Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ze raz sa mojej kamoske stalo take ze si objednala nejake obycajny fotak a doslo jej delo o tazke tisice drahsie xixi :-D dani a ty si v praci aj ked si taka chora? inak aj ja mam divny pocit v hrdle :-( , uz len to mi chyba ku stastiu
Odpovedať
Ahojte.....tak si to tu citam a zistujem, ze nie som sama, koho skrabe v hrdle a ma strach o pocasie a pod :-D To hrdlo prikladam stresu a celkovej unave, snad to tak bude aj u teba a nebude to nic vazne :-) a to pocasie....tiez mam fotografa von dohodnuteho....a nemam ani nic na vrch, tak snad nezamrznem...No....kazdopadne prsat by nemuselo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cathy tak ty ides do fialova to je pekne :-D no mna cely den dorazalo to pocasie, ale predsa je to daleko na presnu predpoved, sak ja nie som narocna, len nech neprsi jak besne, alebo radsej vobec neprisi :-D
Odpovedať
heppy ja som doma ale to mi nebrani v tom aby som poradila kolegom ked nevedia co dalej alebo porobila nejake aktivacia a tak...inak polovicka mi doniesla lieciky teraz nedavno a vravel ze aky blazinec je v praci ze telefony vyzvanaju, kurier caka pri dverach na baliky, zakaznik v predajni, zakaznik v kontaktnom centre...a vsetko naraz...ze ci to je normalne...tak som mu vravela, ze uplna normalka....
Odpovedať
nebojte sa pekne bude 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked nie tak sa budem u teba stazuvati danusik x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dufajme, že bude pekne, nerada by som totiž mrzla,,, ale ja verím, že hej... inak, mne ide hrdlo urvať, nemám žiaden hlas, .... no proste uuužastné... to je asi osud, že nás všetky tak hrdlo bolí :-D
Odpovedať
ja uz dnes nemam taku horucku ako vcera, boli ma uz "len" hlava ale to co mam v hrdle neprajem nikomu
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ked som videla co ma drahy v hrdle :-o :-o :-o inak som bola u lekara, lebo ma bolia uz od nedele usi, a mam zapal, :-( a to len pre mesiacom mi preplachovali uska, a uz zas, esteze sa snim dalo dohodnut len na ATB kvapkach, lebo uz mi chcel dat tabletky a to by som asi do svadby nerozchodila ja atb zle znasam :-( vcera som bola na make up skuske a uz je finalna, esste mi bude na kraj nalepovat michalnice ale len par kuskov, aby sommala pekny kukuc :-) teraz sa chysatm ku kadernicke na skusku ucesu, ak teda dokazem nejak sa vypytat |-| a nemam stale kyticu ]-( :-( :-N
Odpovedať
ja som dnes volala kaderke ze dojdem az v pondelok...mna zasa trapia popolnocky...neviem ci sa budu dat zuzit... :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja dnes idem na make up skúšku,tak dúfam že to dobre dopadne... Ale musím priznať čo mňa trápi sú obrúčky, nechala som to na ženícha a on si dáva na čas,tak len dúfať... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Majca 424...áno viem kde to máte pekne tam robia výzdobu aj ja som to kukala... Noooo neskoro,ale predsa...
Odpovedať
Článok sa načítava...
