Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
]-( ]-( ]-( :-D :-D
Odpovedať
heppy: díky za ten link na počasie, ale moc ma nepotešilo, lebo my sa ideme v piatok pred svadbou fotiť a má pršať, pomooooc.
Odpovedať
Profilova fotka
adnzi to je este len pravdepodobnost, ale ved vies ze uspesnot nie je vysoka , zavisi od vzdialenosti datumu tak do 3 dni je pravdepodobnost uz vysoka, ;-)
Odpovedať
zasa to pocasie rozoberate? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani zas tvoja karikatura, ak teda nie to iste co si pisala kuk rychle album co je teraz na stranek |-|
Odpovedať
Profilova fotka
de buh a dalsi teda ]-( , kuk prvy a druhy tiez oba to maju
Odpovedať
no teda...a vsetky si tam pise, ze presne ako my..... ]-( ]-( ]-( ako sa robi vodotlac???!!! ]-( ]-(
Odpovedať
heppy: ja viem, na www.weather.com sa dá zistiť aj pravdepodobnosť, tak uvidíme ako bude, ja si hlavne želám, aby v piatok nepršalo, lebo mám šaty s vlečkou a nechcem ich mať celé od blata.
Odpovedať
no a je to ;-)
Odpovedať
dani, ty budeš mať zelenú výzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako? ja som včera zapíjala slobodu, no mor :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dala si vodotlac dani, kuknem ;-) , inak aj nas to vystihuje by the way zzzzz :-D , ale to asi vacxinu parov adnzi take tazke su tvoje saty? inak ja som si skusala min.tyzden u pani v salone co mi ich zuzuje, a bolo mi teplo, fuha, ja rada lahke veci bavlnene a podobne ]-( , tak to hadam zvladnem majca takze si urvata ci co :-D :-D :-D inak mozem sa spytat majca ak to nie som nejak drza proste ma to len tak zaujima (mam studentky v tvojom veku :-D ), ze preco sa tak skoro vydavas? ja v tom veku ze cau som bola xixiix..., nastastie som sa stihla s tym ktorym som chodila vtedy po dvoch rokoch vcas rozist, lebo teraz ked na to spatne kukam dovi dopo :-D , nastastie som sa zbadala ked islo do tuheho, lebo to by bolo fakt peklo s nim ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
heppy, vieš proste ja ked som začala chodíť s mojim nastávajúcim, tak som hned vedela, že je to ten pravý, :-) lebo ja som bola tiež uplne že mlada, hlupa :-D som nečakala, že sa budem vydavať tak skoro, ale potom to prišlo, nejako sa to zvrtlo aaaaaa........ proste ked som s ním začala chodiť, tak som vedele, že ak si nezoberiem jeho, tak už sa nikdy nevydám ;-) a tak čoskoro možno aj sa budeme sťahovať do modrykonik.sk :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
coo to fakt, fihus, sak ostaneme v kontaktus, ja sa tam sice nestahujem este, aj ked uz mi tika ako hovorievaju ]-( , ale ja sa na to necitim este, no co uz, to je super majca, ja som draheho stretla a hned som vedela tiez, takze chapem, :-D , no majci sme spolu 9 rokov uz, tak bolo na case :-) a kedyze to budes uz v tom konikovi ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@andzi...hej zelenu budem robit s kusim ruzovej aby to nebolo ako u vodnikov... bola som pozyvat ludi...no moja mama trapas...afekt...hroza...stastie, ze je to za nami.... :-( u bratranka...sme ho zavolali dolu aby boli vsetci pri tom ...tak som zacala ze sme Vas prisli pozvat na svadbu...a on sa v polke mojej vety obratil a odkracal...sesterka odkracala v polke mojej druhej vety...lebo ona sa ide ucit....a vobec jej nebolo luto ze rozpravam a ona ma prerusuje....no proste kraaassa :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dani jak u nas z draheho strany, jeho bratranec volali ze nepride, lebo ma nieco dolezitejsie, |-| a fakt ti poviem ze cudzi mali vacxiu radost uprimnu co bolo citit, viem take rozoznat na prvy sup, co je niekedy dobre ale v tomto pripade by som to radsej nechcela vediet, ... :-( uz som to nejak prehrizla, ale dost zle som ten pristup ze akoze sa mi zdaloze sa doporosujeme ci co fnuk ;-(
Odpovedať
no to je taka blizka rodina, ze mamina segra, ona nam aj pomoct pride a taaak...ale tote deti...nula bodov ze slusnost...ja tiez neznasam ked ma zobudia...ale ....ja sa vydavam len raz a uz buduci tyzden nebudem nikoho pozyvat....
