Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
sama si pecies??? ci ako...aj moje sa uz od pondelka pecu u susedky... ...sak som vravela kamoskam ze nechcem striptera ale chcem nejake prekvapko aby som na to nezabudla
Odpovedať
čaute, už pečiete na svadbu? Ja si neviem predstaviť, že by som ešte aj toto stíhala. Keď hovoríte o tom fotografovi, my máme perfektného fotografa aj kameramana, v piatok sa pôjdeme fotiť a v sobotu nám budú k dispozícii od kedy chceme. Nechápem, ako môže fotograf povedať také niečo, že sa mu neoplatí prísť, ak to raz sľúbil. Je to maximálne arogantné voči klientovi.
Odpovedať
Inak, musím sa pochváliť, včera som si kúpila topánky k šatám na prezutie ak ma budú nôžky bolieť.
Odpovedať
Profilova fotka
andi super ja mam uz davnejsie, istota je gulomet :-D inak ja tiez by som si pecenie nevedela predstavit, ale ak pariku pomahaju s vybavami rodicia, tak by som mala cas, lenze mi robime vsetko sami, tak na to nemam cas, som rada ze mam cas na to co mam.... |-| dani co nove s fotografom? zvizinka a kde sa budte fotit? si z nr ako ja ;-)
Odpovedať
heppy, kde si čítala, že v sobotu má pršať? Na www.meteoinfo hlásia pekné počasie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Tak my to uz mame za sebou! Bolo to úúúúžasneeee..... A nebojte sa, na sobotu sa ma opat zlepsit pocasie.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to reagovala na babu co to pisala ze ma prsat http://www.pocasie.pozri.sk/ ale ja mam tu stranku co ty aj taku anglicku a tam je len zamracene nie dazd ]-(
Odpovedať
evulka: no tak referuj, do koľkej ste sa bavili? Všetko vyšlo podľa tvojich predstáv?
Odpovedať
no zatial som sa nedovolala nikam...boli ma brucho z toho uz :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bolo supeeer.. Bavili sme sa do 6.00 a o 6.30 sme padali do postele.. :-D Ked sme sa isli o 12.00 fotit, troska viac pofukoval vetrik...ale potom prestal a aj slnko krásne svietilo... Ale poviem vam, ze hadam viac starosti ma clovek po svadbe..s rozdelovanim mnozstva zákuskov /co zostane/ a torty.... Ale bolo fantasticky.... ..a urcite aj vam vyjde aj pocasie a hlavne vsetko to ostatne...
Odpovedať
evulka: ja sa tiež obávam tých zákuskov, lebo sme veľa objednali a potom neviem čo s tým urobíme. Koľko vám ostalo? Kde ste sa fotili?
Odpovedať
Profilova fotka
Na svadbe nas bolo 43 a objednavali sme asi tak 3 zákusky na osobu...no poviem ti, ze zostala vyse polovicka..takze celu sobotu sme ich rozdelovali, niektoré sme odlozili aj do mraznicky.. :-D No a potom este torty, my sme objednali len svadobnu, ale dostali sme este dalsich 9... Fotili sme sa hlavne vonku, v pakru, na namesti okolo fontanky..o týžden by uz mali byt hotove fotecky, takze urcite pridam do albumu. babulky..nebudte nervozne..a ked sa idete fotit pred sobasom, tak tam uuurcite nastane uvolnenie..aspon u nas to bolo tak...takze na sobasi sme neboli uz takí nervozni...
Odpovedať
Článok sa načítava...
evulka: my sme objednali len jednu tortu svadobnú, hostia prinesú ďalších 10 a neviem čo s tým urobíme. Zákuskov budeme mať 2500 a to máme 65 hostí.
