Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
heeej...joj mala som take nutkanie uz pred svadbou ale som si nechala dlhe...a teraz ma uz nedrzi nic...v albume mam nejake foto ake sa mi pacia ucesy...alebo si nechal dlhe ako mam a dam si strihnut len ofinku na rovno...ako mala kocka vo filme diabol nosi Pradu...jooj...neviem...sa bopjim ze to potom budem lutovat a dovi dopo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale ty mas vlnite tak neviem ci ti to tak bude do pazatka stat, ak som dobre teda videla ;-) inak mne pripominas moju oblubenu kocicu spevacku katku knechtovu, ak teda sa podobas aj v reali neviem, a preto si mi bola hned ze so sypmhatic :-D
Odpovedať
no teraz sa uz nepodobam ale mam zopar fotiek kde som uplne ako ona...alebo ona ako ja...moj Michalko niekedy robil v radiu a trosku sa venoval hudbe a robil tiez rozhovor s Katkou a velmi sa mu pacila...a preto si ma mozno vybral v realnom zivote za manzelku lebo mu pripominam davnu platonicku lasku :-p mam take divne vlasy...vlnite su ale viem ich pekne vyzehlit...aaaa...ja neviem...mozno len tu ofinu keby som si dala?...alebo kedy som to nechala na kaderu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som si nedala na tvojom mieste ]-( , sak take krasne vlasy ;-) co vymslas? 8-( , ja viem ze ta mozno uz nebavia, viem podla seba, a ostrihas narastu ale ajtak juj katka je uplne super super, sice som nevidela koncert nazivo ale sledujem ju od zaciatku, aka zenska z nej ostala teda ona je tiez zvychode ta ne? ci neviem ;-)
Odpovedať
pridala som foto z filmu ...s ofinkou...zeby takto? necham si dlhe a cvaknem len off?
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ale budes si ju musiet zehlit, to ja mam len trosku vlnite oproti tebe nula bodov vlnite a vlni sa mi ofinka ]-( jak decku malemu ]-( ale ked ulizem ok. inak skus len ofinu a potom uvids, skoda take krasne vlasy dat prec dani, ;-)
Odpovedať
hej hej.....ved aj tu ofinu neviem ci nebude skoda...asi by som mala prestat vymyslat a nechat to tak 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D mudro
Odpovedať
:-D :-D ...ale si mi to mala povedat hned na zaciatku aby som nestracala cas rozmyslanim :-D :-D ...dovi dopo :-D :-D
Odpovedať
|-| ...ja mam teraz taky utlm, ze keby som sa pozrela smerom dolu na svoj stol tak nebude vladat otvorit nazad oci |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ani nevrav :-S
Odpovedať
uz dobre...ale poobede to bolo neudrzatelne...a to sa mi uz parkrat staloze som skoro zaspala za stolom :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
kaselm na to...idem si kupit tenisky :-p dovi dopo
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, jeeeej, ja mam fotky, su sice akesi male a akosi divne sa mi zobrazuju, ale aspon niečo :-D danuscha, dakujeeeem velmi pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to tu nikto neni? :-( idem asi aj ja radšej už spať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak uz aj ja mam nejake fotecky, tak idem popridavat :-) joj sa s nich veeelmi vytesujem bo tak som sa bala, ze nebudem na nich OK, ale pacia sa mi, zatial su to iba vraj ukazkove ako povedal fotograf :-)
Odpovedať
no...ja som mala byt viete kde???v Lip. Mikulasi v dajakej jaskyni...a kde som??? no kde????zapisujem postu v robote...lebo sme len dosli po notes a on si sadol za stol a zacal odpisovat na maily!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to maš dosť na prd, a čo teraz? kedy pôjdete? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Joj Dani...on je maximalny workalkoholic tak to nie je bohvieco, ved aspon na par dni by mohol vypnut
Odpovedať
Profilova fotka
No už som nad Vami rozmýšlala,že kde už ste...ale tak hádam zajtra vyrazíte ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj dani, snad zajtra pôjdete... ;-)
Odpovedať
no tu som babyyyy...sme nazad....sli sme este v ten den, boli sme v Bojniciach, v Blave u kamosa a na Orave...super bolo...ale to pocko...no akoze sorry ale to co je...a sme sa vratili tak sli pozriet nas dom a nam po omietkach steka voda...lebo nam dali dolu strechu...takze super.... :-( :-( ale dovca bola fajn...len kratka ;-)
Odpovedať
ahojte, už som v tejto téme nebola dobrý mesiac. Danka - kde ste boli na dovolenke? My sme si včera akurát s manželom rezervovali hotel, pôjdeme od 25. do 28.6. do Slovenského raja, už sa teším, aspoň na 4 dni vypneme.
Odpovedať
...ahoj...ako som pisala...Bojnice, potom party u kamosov a kolegov v Blave (fuj este teraz mi je pri tej myslienke zle :-D ), a potom na Orave na chvilku sme sa stavili...povodny plan boli jaskyne...ale dajak sa to zvrtlo
Odpovedať
no kde ste pampusiky? ja som mala dnes vela prace...vy ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danuscha, no ja som tu, ale niečo na mna zase lezie, takže sa cítim uplne mizerne... No sa pochvál ako bolo na ceste??? ;-)
Odpovedať
no na ceste bolo dobre...teda pocasie bolo hnusne ale stle sme nieco dobre papkali alebo aj pili a sme si sli kam sa nam chcelo a taaak...no fajne bolo...este by som par dni privitala...ale dnes som prisla do prace a som si to musela vsetko pekne krasne vynahradit a dobehnut. a ty? coze? treba si dat plno vitaminov a tabletky z kozieho mliecka, tie su na imunitu vyborne ;-)
Odpovedať
jaaaj..nervicky moje!!!
Odpovedať
Profilova fotka
No tak paráda...taký výletík by som aj aj uvítala... ;-)
Odpovedať
hej hej..dobre bolo ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?