Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Xi Xi to ste tu vsetky z Brna? Aka nahodicka ja som z Nitry....aj to je krasne mestecko,tiez som tu studovala a aj ostala :-)
Odpovedať
Myslim v Nitre,ze som studovala a ostala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kornacik - to vis, vsechny cesty vedou do brna :-D V Nitre jsem jeste nebyla, ale tata je z Kosic :-)
Odpovedať
Ja som bola v Brne ked som sla na letisko do Prahy,mali sme to cestou :-)
Odpovedať
takze budeme mat rozlisnych svadobnych dodavatelov,chcela som sa navzajom popytat,ale kedze ste z Brna,bude pravdepodobne aj svadba v brne
Odpovedať
hi no ja som z Kežmarku:-) ale mily je od Nitry a je tam veľmi pekne, rada tam chodim No šaty ešte neviem, pozerala som nejaké americké stránky, pozerala som salóny a netuším, poradte, čo vyjde lepšie? hveru-prosím ta a čo ta vyjdu tie saty?
Odpovedať
Profilova fotka
kornacik - me se desne libi, ze na slovensku je normalni cas obradu navecer (myslim ze kolem 17h, zejo?) Tady je to problem :-( Snazila jsem se matrikarku ukecat a podarilo se mi ji oblomit na nejpozdeji na pul treti :-/
Odpovedať
saxica-takze nitru poznas....:-)ja si idem skusat saty do BA do Nicolu,je tam prekrasny vyber siat a skoro vsetky su nositelne a hlavne su moderne :-) nevravim,ze inde niesu ale to co som pobehala....
Odpovedať
Profilova fotka
saxica - ja nejdriv koukala na ebay a tak, ale neverila jsem tem materialum (mam hodne alergii na vsecko :-) ) takze jsem nakonec hledala nekoho sikovneho, kdo by mi za rozumnou cenu saty usil a nakonec jsem nasla tuhle, ktere se muj limit 6 000 CZK zda ok a nema problem za to usit saty, co bych chtela (jsou to ty prvni v albu + nejake zmeny jsme tam jeste provedly :-) )
Odpovedať
No neviem ako to je u nas,ale teraz dost casto chodim na svadby,spoluziaci z vysky vsetci sa beruuuuu,a vsetky sobase boli od 13 do 15 maximalne....ja by som sobas ani neskoro vecer nechcela,ved je to len jeden den v zivote a predsa nech je co najdlhsi a hlavne ta oslava :-)
Odpovedať
ebay a saty.....neobjednavajte kamaratka si objednala saty a boli uplne ine ako na obrazku,dala za ne 4500 Sk ale boli strasne trcali z nich nitky,material bol strasny...
Odpovedať
myslim,ze to skor potom dat usit na mieru ako objednavat cez ebay ako spravila hveru
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kornacik - vazne? Tak asi jak kde a jak u koho, myslela jsem, ze je to tak vsude :-) Me se to treba zdalo desne brzo, jak se to dela u nas, treba v 11 nebo ve 12, to by me vazne trefil slak , kdyz si predstavim, ze bych mela vstavat treba v pet nebo sest :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nevim, jak to s tim ebay je, videla jsem jenom jedny saty sity v cine a byly oka, jenom ten material bych si predstavovala jinak... nerozumim tomu, proc se ty saty nepodsivaji bavlnou =-) na telo je to prece mnohem prijemnejsi....
Odpovedať
no my mame sobáš o 15 a zdá sa mi to tak akurát ani nie moc skoro ani neskoro, no uvidim ako to poriešim, videla som ze v salone bela v brne maju krásne šaty ale cca 12-15 tisic Kč sa mi zda dost, ale je pravda ze mi sadnu musim pouvažovat
Odpovedať
Poviem uprimne :-ň mne sa kazdy druhy tyzden pacia ine saty ,som zverdava ake to budu pri skusani
Odpovedať
Aj my by sme chceli sobas o 15 hod,mame to v kostole plus gratulacie kym zacne oslava bude 17 hod
Odpovedať
v tych lepsich salonoch si zvycajne pytaju 13-18 tisic Sk
Odpovedať
Ale je tam zase podstatnejsi rozdiel medzi satami ako za 4-5 tisic....
Odpovedať
Profilova fotka
to pujcovny je dost drahy :-( me se nechtelo davat tolik za neco pujceneho a navic jsem mela strach ze s nima neco udelam a pak bude problem (zkusenosti kamosky :-/ ) saxica - bylas v Belle?
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes nějak nestíhám, moc práce :-( Saty se spadlýma ramínkama jsou pěkný ale moc jsem se v těch prvních nemohla hýbat. Držely mi ruce při těle, takže blbý. Ale zjistila jsem, že mi sluší a hlavně drží i šaty bez ramínek.. Když ono je tolik krásných šatů, kdo si má vybrat..
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - to mi povidej, konec mesice, zacatek novyho, to je vzdycky vic prace :-( Jako co pracujes? Slusi ti vsechny satky, me se teda nejvic libily ty prvni s tema spadlyma a ten vrsek u tech s tema raminkama za krk :-) Ja jsem proste na ty "raminkovy :-) "
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau smardi :-) Malej porad v brisku? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: jsem recepční ale starám se vlastně o chod celýho hotelu, takže uzavírám září - pokladnu, docházku atd.. Ale čas si na Vás najdu :-) Smardik: tak jak mimčo?
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - tak to mas fajn praci ;-) jenom tu dochazku ti nezavidim, jednou jsem si ji delala sama pro lidi a byl to teda des bes :-) uz nikdy vic :-) A jak kytka? Uz ses odvazila do kvetinarstvi? Ja jsem nasla vysivanou latku, a zjistila jsem, ze se me desne libi, tak jsem napsala svadlene, ze muze koukat jak po mackane latce, tak po vysivane, doufam, ze posle nejaky pekny veci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru,anoli jojo malej pořád v bříšku a zrovna má fotbalový zápas, šla jsem si lehnout ale vzdala jsem to jak sebou mlele tak asi půjdu uklízet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak se mu precejen zatim ven nechce :-) Nojo, komu by se chtelo od mamci :-) Ale kdyby vedel, ze uz ma ty lyze, tak by byl hned venku, to se vsad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo u mamči je mu dobře, hezky mě mučí :-) mrška malá a pořád není ve správné poloze - včera sebou pořád mlel, chvíli hlava nalevo, hned zas napravo, pak dole :-D :-D i sestřička ho přesvědčovala at se uklidní že mu potřebuje srdíčko udělat ale nezájem
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: no já když bych viděla lyže, tak bych tam snad radši zůstala. Zima není moje kámoška. :-x
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?