bekesenka....no pekne...mna tu baby strasili pred mesiacom ked som napisala ze nemame obrucky, takz e vraj to nestiiihame ....ale kupili sme ich velm rychlo a presne take ako sme chceli...takze sa neboj, on to stihne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
co dani a preco sa nedaju zuzit, tak povedala krajcirka? ci odkial to mas? :-(
Odpovedať
ta ...tak sa mi zda...su tak site...ku krajcirke pojdem este len v pondelok...a ked sa nebudu dat tak neviem...nemam chut nahanat dalsie
Odpovedať
Profilova fotka
Danuscha...On to musí stihnúť!... ]-( ,ale ja to mám poistené mám dva obchody kde majú naše veľkosti hneď na predajni... ;-) V najhoršom prípade tam pojdeme vo štvrtok 7.5.09.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám perfektnú krajčírku tá dokáže zázraky hneď a nemožné na počkanie....keby si byvala bližšie,tak Ti určite upraví tie popolnočky...škoda,ale určite to vyriešiš...držím paste to nosí šťastie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz mam aj kyticu dojednanu, kocka v kvetinarstve je sikovna sledovala som viackrat jej pracu, len nech ta moja je tiez pekna ;-) dani ako si na tom s menovkami? uz su fertig... ja este mam viac ako polovicu ozdobiti, len sa mi minuli flitriky tak som si musela dokupit :-(
Odpovedať
čaute, o čom kecáte?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andi len tak do vzduchu asi :-D , kazda co jej dojde xixi. uz ma nechtarku dohodnutu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, heppy tak to je super, že už mas kytičku, my sme dnes boli za fotografom a uplne som nevedela vybrať zábery tak som tam trčala a stále pozerala dookola... potom som bola v solárku, tam ma zase vytočili, ja už ich asi všetkých ppostrieľam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt sa vyberaju zabery fiha, my mame kamarata co je profi fotograf, ale nevravel zatim nic a co majci co bolo take v solarku ;-) , mna vytocili tez minule, lebo tu pri dome nasom je jedno ze pred robotou som skocila a sup do roboty a ja dojdem vcera a solarko ze je prasknute zvnutra a tak skoro nebude, no dovi dopo :-D :-D , tak neviem lebo moc nestiham cez tyzden |-|
Odpovedať
nooo...menovky mi treba dokoncit este lebo moje vobec nie su poozbobovane...ale teraz nemam fakt na to silu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no som tam prišla, akože prvý krát a ona že to som sa neskoro obadala, že to už ma nestihne opaliť a že si mam kupiť nejaký krém na opalovanie za 500 korun, som myslela, že hned odtial odíjdem... otrasne sa správala, rozmýšlam či radšej nebudem biela :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
majca :-D dani a ako lepsie si doma ci v robote? |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Babizne dajte si kukuc sem ;-) ;-) ;-) http://pocasie.pozri.sk/predpoved-poc...
Odpovedať
doma som heppy...ale ked viem ze ma polovicka zastupuje v praci tak mam chut bezat za nim lebo ma dost toho urcite... majca...bud biela...aj ja budem...alebo jedz vela mrkvy... ja som si dala vyberat znamienka tak sa celkom bojim aj na slnko ist
Odpovedať
Profilova fotka
heppy tak dufam, že to počasíčko bude také ako tam predpovedajú, lebo dnes bola u nás dosť velka burka, ale už zase svieti slniečko... 8-) a dani, biela budem aj ked tam budem chodiť každý den do toho solárka, podla ich názoru :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hadam ta z takych krav neurve :-D :-D :-D len tak zo srandy ze mne jednom kvetinarstve taka krava povedala ze mi nespravi kyticu z bielych ruzi lebo som biela, ze to ako vyzera, ]-( ]-(, ze si mam dat bordove alebo oranzove, ja ze ccccoooooooooo :-o :-o :-o tak to uz de sme, este ani farbu si clovek nemoze vybrat lebo je biely ;-), a ja jej na to ze chodim do solarka to bolo tak mesiac do zadu a ona ze, to mi nepomoze ]-(, krava :-D, tak ja ze tak dakujem, urcite vas nikomu dalej neodporucim ;-), inak som pocula ze je to taka p..zda, ta majitelka ale co ma zamestanantkynu ta pekne robi tej by som si bola dala robit, len ta majitelka aj jej robi zle pred zakaznikmi tak to vies dovi dopo, take nebudem podporaovat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a dalsi zdroj http://www.accuweather.com/world-fore... ktori tvrdi cca nieco obdobne ako ten predtym... |-| |-| |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?