Menu Forum

Svadba jún 2012. Kto ešte vtedy plánuje?

6. apr 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
zuzanasss
Registrovala sa 2. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 9. júna 2012
    Kremnica, okres Žiar nad Hronom
fotoportrét
fotoportrét
zuzanasss
Registrovala sa 2. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 32 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 9. júna 2012
    Kremnica, okres Žiar nad Hronom
 @missjohanes ja som si dohodla už termín na šaty v stredu a potom ešte o dva týždne v piatok.......a oblek pre drahého budem riešiť asi až keď si vyberiem šaty....lebo nechcem aby videl aké šaty budem mať......a teda ani aby ma v nejakých videl....nech má prekvapenie....myslím, že s oblekom nebude taký problém...dúfam....vy toho teda už máte.....ja to riešim mimo svojho bydliska, takže musím zapojiť svokru......lebo akože neviem....tak snad to všetko bude ok emoticon
11. feb 2012 o 12:17  •  Svadba bola v júni 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaanka3 (31 r.)
7
Registrovala sa 2. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 88 príspevkov. Má 53 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 22. júna 2012
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
jaanka3 (31 r.)
7
Registrovala sa 2. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 88 príspevkov. Má 53 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 22. júna 2012
    okres Bratislava
 ahojte baby. tak mame to rezervovane v Maranelle a obrad v Zichyho palaci emoticon
24. feb 2012 o 07:53  •  Svadba bola v júni 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hkatchena
1
Registrovala sa 17. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
hkatchena
1
Registrovala sa 17. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov.
 Ahojte, my mame svadbu 9. júna 2012. Co mame: moje saty, drahy ma topanky emoticon..., kadernicka, kozmeticka, sala, fotograf, DJ, terchovci, cepecenie, oznamka, cukrarka, pohare... Takze som mierne v strese, inak svadba bude v Hoteli Diery Terchova
6. apr 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petkave
8
Registrovala sa 2. novembra 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 155 príspevkov. Má 29 priateľov. Žiar nad Hronom, Slovensko.
fotoportrét
fotoportrét
petkave
8
Registrovala sa 2. novembra 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 155 príspevkov. Má 29 priateľov. Žiar nad Hronom, Slovensko.
 Pridávam sa, termín bude zrejme 1.6.2012. Ale u nás je to inak ako u väčšiny dievčat na MS. My s priateľom sme si svadbu vymysleli len minulý týždeň a včera sme sa dohodli na termíne. Keďže je to piatok,tak verím, že na matrike nebude problém s voľným miestom. Budem sa tam musieť ísť opýtať. Celkovo chcem netradičnú, neklasickú svadbu. Mojím najväčším želaním je to mať čo najrýchlejšie za sebou. Nie som moc na hromadné rodinné akcie a oveľa dôležitejšie ako svadba je náš budúci spoločný život, no nie? Takže moja svadba bude vyzerať asi takto: obrad v piatok okolo 16.00 v obradnej sieni a potom večera pre cca. 10 ľudí (rodičia, súrodenci, svedkovia). Priateľ ma chce ale vidieť v bielom, tak sa rozhliadam po šatách (hoci ja som si chcela dať iba nejaké jednoduché koktailky). Jemu treba kúpiť oblek a aj malému niečo pekného. Zatiaľ mám zajednané obrúčky a fotografa. Rodinu pozveme na poslednú chvíľu (odmietam pozvánky s otrepanými textami, nebude nič také). Chcem, aby to čo najdlhšie bolo tajomstvo. emoticon Ostatným ľuďom, priateľom, známym to dáme vedieť až po - možno cez FB emoticon Zároveň si neželám, aby sa mi do toho ktokoľvek montoval. Lebo si viem predstaviť, že pod velením mojej svokry by to bola párty min. pre 100 ľudí. A to ja nechcem. Čiže po večeri pekne domov - uložiť syna spať a užiť si prvú manželskú noc emoticon Takže žiadny DJ, starejší a tancovačky do rána. emoticon
6. apr 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš