Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je krásne :-) mne sa moja Sofia tiež mala narodiť 6.6.04, ale nakoniec sme to pretiahli na 10.6. Tak to budete mať super ľahké na zapamätanie ;-) Ináč dcérka sa na svadbu strašne teší, už som jej rezervovala aj šaty, ale ona chce mať silou mocou aj závoj a nejdem jej vysvetliť, že iba nevesta ho môže mať. A vyzerá to tak, že na svadbe budeme mať asi zo 10 detí (do 2 - 6 rokov), dosť sa toho obávam, či nebudú robiť neplechu a moja svadba sa zmení na škôlku :-| musím niečo vymyslieť...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako tak čítam vybrali sme si podla numerologov najlepší dátum, ale tiež na to neverím. Mne vychádza podla čínského horoskopu, že s mojim drahým by sme sa nezniesli ani v jednej mietnosti a to sme spolu už 8 a pol roka. Ja som začala s prípravami v auguste, ĺebo vtedy sme boli na Slovensku kde bude svadba. Niekde sa čudovali, že čo tak skoro a inde mi povedali, že už majú plný celý máj. Tak neviem kedy je treba začat. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj alenka23, a kde budete mať svadbu, prezraď ak to už máte reservé ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, svadba bude v Palárikove, tj. okr. Nové Zámky. Býame v Čechách tak vybavujem len ked sa dostanem domov, ale mám super kamarátku, ktorá mi už niečo obehala. U nás je krásny kaštiel, ale chystajú sa tam nejaké prestavby, tak tam možno svadby nebudú, uvidime po novom roku :-( . Ale pevne verím že sa to podarí. Máme reservé aj inde, ale to je len poistka.
Odpovedať
Profilova fotka
Ako čítam budeš mat na svadbe vela detí. Ja som na tom podobne. Tak asi 7 detí okolo 5-6 rokov. To bude paráda. Preto nechcem dlhý závoj 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Potrebovala by som radu. Domov sa chystáme až na Vianoce, tak chcem vybavit čo najviac. Chceme svadbu v kostole. Kam ešte musím ist ohlásit sobáš?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak s kostolmi ja veľmi skúsenosť nemám, ale čo ja viem, tak najskôr si treba dohodnúť termín a čas s farárom a potom ešte na Msú alebo Oú oznámiť sobáš a to je asi tak všetko. závoj mám našťastie len po zadok x-) a vlečku po fotení pripnem, takže pohoda :-)
Odpovedať
baby mamto svadba bude o 15.30 jupiiiiiiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rhodosbb, dakujem za radu. A dúfam, že nám to všetkým klapne tak ako si predstavujeme
Odpovedať
baby mame to za 198 dni!!!
Odpovedať
Profilova fotka
milovana, tak to neviem či je dobrá alebo zlá správa. Mám pocit že nestíham... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mame uz o chvilocku :-o Najbližšie nás čaká výber oznámení, alebo žeby som ich vyrobila sama? Asi by ma to stálo veľa nervov, lebo v tomto nie som veľmi zručná :-( Vy už máte oznámenia? A koľko ľudí chystáte?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Oznámenia nám dufam spraví známy po Vianociach, ale ešte len zbieram inšpirácie. Mala som asi tak 10 a priatel to hned pretriedil. Tak neviem. Budem si sama robit len pierka pre hostí a ak sa podarí tak aj menovky. Hostí máme zatial 70 - 80 ešte nie je presný počet.
Odpovedať
ja oznamka mam navrhnute a sestra to v praci vytlaci- robi v reklamnej firme nejakej, menovky si vytlacim ja doma... a ludi mame zatial 30, minimum musi byt 40 a ja by som xela 44... :-D inac mam- kosotl, restiku, kameru, foto, hudbu, prstene, saty, pohare, cast alkoholu... co mate vy???
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to máš dost. Ja mám zatial miestnost - možno, hudbu, kameru, fotografa len objednaného ale nevyplateného, kaderníčku, manikérku. Šaty som si jedny objednala, ale s tým, že sa ešte mrknem na novú kolekciu a možno zmením. Dnes mi moja skvelá kamarátka poslala kontakt na cukrára. Robí krásne torty. Tak hned zajtra mu volám. Na prstienky pojdeme nabudúci mesiac. A ešte výzdobu a kyticu mi bude robit známa, čo má kvetinárstvo. Neviem na čo doležité mám ešte mysliet...
Odpovedať
Profilova fotka
no zbohom, tak ja som riadne pozadu x-) my máme len obrad, hostinu a foto a saty. No musím pridať, zajtra ráno volám hneď DJa. Milovana a cast alkoholu, to sa ako da? To mate uz doma, ci len zajednane?? :-N My rátame cca 60 ľudí.
Odpovedať
uz je doma 20 flias tvrdeho...
Odpovedať
Profilova fotka
alkohol zháňa moj otec, tak sa musím informovat. Robí super vínko, tak to bude a tvrdé hádam tiež.
Odpovedať
no, kamos robi vo velkosklade, tak mi dal zlavu...len preto som teraz kupila...a vraj od januara ide hore spotrebna dan, tak aj ceny pojdu hore
Odpovedať
Profilova fotka
to ani nehovor, tak aby sa urobili silné zasoby... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby a svadobnú cestu už máte naplánovanú? my ešte nie a môj nastávajúci ani o žiadnej nehovorí, tak neviem, čo si mám myslieť? :-S O všetkom ostatnom sa rozprávame, ale o tomto nie, tak fakt neviem...
Odpovedať
tak neviem no...tak mi radia, ze lepsie teraz...a neviem dokedy tam bude robit, tak preco to nevyuzit?
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobná cesta? Netuším, ale asi v auguste. Ešte neviem kde to bude, ale niekam do tepla. Hádam vytancujem nejaké peniažky a pekne si to užijeme
Odpovedať
tak my budeme mat svadobnu cestu do banky a do auto bazaru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je super, zostane viac ako len fotky a opálenie..
Odpovedať
mali sme predsvadobnu toto leto
Odpovedať
poradte mi...maju byt svadobne saty az celkom po zem, alebo centimetrik nad???
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, vrátim sa k tomu "čo už máme". Kde si kupovala poháre? Ja by som chcela len niečo jednoduché.
Odpovedať
Profilova fotka
milovana - ja by som radila tak 1-2cm nad, ono aj tak poutieras dlazku....len daj pozor aby z 1 nebolo 10cm, uz som videla aj take a vyzeralo to fakt hrozne
Odpovedať
alenka, ja som si ix robil asama
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?