Odpovedať
danuscha: vy nemáte 3 dni pred svadbou fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
Andzi:...to nemyslis vazne s tymi zákuskami.. Ma sme na sobotu objednali 500 ks a to sme rozdali po susedoch + urobili vyslužky a na stoly sme porozkladali okolo 110 ks + domaca strudlu. A ked odchádzali hostia, tak sme im este pribalili do krabiciek /takze vysluzku mali asi 15-16 ks zákuskov/ a pondelok som onjednala este 350 ks - cerstve do roboty.. Ale aj tak bolo toho hrozne vela... Ale ved uvidite, mozno mate rodinku, ktorí hroozne miluje sladke a vsetko pojedia.. ;-)
Odpovedať
evulka: my budeme dávať do výslužiek viac koláčov, pre svadobných hostí najmenej 45 kusov pre rodinu a 30kusov pre dvojicu. Susedom asi po 10-15 zákuskov no a do práce musím vziať minimálne 50 kusov, manžel aj viac.
Odpovedať
Profilova fotka
Aha..no tak sa to mozno aj minie.... A ked nie, tak budete mat na ranajky, obed a aj veceru zákusky.... :-D ..to bude sladký život od začiatku... ;-)
Odpovedať
evulka: prosím ťa nestraš s tými zákuskami, už deň pred svadbou mi pôjdu hore krkom. Je to kalorická bomba, naša cukrárka bude robiť všetko z masla, takže si vieš asi predstaviť tie kalorické hodnoty.
Odpovedať
andzi...uz mame...ale nemali sme...vcera nam to odvolal....ale uz je to vyriesene
Odpovedať
danuscha: a kedy ste ho zohnali? Ja by som ho zabila keby mi týždeň pred svadbou zruší objednávku.
Odpovedať
no sme sa s nim dohodli uz velmi davno a zrusil to teraz ked sme mu potvrdili cenovu ponuku...uplne na hlavu postavena situacia...
Odpovedať
hlavne že si to už vyriešila s dobrým výsledkom
Odpovedať
no ved hej...ma to sokovalo teda vcera poriadne...proste z nicoho nic...len tak mu preplo a hototvo
Odpovedať
Profilova fotka
fajn dani som na teba aj myslela ze co a ako ;-) my sme boli dnes v metre kupit nealko, lebo vcera sme sa super novinku dozvedeli, ze si ho mozeme kupit sami, inak sme mali povinny odber, ale nam to vybavil pan prevadzkar, ktoremu dakujem :-D tymto, lebo veru velmo tym usetrime :-D , tak sme boli este na nakupoch andzi, ja som sa praveze bala ze bude malo zakuskov, tak som doobjednala, este lebo co mame objednane od studentov tu v nr, uciliste, nemaju take ajtak ako som chcel aniektore tak cca 50 kusov sme este doobjednali dani co nove?
Odpovedať
no som chcela polovicu moju milovanu pozvat do metra na nakup...my tiez este nemame chlast...no ale teraz siel na jednenie a pochybujem za sa vrati skor ako o hodinu dve...vymenila som vcera tie samodrzky...zajtra mam toho toooolko gynda idem po saty idem po navleky robim pierka idem na nechty idem k fararke idem na rozlucku... no a medzitym musime prebrat salu a umyt tam vsetok riad co budeme chciet pouzit... ..fuuu...uz teraz som unavena...
Odpovedať
Profilova fotka
jj ani nevrav... tiez mame toho velamam to aj popisane ale zistujem ze zabudam, tak zajtra to vybavim tiez idem na nechty sa na to tessiim, nikdy som take nemala ;-) tiez fararovi musime ze co a ako, skoro som zabudla ze na auto ozdobu aj to is musim zapisat. pre zakusky ideme, este musim umyt chladnickuuuu, ach jaj fuj to neznasam.... dokupit nejake blbosti male co chybaju belele
Odpovedať
heeej...take drobnosti vsetko ale ked to nepopise clovek tak hlava jak balon bude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani inak uz len dva dni panecku =-) |-| x-) 8-( :-. :-D 8-) ;-)
Odpovedať
už len dva dniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lili ako? vsetko vybavene
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?