Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sa v piatok tiež zobudila už uplne chorá a tiež to začalo hrdlom, potom už prišla horúčka, bolelo ma celé telo a nemohla som sa ani pohnuť, ani jesť... aspon niečo zhodím pred svadbou :-D no neviem si predstaviť, keby ma to chytilo pred svadbou, den alebo dva dni, ved to by bola hotová ktastrofa :-S
Odpovedať
no...obvolala som vsetky posty v Kosiciach az mi napokon na jednej poste jedna tetuska vravi "ale ano, mate tu zasielku, ale ved ste mali dosta listocek aby ste si ju prisli prevziat...poslem Vam ju zajtra? Chcete?"...nieeee.....nechcem ....este si tam tie moje popolnocne saty nechajte zo dva tyzdne a potomm mi poslite listocek, ze mam na poste zasielocku :-S ]-( ]-( ]-( ]-( ....uplna pohodicka.... ]-( ]-(
Odpovedať
akurát dorábam etikety na flašky .... uffff my už s mojou polovičkou dobre panikárime :-D
Odpovedať
fakt lil? moja polka nema este ani oblek a ani sa nestiha kvoli tomu stresovat ja by som dnes chcela povyrabat menovky, resp. dokoncit ich ale chora som tak neviem ci budem vladat :-(
Odpovedať
joj tak sa rýchlo vyzdrav.... lebo veselka tu máme "co by dup".... širák dole pred tvojim nastávajúcim... to sa mi páči, žiadny stres, žiadne obavy... no povedz komu je lepšie 8-) má recht!!!!! ale bud pokojná, nám ešte vela vecí chýba..... mám pocit že milion
Odpovedať
ja mam pocit, ze nam uz nechyba uplne nic...ja stale na ten oblek zabudam tiez...a este alkohol nemame a ty uz vyrabas aj etikety...takze to znamena co?...ze si popredu ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dani posli mi kusok takeho pocitu ze nic nechyba :-( Andzi sme boli v kostle, je tam taka babicka kostolnicka, a dala som si ukazat masle, az skoro sa urazila ze co som si myslela ze ake budu asi... :-D , ze ona sa o to stara, a boli no fakt pekne a take nosne, huste a v strede kvet sice nie biela ruza ale nieco cca , ale boli pekne, biele ...a som sa dozvedela ze je birmovka v nedelu 10teho tak ze budu sa pliest vence na dvere zvonka kostla :-) :-) :-) , ze uz v piatok by sa mali dat hore, som skoro palla ze coo, lebo ak ich tam daju to je uplne nadherne co som tam pred rokom videla ako tetusky pletu, tak uvdime, necham sa teda prekvapit, ci totam bude uz v sobotu ;-) boli sme drahemu kupit kosele, a on samozrejme musel vymyslat tak sme nekupili nic :-( , ale uz som to vyriesila pojdem kupim operiem vyzehli tak, a budem mat dalsiu poloznku odskrtnutu no nie> : :-D
Odpovedať
dani, ja som skor pozadu... :-D :-D :-D ešte mi ostáva vyrobiť ozdoby na dvere... pierka.... a zabudla som výzdobu na jeden stôl... no a ešte kupiť košelu... a... a.... a....
Odpovedať
no ale to vsetko este ani ja nemam...dokonca este len cakam tovar k vyzdobe....neboooj....stihas...ked ja to stihnem tak to bude zazrak.... 8-)
Odpovedať
ale hepppy....tak ty ides kontolovat kostol...no tak sorryyyyyy????? 8-) 8-) mne je taka zima ze pocit ze mi nieco chyba fakt necitim...ale momentalne sedim na pohovore, prijmame noveho obchodnika ...prevykrat mozem pri takomto pohovore aj browsovat ;-)
Odpovedať
si ma teraz upokojila ;-) díky mooooooooooc
Odpovedať
Profilova fotka
sak ne dani xixi, adnzi ma poucila ze to neni len tak ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dani drahy uz ma oblek?
Odpovedať
nemaaa...niiicccc....ale uznal, ze mu nejaky treba....takze pokrok
Odpovedať
Profilova fotka
xixi no jo dani, uz si taka spravna zienka predmanzelka , tak tak sa musi na chlapov
Odpovedať
Profilova fotka
dani aky matrosik na vyzdobu ha? sak uz mas vsjo si pisal minule x-)
Odpovedať
heeejjjj...tak ja uz nevladzem ho tahat...ked chce, pojdem s nim...ked nie, nech si ide sam..ved on ma este poprosi aby sme ho sli kupit... ;-) ;-)
Odpovedať
este srdiecka mi chybali na stenu do saly a nekaje pierka a travicku a take malickosti...hlavne tie srdiecka som chcela na stenu a k tomu nejake este malickosti som pridala k tomu
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vcera dokoncila 2 kosiky pre vacxie druzicky v tvojom veku xixi :-D a mam jednu 10 rocnu tej este dnes spravim, a vrhnem sa na pierka pre rodicov, protyp uz mam takze uz len par kusov...
Odpovedať
mne s pierkami pomoze svagrinka ale nemam k tomu este nakupene veci, neviem ci ona nieco kupila dnes..ja by som si radsej kupila nieco na horucku
Odpovedať
Profilova fotka
moj drahy je tiez chyteny a ked to dalej takto pojde aj ja budem :-( davam mu coldrex hotren, celkom ok, a strieka si do hrdla a vitaminy, ;-(
Odpovedať
ja nemozem si striekat lebo by to vyslo von vsetko...som popila litre caju uz ale teraz citim teplotku ...zima teplo zima teplo...uz pojdem domocu a uz je to vazne asi zalahnem.... drz sa od neho dalej lebo sa nakazis..alebo sa nakaz teraz aby si sa dovtedy poliecila
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ked spi vedla mna, ako sa drzat dalej :-D akoze ti je zle z takeho triekaneho, aj mne je inak, tak si daj tantum alebo strepsils ale s medom tie su neni take drazdive ;-)
Odpovedať
to cmulkam cely den ale uz ma hrdlo neboli len mam teplotu a to je horsie
Odpovedať
Profilova fotka
paralen dani alebo nieco podobne, ja napr, nemozem paralen, len panadol ale ten je ok alebo homeopatika ak chces ti poradim, mne vzdy zaberu ;-)
Odpovedať
moja svagrinka robi v lekarni a mi vravi, ze homo su oblbovaky lebo som chcela na alergiu nieco...ale dam si paralenik az dojdem dom...ale ked oni furt este kecaju...uz hovoria o krize a o peniazoch...chlapik prisiel k nam na pohovor ale sa mi zda ako keby Miso bol na pohovore a nie chlapik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
xxixi, :-D inak homeo je diskusia sama o sebe, neviem proste mi to pomaha a neriesim, ako aj tisice ludi okolo ;-) , a to su aj lekari aj nelekari, to mas ajk biomasu a biopaliva to je moja tema vyskumu, kazdy ma na to svoj nazor :-D
Odpovedať
hej ved ja som to preto chcela lebo kamoska to berie na alergiu a jej to pomaha ale ja ked som to brala tak nic ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo, je tu niekto? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo tu heppy co nove? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?