Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak si len chod ty pekne oddychnut ved stale hladiet do PC tiez nie je bohvieco veru
Odpovedať
domov pojdem pozerat do TV lebo dnes ide moj milovany Dr. House :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no co dani v praci, praci... co to bolo s tym dodavatelovm,? som pozerala gratulacie ale nevidela som to tam
Odpovedať
som to vymazala lebo ma to tak vytocilo ze do nepricetna...pozri si cast "po svadbe"...tema "nebola som spokojna s dodavatelom"
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako pokračujete? No, inak dani, som čítala aj ja to medzi tými gratuláciami, no uplne že blbe.... a ako inak? mna boli cele telo, normálne... :-(
Odpovedať
joj majca nerob...nebud chora...teraz ked leto ide... ja som prave obedovala mnami mnami a do toho mi stale vletel nejaky zakaznik takze som to dojedala ladove :-(
Odpovedať
v dolinaaaaaaaaaachhhh 8-)
Odpovedať
no ahojte...kde ste zasa vsetky.... pocujte...premyslate niektora o rodine uz? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a ty dani ? premyslas, ked sa tak pytas :-D
Odpovedať
neviem...pol na pol...niekedy mam taku velku chut na malinku Rybku...a inokedy si poviem, ze to chce este troska casu....a taak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co ked to bude sumcek :-o :-o :-o :-D :-D :-D no neviem pri tvojej pracovnej nasadenosti , ;-)
Odpovedať
moze byt aj sumcek ... :-D :-D no ale ved by som prestala pracovat a sla na materinsku dovolenku :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fakt? :-D a medzi kojenim a odgrgnutim by si isla vybavit klienta :-p :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halo rybka si tu? ;-)
Odpovedať
tu som tu som ale obmedzujem navstevy tuna lebo vidim ze ani vy nemate cas tak tu nebudem vysedavat... vcera sme neboli v praci...dlho sme spali, boli sme u nasich , potom sme mali stretko pracovne s jednym starostom...Michal si dal hrusticku a len 10cm nas delilo od toho aby som mu poskriabala auto...ale kupil mi aj tak nohavice lebo som sa mu v nich velmi pacila...aj jedno tricko...a potom ma vzal do kina.... no vcera bol super den... ;-) 8-) vy ste tu? ci zasa nic?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu aj castejsie ale ty nie :-D taaak mi tu nemondokuj ze si tu :-D pekne pekne, sa mi to paci taketo spolocne actions ;-)
Odpovedať
no hej...ti poviem ze mi nebolo vsetko jedno ked som sla k nakupnemu centru a zistila som, ze to plechove zvodidlo je od auta tak 10 cm :-D :-D ...lebo mi len furt vravel , ze mam davat na auta pozor...tak som davala :-D ... nesoferovala som po prvykrat ale ked sadnes do ineho auta tak sa hodnu chvilu sustredis na zuto a nie na jazdu...tak Michal dychal zhlboka a bol rad, ze tam tych 10 cm bolo.... a dnes sme boli u nasich a moja mama nam stale len vravela, ze si mame urobit volno, spomalit, nepracovat tolko....joj nastvana som normalne bola...jezis sak praca nie je choroba a ani sa na nu neumiera (ked sa to velmi neprezenie)...a ked chceme mat svoj dom a uspesnu firmu tak zidne spomalte nemoze byt,....ale ona kazde druhe slovo len spomalte ]-( ty si mala aky vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
no spomal mas privysoku rychlost... :-D tak nejak zee :-( , sak ak bude rybka ci sumacik tak som zvedava ako bude tvoja mama potom hovorit ked medzi kojenim odbehnes na sedenie s klientom alebo urobit nejaky iny support :-D :-D :-D ja som este furt nevyspata po svadbe :-( , furt nieco je :-| inak vcera som, predala svadbone saty, ;-) :-( aj mi bolo za nimi luto, ako kus mna boli uz sak pol roka som na ne kukala vo vaku odpocivali doma, a jak bolo fajnovo v nich veru na svadbe, kludne by som si to zopakovala :-D , a boli sme potom ked kocka s mamou odisli v makkacovi, a tak pomalynky a dnes som doucovala zas :-S uz ma to nebavvvvvvvvvvvvvy ale uz len par dni a potom koncim :-D
Odpovedať