Odpovedať
Profilova fotka
caute heppy idem zabrdnut do vasej temy.. som rada ze nie som sama ktoru mrzia tieto veci. u nas je radost iby s jednej strany a to mojej.mojho priatela rodiacia vsetko len komentuju a robia na prieky. takze tam sa tiez nikto netesil len sa usmeju a hodia poznamku.. ale som si povedala ze si nenecham kazit svadbu. :-D
Odpovedať
verca...moja mama tiez komplikuje casto vsetko...rozprava o mojej buducej svokre hluposti a pritom ju nepozna....ale tiez som si povedala, ze si nenecham kazit svoju svadbu....
Odpovedať
Profilova fotka
no len je ine ked to nie je pravda sicem to tiez nie je prijemne.. Moja mama sa snazila ale to nema vyznam na koniec vcerajsia navsteva skoncila tak ze priatelova mama bude davat robit kolace iba pre svojich hosti..sicem mne to aj vyhovuje.. na koniec to dopadne tak ze stol bude rozdeleny a kazdy tam bude mat svoje ..co spravit ked jedna strana je lakoma ako ... ty uz to mas za chvliku jaj jak ti super :-)
Odpovedať
no ved uz len to ma drzi pri zivote, ze o tyzden zacnem inde...a bude super....dufam... u nas , teda zo strany nasich tiez tusim boli snhy ze " my si davame tu piect, a oni si kde davaju?"...ale to som stopla lebo sa robi jedna svadba a nie dve tak preco to delit...aj tak to platime vsetko my s polovickou...
Odpovedať
Ja som si práve skúšala svadobné šaty, juj, mamina ma tak stiahla silno, že keď som sa posadila tak som nemohla ani dýchať
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je to tak ze rodicia platia hostinu a my vsetko ostatne... lebo na malu svadbu by bolo.. len zacali pozyvat aj takych "aby sa neurazili" tak potom povedali ze to zaplatia .. chceli sme malu svadbu a na koniec mame 60 ludi jaj... andzi no len nech moc nestahuje radsej nech to mas volne.. inac taku sukromnu otazku davate si korzet pod saty alebo len podprsenku.. ja mam obavu keby bol korzet tak to by som uz asi ani nedychala... :-D
Odpovedať
ja len podprsku...ale uvazovala som chvilku aj o korzete...len tak proforma...ale nakolko aj ja mam satky co sa kraaasne daju stiahnut tak korzet je zbytocnost
Odpovedať
inak aj u nas je par ludi, ktorych by som mozno ani nepozvala ale...no...napr. brachovi svokrovci...mam ich rada, nic proti nim...ale co ja s nimi???...pozveme ich lebo nasi chcu... u nas platime vsetko my...mama nam plati kolace a tusim aj salu povedala, ze chce zacavkat ale to je par korun len....
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to vela ludi si neuvedomujeze uz sa nerobia svadby ako kedysi ze sa pozvala cela dedina.. dneska je to o inom..
Odpovedať
presne...chceme zit hlavne po svadbe ...a nie zit svadbou a potom nic...my sme mali povodny plan malinku svadbu a ked som to mame vysvetlovala, ze kolko penazi nas to bude stat a ze co vsetko si za to mozme kupit tak ma nechapala i ked jej usta hovorili ako chces...jej hlava krutila, ze to nie je dobreeee!...nam napr. nejde o to, ze tie peniaze nemame ale o to, ze ich vieme pouzit rozumnejsie...al nakoniec aj tak sme urobili kompromis, zohnali dodavatelov za dobre ceny ...aspon co sa tyka jedla a saly...a uz to neriesime...ale mne by celkom vyhovovala svadba o 15 ludoch
Odpovedať
ahojte nevesticky, len velmi narychlo: pozdravujem vas, drzim palce a hlavne prajem aspon take krasne pocasicko, ako sme mali my v piatok. svadobny den je nadherny. neverila som, ci tu dievcata pisu, ale je to pravda - naozaj to ubehne velmi rychlo. jediny odkaz pre vas: myslite v ten den len na seba a na toho, kto stoji p vasom boku. vsetko ostatne nechajte nech riesi niekto iny. vy sa nicim nestesujte. ja som to tak spravila a naozaj som si ten den uzila. tento tyzden sa tu nebudem mat cas ukazat, ani fotecky zatial nemam. ale potom popisem podrobnosti. takze sa drzte a hlavne si to UZITE. vela stastia ;-)
Odpovedať
ahojte
Odpovedať
ahojky no ako sa máte? ja som cez víkend pokročila, torty objednala, menovky a výzdobu dorobila, už len vyglančiť byt a prežiť štvrtok a piatok, kedy bude chaos a najviac práce...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?