijeme v zahranici, tak sme s pripravami chceli zacat skor, aby sme sa zbytocne nestresovali a vsetko v pohode zvladli. Este ze mi so vsetkym pomoze mamina a sestra ;-)
Odpovedať
1
11
12
@missjohanes ja som si dohodla už termín na šaty v stredu a potom ešte o dva týždne v piatok.......a oblek pre drahého budem riešiť asi až keď si vyberiem šaty....lebo nechcem aby videl aké šaty budem mať......a teda ani aby ma v nejakých videl....nech má prekvapenie....myslím, že s oblekom nebude taký problém...dúfam....vy toho teda už máte.....ja to riešim mimo svojho bydliska, takže musím zapojiť svokru......lebo akože neviem....tak snad to všetko bude ok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. tak mame to rezervovane v Maranelle a obrad v Zichyho palaci :-)
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu 9. júna 2012. Co mame: moje saty, drahy ma topanky :)..., kadernicka, kozmeticka, sala, fotograf, DJ, terchovci, cepecenie, oznamka, cukrarka, pohare... Takze som mierne v strese, inak svadba bude v Hoteli Diery Terchova
Odpovedať
Profilova fotka
Pridávam sa, termín bude zrejme 1.6.2012. Ale u nás je to inak ako u väčšiny dievčat na MS. My s priateľom sme si svadbu vymysleli len minulý týždeň a včera sme sa dohodli na termíne. Keďže je to piatok,tak verím, že na matrike nebude problém s voľným miestom. Budem sa tam musieť ísť opýtať. Celkovo chcem netradičnú, neklasickú svadbu. Mojím najväčším želaním je to mať čo najrýchlejšie za sebou. Nie som moc na hromadné rodinné akcie a oveľa dôležitejšie ako svadba je náš budúci spoločný život, no nie? Takže moja svadba bude vyzerať asi takto: obrad v piatok okolo 16.00 v obradnej sieni a potom večera pre cca. 10 ľudí (rodičia, súrodenci, svedkovia). Priateľ ma chce ale vidieť v bielom, tak sa rozhliadam po šatách (hoci ja som si chcela dať iba nejaké jednoduché koktailky). Jemu treba kúpiť oblek a aj malému niečo pekného. Zatiaľ mám zajednané obrúčky a fotografa. Rodinu pozveme na poslednú chvíľu (odmietam pozvánky s otrepanými textami, nebude nič také). Chcem, aby to čo najdlhšie bolo tajomstvo. :-N Ostatným ľuďom, priateľom, známym to dáme vedieť až po - možno cez FB :-D Zároveň si neželám, aby sa mi do toho ktokoľvek montoval. Lebo si viem predstaviť, že pod velením mojej svokry by to bola párty min. pre 100 ľudí. A to ja nechcem. Čiže po večeri pekne domov - uložiť syna spať a užiť si prvú manželskú noc :-D Takže žiadny DJ, starejší a tancovačky do rána. x-)
Odpovedať
1
11
12
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?