Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
idem na svadobnu cestu, vratim sa a uz som z kola von? uz si somnou nikto nepise? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dani ved sme tu sem - tam :-) ale mysleli sme na teba stale nebojkaj
Odpovedať
ja vieeem....srandu si robim...ale tak mohli by ste sa ozvat mimochodom obcas...ci nie?
Odpovedať
aj u vas prsi?
Odpovedať
Profilova fotka
tu v UK je zas zamracene, no ale ked som kecala s braskom dnes rano tak v TT svietilo slnko. Fuj mne je dnes tak zle od zaludku
Odpovedať
Profilova fotka
tani dnes je zmena frontu, aj mne je blbo zas na hlavu, 8-( 8-( 8-( citim sa asi takto, a to viem furt vtedy, tu je take hnusne silne slnko a desny vietor ]-( co baby ako sa maju manzelky? :-D
Odpovedať
my manzelky danuscha sa mame fajn...a co vy ostatne? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vy dani manzelka mas pekne fotecky, aj nos je oki xixixi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no da sa i ked by to mohlo byt niekedy aj lepsie....mna to tusim nebavi :-|
Odpovedať
ale ...zasa???jak je to mozne? este furt rodinka uzasnych??? alebo kde je problem?
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem...ako ja vas tu nechcem deprimovat alebo tak...ale mne sa zda, ze ho nelubim...proste vsetko je to take...ochabnute...ja k nemu nic necitim, uz len preto, ze jeho rodina nam pokazila celu svadbu a ja sa cez to akosi nedokazem preniest
Odpovedať
jooj...mojaaa...to je mi luto...mozno cas tomu pomoze... mne sa vies co stalo?... dala som do popisu albumu ze som nebola spokojna s firmou co nam varila a zenska mi napisala do gratulacii ze dakuju za reklamu a ze problem bol v tom, ze to menu bolo treba vyplatit...chapes to? medzi gratulacie mi napise taku vec...hned som zalozila temu "nebola som spokojna s dodavatelom"... ale aby ti nebolo luto...ja nemam na svoju svadbu nadherne spomienky ako tu kazdy pise....neobesim sa preto ale spaja sa mi to vsetko s velkym stresom, nervoznou mamou a otcom a podobne :-( ale mna snas vylieci amnezia :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
a to mi ani tak nevadilo ich jedlo ale ten pristup po svadbe ako sa k nam spravali ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ved tu gratulaciu si hadam hned vymazala nie? no ani ta moja svadba nebola podla mojich predstav ako som si ju vysnivala....a vsetko to ako som sa snazila vyslo nazmar to ma najviac serie....ja som si to velmi neuzila a urcite by som si to uz nechcela zopakovat, co sa budem pretvarovat...keby som vedela ako vsetko dopadne tak ju ani nerobim a radsej by som sa sla zosobasit dakde na plazi asi som mala posluchnut mamu svoju ach jo
Odpovedať
Profilova fotka
a co sa tyka dodavatelov, ja som mala nieco podobne s casnikmi...ako neviem ja som to asi prepocula, ze mam zaplatit casnikom po 10 vecer...no a uz ked sme boli na izbe tak mi trafena recepcna vola, ze mozete prist dolu??? a ja ze naco...ze pridte dolu, tak som isla a casnik sa na mne dobre vyvrieskal...a ja ze sorry, ale budem vyplacat v pondelok....no a dobre, ze som ho nevyplatila hned bo otrasny servis aky ukazali...tak nakoniec som ich nezaplatila vobec...bo som sa na nich riadne stazovala a este aj apartman sme mali mat vyzdobeny a nic absolutne nic...proste cela svadba dako bola odveci neviem...a este mi aj knihu hosti zabudli vylozit a nasli ju o 3 dni dobre co??? niekde zalozenu v ich sklade ]-(
Odpovedať
presne aj ja to tak vidim...naozaj...akurat u nas je rozdiel v tom, ze ja som posluchla svoju mamu a tam je pes zakopany, lebo ona mala problem s malou svadbou a preto bola velka
