Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
ja mam pohodku...no nie celkom, po marodke mam kopec prace...ale v hlave mam pohodku...takze pohodka ;-) ;-)
Odpovedať
ja to tiež už tak beriem, čo stihnem stihnem, a čo nie,... tak to si nikto nevšimne :-D .... začína prevládať pocit radosti nad obavami, či to všetko dopadne tip top
Odpovedať
čaute, my sme sa akurát s drahým hádali ohľadne svadobného auta, môj bratranec má drahého krásneho bavoráka a chcem aby nás zviezol na ňom ako na svadobnom aute, nič za to nechce, tak ho nechcem otravovať zbytočnými cestami. Lenže drahý trvá na tom, aby to svadobné auto prišlo až k nim domov (býva cca 30km odo mňa) a potom akože svadobné auto príde po mňa. Je to normálne? Nemôže to byť tak, že on príde na inom aute ku nám a potom od nášho domu pôjdeme už spolu na svadobnom aute?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, ja som sa prave vratila od kozmeticky a vcera som dojednala posledne veci so starejsim a viete co mi povedal, ze vlastne nevesta a zenich by nemali ist spolu v aute od domu nevesty, ze v trosku mierne ozdobenom aute by mal ist zenich a prva druzica a vo svadobnom aute by mala ist nevesta s druzbom a vlastne az po obrade by mali ist spolu v jednom aute ako manzelia uz. ;-)
Odpovedať
no ja som si prave dojednala nechty
Odpovedať
tesim sa ako male decko na Vianoce....fakt...na krasne satky!!!
Odpovedať
uk: veď ja som tiež niekde videla, že ženích mal svoje auto a nevesta svoje.
Odpovedať
danuscha: a kedy ideš na nechty, koľko dní pred svadbou? Lebo ja idem v pondelok, nechtárka mi poradila, že nechty sa nemajú robiť tesne pred svadbou, že bežne ich nevestám robí tak týždeň dopredu. Ja sa ale obávam aby neboli už poznačené časom.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi ja som si nechtarku a vizazistku v jednom dala na Stvrtok bo som sa obavala, aby sa mi to nechtiac nedoskrkalo, ja si myslim, ze tyzden je dost dlho ich mat nie? hlavne ked ich chces mat pekne prave na svadbu...mne vsak ide robim na moje manikuru, nedavam si zivicove ani nijake podobne tak neviem .... budem mat svoje
Odpovedať
idem na nechty vo stvrtok
Odpovedať
Profilova fotka
caute sa pripajam k nechtovej diskusii, andi aj ja idem vo stvrtok, tyzden je vela ;-) dani uz ti volali zo salonu kvoli satom? uk ako co nove? kedy dorazia anglani k vam? ;-) baby som si bola skusat saty, ta krajcirka je neskutocny zazrak, normalne ich tak zuzila, ze som ako prutik, co som teda riadny prut, som bola spokojna konecne :-D , lebo som schudla tak aj o dve cisla sli dolu ]-( inak otazka do diskusie aku mate spodnicku??? pod satami? jej lili ahojky, tak ako sa mavas?
Odpovedať
ja mám s gélovými nechtíkmi skúsenosti, takže ak vám ich urobí odborníčka, tak vydržia aj dva - týždne ako nové :-) heppy moja zlatá, mám sa celkom fajn, rozlúčku so slobodou som prežila,... :-D :-D :-D a dokonca sa už na ten den D začínam tešiť ako si zatancujeme, zabavíme sa a budeme svoji až do konca nášich dní :-) a ty ako? inak ja idem na nechtíky zajtra a aj na skúšku šiat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja ze setci su kaput, dnes jak jaaa :-N , lili dnes som skusala satky su fajnovucko zuzene, akurat na mna konecne :-D , ze som zacala mat aj dobry pocit ... konecne :-D , zajtra ideme dohodnut este raz k menu este a detailiky nejake, a idem si uz pre satky, dnes som stihla aj skusku ucesu , no budem mat vypnute vlasy taky drdol vacxi dolu, ja som taka klasicka x-) ,.... vlastne od zajtra mam holiday az do utorka, tak sa tesim ze si aj nejak od roboty oddychnem... v stredu idem na pediukuru, som sa rozhodla a vo stvrtok na nechty, ja sice nemam skusenosti vobec, ale sa tesiiiim, na gelove drapiky, ale len take krastsie chcem ;-) a ty ako? ake budes mat nechtiky a co ornanment, ja neviem sak porad :-)
Odpovedať
ja som mala vždy len také klasické, bez ornamentov, franch manicure.... tak neviem či budem vykúšat ornamentami.... asik skôr nie.... waw tak ty už máš po skúške účesu, žiadna klasika, drdoly sú trendy, len mne sa nehodia.... mna to čaká zajtra, ale stále neviem.... budem mať španielsky závoj dlhý... tak neviem aké vlasy.... no nechám to asi na kaderníčku.... no to sa niekomu žije, že dovolenka... ja zajtra si dovolujem a potom od štvrku do utorka... no uvidím či budem stíhat :-D .... chceme pošanovať nejaké dni na svadobnú cestu... ale to čo ma trochu trápi je hudba na prvý tanec, chceli by sme tancovat waltz... ale neviem akú hudbu, stále nad tým meditujem... a druhý kamen úrazu je program veselky... robím si ho sama a ako sa to blíži nič ma nenapadá... no najlepšie nápady asi budu v piatok večer :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si dam tez len asi klasicku francuzku ta sa mi moc paci, a mozno na prstik jeden nieco pekne ale zvazujem este inak co sa takeho ze zabava tyka tak verim spevakom dvom, nasa spevacka je taka ina ukecana :-D :-D , tak to neham na nu, uz nemam sil na taketo veci ani drahy, takze sa asi budem riadit heslom kazdy sa bude bavit tak ako si spravi, a mi im dodame vsjo co vieme, lebo inak to nevidim, pri tom nasom osadenstve svadby, kolko mate hosti lili< no my nebudeme mat nijake take tance aspon dufam, nie sme totiz tanecne zdatni, takze si zatancujem take ze dieru do poladhy vyslapeme asi len :-D :-D :-D :-D , a pesnicka bude Stin katedral, nadherne spieva nasa spevacka, tot asi takto u nas ;-)
Odpovedať
no tak to tvoje heslo asi použijem... už sa mi nič nechce.... kto sa bude chcet zabavit sa zabaví, a kto nie, tak aj tak ho neprinútime... my máme 35 ludí a po 21 hodke spolu tak 50... my by sme si aj radi zatancovali, síce to moc nevieme, ale radi tancujeme... to asi šialená kombinácia :-D :-D :-D ... ale prvý tanec bude isto waltz... našla som skvelú pesničku od Tomáša Klusa - Naveky... daj si ju do you tube... je skvelá... neviem kto to je... ale ma uplne dostal... nechcem klasiku na krásnom modrom dunaji, to je také snobské a neoriginálne...
