Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no našťastie, my už máme alkohol nakúpený všetok, inak, je to pokna otrava... a čo sa tak u Vás najčastejšie pije? :-D
Odpovedať
majca 424. www.carovnyden.sk Cena v marci, ked som tam bola: návlek 1 ks 2,16 Eur a mašľa 1ks 0,63. Návleky sú z bieleho teflónu, nevedela som si to predstaviť, tak som si dohodla stretnutie /pri kostole a divadle hore na štvorcovom námestí/ a sú pekné. x-)
Odpovedať
u nas ...no rozne...ale my pijeme hrusku
Odpovedať
Profilova fotka
majca424 ahoj a kde máš svadbičku v Čadci? My máme v Galaxii...
Odpovedať
ahojte a neviete aké budeme mať 9.5.počasie? ja som na internete našla predpoveď iba na 8.5. a zle, do 16 stupňov, dúfam, že aspoň pršať nebude.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lucka...Tak myslím že aj keby pršalo pre mňa to bude najkrajší deň v živote...
Odpovedať
No tak ja v to dúfam, len som sa chcela fotiť v prírode, snáď niečo vymyslím
Odpovedať
Profilova fotka
No...tak to aj ja ale neaky pekný altánok určite niekde nájdeš v prípade núdze... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka hadam nie tak 16 stuponov, fu nech aspon neprsi, ja sa chcem fotit pod hradom :-( v nitre ako vidim aj ty mas ze nitra dani a co aj si vovlala do salonu na svadbone saty ci co ? a co aj ATB ti predpisaala lekarka ci ako? a co popolnocky su ti dobre???
Odpovedať
Profilova fotka
Halo de ste? :-x
Odpovedať
akurát glančím byt... štvrtok mám rozlúčku so slobodou.....
Odpovedať
heppy a ty čo porábaš?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak ako pokracujete? Ja som dnes pobalila vsetky cukricky a bola som aj u krajcirky na skuske siat a bola som este dojednat nejake veci s kvetinarkou...Joj len to pocasie mi robi starost, to vazne ma byt skaredo joj ani mi nehovorte, nech nam svieti slniecko
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz som mala ale len taku akoze uplne jednoduchu s pizzou a druzickami starsimi co mam :-D ja sedim za notbukom, a kukam Startrek a tak na nete, a tez cakam kym mi nakysne cesto budem robit tunak niekomu co je moc hladny langose :-D co nove lili? co este ti chyba take, co treba zohnat? ozaj aku budes mat kyticku?
Odpovedať
Profilova fotka
no inak ja som prave pozerala pocasie na 10 dni a na 7.5 hlasia iba mierne zamracene, takze urcite sa to velmi nepokazi a teploty ako dnes 22C tak to je uplne idealne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj dufam, ja tiez vidim len do toho datumu ... sak budeme mudrejsie, co Uk ako co nove ci co stare ;-)
Odpovedať
ja pečiem tunak niekomu, kto je hladoš pečené nožičky a ručičky kurátkové.... ja to tiež plánujem len tak komorne... ale vypadá to tak... že..... nooooo šak ti potom napíšem ako som dopadla... :-D :-D :-D moja kytička bude ružičky smotankové, občas marhulková a medzi nimi malé kvetinky belučké a občas lalia... och už sa na nu teším.... a ty ? sama si si vyberala alebo si to nechala na polovičku? ja som to najprv chcela nechať na toho mojho hladoša... ale nakoniec... ked sa tak trápil tak som mu pomohla joj mne ešte tolko toho chýba, že už ani neviem kde je sever... prípravu som zvládla takmer celú sama... len moj drahý ma vozil a mamča koláčiky organizuje... a tebe čo chýba??? či už mám všetko ???
Odpovedať
Profilova fotka
ja furt neviem ci dat ruze biel a okolo tie male kvetinky biele a nieco zelene alebo taku co z nej trcia take dlhe travy a na nich su goralky vobec neviem ... ja radsej nerozmyslam co mi chyba ti takto poviem :-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja idem mat rozlucku so slobodou v Piatok sa tesim, ideme na Oldies disku kamosky ale budem mat aj kamosov a brasko nesmie chybat :-D heppy prepac, ze som ti neodpisala na ip ale total som v jednom zhone stale, ale takmer nic nove...striga prestala otravovat, sice neviem teraz bo ja som uz na Slovensku takze nemam ani paru co sa deje v UK :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat kyticku do gulata taka aka je v mojom albume ale bude do ruzova ladena
Odpovedať
Profilova fotka
v pohodicke uk a vidim satky a su niektore aj take tvoje uz co budes mat ;-) ozaj a drahy je s tebou tu na slovenksu? 8-)
Odpovedať
heppy najlepšie sa pre kytičku rozhodneš na poslednú chvilku... spontánne rozhodnutia sú tie naj naj naj.... to som rada babule, že som neni jedina čo nemá ani zdaleko všetko vybavené takmer týžden pred veselkou :-) mne je už jedno či tam bude taký servítok alebo miešaná zelenina... hlavne že sa zabavíme a vezmemeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
heppy ja tie satky vsetky co som si skusala tak to vsetko v UK ale nemam z nich ani jedny nakolko som vyhrala tie svoje na konkurencnej svadobnej stranke :-) a tie v albume nemam a drahy je este stale v UK a este pracuje letia sem vsetci 6 maja
Odpovedať
Profilova fotka
lili suhlas na 100 bodov :-D 8-) x-) :-)
Odpovedať
Dievcata, videli ste predpoved pocasia? :-( Dufam, ze sa to este zmení.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
noraah, skús pozrieť: http://www.accuweather.com/world-fore...
Odpovedať
Profilova fotka
ale veď počasie sa mení z minúty na minútu, pevne verím, že bude krásne :-)
Odpovedať
dakujem, je to upokojucejsie, aj ked na inych styroch strankach je to horsie
Odpovedať
Profilova fotka
http://pocasie.pozri.sk/predpoved-poc... kuk aj tu sa da no meni sa, cim blizsie tym vyssia pravedpodobnost nastatia uvedeneho pocasia, inak to by bolo fakt od veci, ze aj 2.5 aj predtym boli krasne a mi takto by sme dopadli :-( :-(
Odpovedať
a ja som chcela peso do kostola a privitat hosti u nas vo dvore, aj sme si nakupili velky party stan....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?