Odpovedať
Profilova fotka
no viem to si tu uz spominala, zase ta moja mamina, chcela, ze mi da radsej peniaze a ze sa mame zobrat iba zo svedkami...ale ja som chcela vies normalne satky, a ze rodina po kope i ked nas bolo do kopy iba 43 ale myslela som, ze vsetko bude super...a predstav si, ze otcova rodina ani jedna jeho sestra mi neprisla zablahozelat do kostola...boli tam dake nezhody, ale ja som s nimi bola za dobre a proste nikto...a este aj kamosky tolke ma sklamali no hruza total som z toho bola smutna, ze ja som kolkym sla blahozelat a na mna si strasne malo ludi spomenulo a pritom oznamko dostali...proste zbytocne vyhodene prachy fakt
Odpovedať
no kamosky...ja som pozvala na svadbu tri a prisla jedna...co ti budem rozpravat... sak ja som bola z toho vsetkeho v takom strese ze som mala dva dni horucky a grcky...zachranili to jedine fotky lebo tie sme robili pred sobasom a su nadherne...to ma velmi tesi...tam este nevidno stres ani nespokojnost ani nic podobne...ale lutujem ze som tolko penazi vyhodila len tak...co vsetko mohlo za to byt a nebude....mohla byt mala svadbicka a skvela svadobna cesta...alebo nieco...a tiez vela ludi potrvdilo ze pridu a nedosli...cize sa varilo zbytocne, ja som nechapala ze preco toto ludia robia... ]-(
Odpovedať
no a ta zenska z tej firmy co nam varili...normalne ze urazka....chapes...taka polozka a oni ani doklad ti nedaju o zaplateni, ani fakturu ani nic podobne, akurat nas nahanali ako nejakych neplaticov...sa vyhrazala ze ak to to toho dna do 20:00 neuhradime tak nam nauctuje penale...ona nam sla penale uctovat!!!...sak bezne ma faktura splatnost 14 dni...a ona si mysli, ze piskne a my tam pobezime...nic take ze sme sa dohodli ze dokedy to vyplatime...len zacala robit hysteriu... cely pohlad na svadbu je taky....smutny
Odpovedať
Profilova fotka
neviem...taketo nieco vie vytocit aj mna...aj my sme robili fotky pred sobasom, tak aj ja som bola este docela ok a tesim sa na dalsie fotky...ale potom to uz islo ach jo neviem...keby sme tolko sil a nervov do toho nedali tak by ma to tak nesralo ale clovek si da zalezat a aj tak sa to vyhroti uplne inak ach jo
Odpovedať
no ved presne...mesiace sa na to tesis a pripravujes aby sa kazdy citil dobre a aby to bol tvoj najkrajsi den v zivote a ono to dopadne tak, ze na to radsej chces zabudnut :-( skoda...casu, penazi, energie.... ale co uz...ked sa budem druhykrat vydavat tak budem vediet :-D
Odpovedať
heppy...tak si nemam dat ten nos urobit? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani, co chces robit s nosom?
Odpovedať
ale som pisala na FB, ze na fotkach ma taky divny nos...ale to sa len smejem ze si ho dam urobit...asi by som si nedala operovat tvar ani keby som ho mala dvakrat vacsi...to uz by som si radsej dala urobit mensi zadok a nie mensi nos :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no aj ja mam velky nos, ale co uz narobime xixixi som si to ani na FB nevsimla ;-)
Odpovedať
mozno to nevidno..on nie je velky...mozno len nosne dierky keby som si prisila sama doma tak to by lepsie bolo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D tak to si pekne napisala prisila si ich sama xixixixi
Odpovedať
no jasne...co budem lekarov s tkou hlupostou obtazovat..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D a inak dani ty si stale este v praci? ja som dnes nesla bo mi je zle fuj nic nemozem jest
Odpovedať
teraz este ano ale sa chystam prec dnes tu tiez nebudem dlho lebo som zle spala a musim to dobehnut
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?