Odpovedať
http://aktualne.centrum.sk/domov/regi... Nechcem strasit, tiez mam svadbu tuto sobotu...ale take mam nervy ze az...
Odpovedať
ahojteee...som tuuuuuuuu :-D :-D ...ale dnes som mala taky den, ze nevladzem, idem odpadnut do postele.... bola som na skusku ucesu 8-)
Odpovedať
kikanela, a s čím že nás to chceš vystrašiť? mne dážd veselku nepokazí, myslela som aj na tú alternatívu... nenervuj sa, nič nie je horšie ako vynervovaná nevesta, kašli na to, tvoj svadobný den bude taký, aký si ho urobíš ty sama a nie počasie
Odpovedať
lilli plne suhlasim...moja polovicka nestresuje....ani ja nestresujem...my sa taaak obaja tesime... :-D :-D :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-) ;-) ;-)
Odpovedať
ale my mame obrad pod holym nebom...
Odpovedať
Ahoj kocky, tak co tomuto pocasiu, je Danuscha mame uplne take iste popolnocne satocky aj s tou maslou len ja som ich mala dlhe po kotnika skratila na kratke nad koleno, a su fakt super lahke Takez nie len den mame ten iste ale aj vkus rovnaky, prajem vela stastia, my uz mame vsetko len alkohol musim kupit a zadrhnut kohuta, a uz je vsetko :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
simi faaakt?? :-D :-D ...ja chcem ist v stredu ku krajcirke nech mi ich skrati lebo som malicka a taka dlzka mi nepristane vobec :-D :-D ...jake super.... 8-) ani my nemame alkohol... ideme asi v stredu ja som bola na skuske ucesu vcera, niekto na teme Kosice mi povedal, ze sestry Zimkove uz nepracuju lebo su na materskej a si predstavte tak sa bavim s tou kadernickou a ona mi rozprava ze mali salon so sestrou tam a tam...cize som nakoniec zistila, ze som u jednej z tych sestier :-D :-D a tiez mi v teme Kadernictvo Kozice niekto napisal, ze aka palka za vlasy...nie je to pravda...uplne normalna cena...vobec nie prehnana ani privysoka ani nic podobne 8-)
Odpovedať
heppynka inak sa tesim s tebou ze satky sa podarili ;-) 8-)
Odpovedať
normalne ma kolegovia ignoruju a neodpovedaju mi na otazku ci pridu na ansu svadbu...ste to zazili!!???taku drzost ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa radsej nepytala, aby som to nezazila, ]-( , stacilo mi co som zazila ... sak vies som to pisala uz ... |-|
Odpovedať
no teraz mi racili oznamit, ze ani jeden z nich nepride...tymto im dakujem!!!! ]-( ]-( 8-(
Odpovedať
joj babule... čo je to dnes s tými ľudmi... ale nebudte smutné, zabavíte sa aj bez nich... ja som sa akurát vrátila zo skúšky šiat, z nechtíkov a kozmetičky... no nie je také jednoduché, som z toho normálne unavená.... inak budete mať niečo na šatkách? moje šaty sú bez ramienok a k šatám mám len bolerko s krátkymi rukávkami... ale dnes ked som šla po vonku... normálna zima... ved ak bude takto tam zmrznem.... máte niečo s dlhým rukávkom???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako? ja totálne nestíham, mam tolko roboty, že neviem kde mi hlava stojí a ešte teraz od včera som nastúpila do práce, to je koniec a už začínam stresováááť, dotera nič a teraz... asi ma urve :-| :-| nech už je to tu... inak, ja idem tiež na nechty vo štvrtok ;-) vvy ako ste na tom?
Odpovedať
ja budem mat cipkovane bolerko, ktore ma urcite zahreje :-( ;-) ja dnes uvazujem nad tym prave, ze mi nechtova teta povedala,, ze to bude trvat hodinku...dufam, ze mi nechce nalepit nejake smiesne umele nechty...som jej vravela, ze neviem ci su lepsie gelove alebo zivicove ale asi gelove chcem...ale nie som si ista ci ma pochopila, pocula, vnimala... majca...ty sa laskavo ukludni, nestresuj...dychaj zhlboka...mysli na pekne veci...na tortu, na balony, na hrusku, na ...na....svadobnu noc...na krasne saty...a hlavne prestaaan stresovaaaaatttt :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?