ja sa snazim zbavit vyzdoby a neviem ci mam botky predat lebo su kusik okopane...a co ma stve...vies ako som na MMB kupila saty a boli mi velke ...a dala som ich sem do bazaru...no tak vcera som bola tiez u nasich a som pozrela na tie saty a prepokladam ze moja milovana sestra ich isla rozsirovat alebo co...tak sitie co je v predu vyparala...a sa jej pytam ze co sa stalo tym satam...tak ona nevie...radsej kaselm na o lebo by som ju roztrhla ako zabu keby som ju chytila...jasne ze ona ich dodrbala...same sa neroparu v skrini nie?wrr...ale kaslat... ja som kukala na moje fotky ze ako tam vidno ze mi to bolerko bolo velke...lebo tetuska v salone mi povedala, ze mi vypusti rukavy lebo boli uzke...ale neznacila si ze kolko treba comu som sa aj divila ale neriesila som to...a tak mi ho rozsirila, ze polka fotiek je polovyzlecena.... a teraz si uvedomujem ze ake je to vsetko super, ze sme sa s mojim Rybiakom nasli...teraz ja sedim v kancli vpredu a on je s kolegom vzadu a mi krici "Cucinkaaa...milujem ta"...a to je take super ze to s neho vypadne casto tak spontanne :-D :-D :-D...opica moja zlata vy ste uz dlho spolu...nemate este stereotyp? ponorku? alebo nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie co si, cim dlhsie tym krajsie je to a lepsie ;-) , no rananjsie vstavanie s tym ze manzelocka a moja zienka a pod sa mi moc paciii :-D :-D :-D neviem nemame ja som uvidela a vedela pred 9timi rokmi a viem to aj teraz, a mam stale radsej, asi tak to ma aj byt :-D
Odpovedať
tak to je super...mne sa vo vztahoch stavalo, ze mi ten clovek zovsednel...ale dnes mi v posteli moj manzel rozpraval, ze on normalne citi ako ma lubi...ze normalne fyzicky...a presne to iste aj ja...stale je to super az na malinke krizicky...ale vzdy mi opakuje ako ma miluje a aky je stastny a to mi taaak kraaasne hladka ego :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D normallneeee fyzicky ccc tedaaaa 8-) 8-) 8-) a co mama ako?
Odpovedať
ze normalne v srdiecku to tak silno citi.... :-D :-D joj mama...ona je ...no mama...wr ]-( 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co domcek, ja nejak stale som to asi zle pochopila sa mi zda, tak neviem ci sa tento rok uz do vlastneho stahovat budete ci ako... nejak mi ta pointa unikla :-|
Odpovedať
no...to by sme velmi radi... do 50 dni nam mali urobit vrch...teda obytnu cast... ale...zatopilo nas...dali nam dolu strechu a zatopilo nam druhe poschodie...tam uz bolo vela urobene...omietky, plavajuca (draha lebo to je vysokozatazova...lebo tam budu kancle)...cize...sa nehybeeb so stavbou dopredu ale dozadu...no uvidime ako to dopadne...holka co ma mat nad tym dozor mi tu minule vravela, ze do 3 mesiacov byvame...tak som veeelmi zvedava....ja uz chcem varit vo vlastnej kuchyni :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ockaj, nerozumiem, to budu kancelarie ci vas dom :-o a kde v akej dedinke ci meste, kde byva mama ci svokra ci akooooo :-D
Odpovedať
ja som z dediny...ale uz byvam u Misenka v meste...a v rovnakom meste staoji aj jeden domcek...ono to bol povodne stary dom na kopceku V kosiciach s krasnym vyhladom...ma dve poschodia...ale ...teraz z neho bude polyfunkcna budova...na 2 poschodiach aj v pivnici budu priestory na sluzobne ucely a a hore sa stavia nase byvanie na sposob podkrovia...ale bude to mat vyssie mury ako mava klasicke podkrovie
Odpovedať
chapeme uz? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
taaaaaaaaaak uz rozumiem :-D a vy budete mat aj kancle vase, alebo to budu ineho, :-o :-o :-o nieze vase, sak to budes aj noc tam travit potom :-D
Odpovedať
cele nase to bude. teda je...dnes sme prave o tom hovorili lebo jeden obchodny partner vravel, ze to je hlupost byvat v dome kde su aj kancelarie...a Michal sa ma prave dnes pytal ze ci sa nebojim toho, ze nam budu zakaznici cez vikend na dvere buchat...ale nie, nebojim sa toho...sak ked sa zamkne brana tak sa ku dveram nitko nedostane :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?