Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já chtěla pro kluka Jakub,Daniel nebo David a je to Tomulka :-) a už bych jiné jméno nedala
Odpovedať
Profilova fotka
aspon mas zasobu jmen, kdyby druhy mimco byl kluk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
druhé mám slíbenou holčičku
Odpovedať
Profilova fotka
slibenou? Budes to nejak propocitavat :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
jo můj mi slíbil drohé holčičku, ale jak to udělá nevím :-D :-D , hlavní je at je druhé zdravé ale holčičku bych o něco raději - chci kupovat šatičky, česat vlásky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi ma na to nejaky figl, jak zaridit holcicku :-D Ja porad premyslim, co budu na materske delat :-) Porad premyslim nad podnikatelskym zamerem, vim ze jak nebudu moct neco delat, tak nevydrzim ani sama se sebou :-D Kamoska me tedka rikala, ze premysli nad tim, ze bude hlidat decka lidem, co nemluvi cesky (ona bude taky na maly mluvit od malicka anglicky), ale na to nemame velky byt nebo dum se zahradou...
Odpovedať
Profilova fotka
hveru věnovat se mimču :-) chci chodit plavat tak to zabere čas a budu mít školu :-| ale jinak po mateřské bych si chtěla najít nějakou tu práci fígl asi má, chlapeček je u něj vymodlený :-) a já tak nějak vnitřně říkala že to bude kluk od začátku. jen jsem zvědavá zda i druhé půjde tak rychle
Odpovedať
Profilova fotka
to jo, venovat se mimcu, to je jasne :-) ale vis co, neco k tomu ;-) jako ty mas skolu :-) Proste ja jsem takovej nenechavec, ze porad musim neco vymyslet a delat. Urcite si aspon zalozim nejakej mensi eshop, pak se uvidi :-) O skole jsem taky premyslela, jsem jenom DiS, tak jsem si rikala, ze bych sla na vysokou, jenze me ty prednasky docela odrazujou :-( Jediny, co se mi libily, tak byly prednasky managementu a HR v soukrome VS a na tu jaksi nemam penizky :-/ Ale prednasky tam byly vazne supr :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo ten eshop mám v plánu :-) to mi přijde asi pro ženskou mateřské nejlepší :-), jinak plavat a až bude větší tak nějaké to rodinné centrum at nejsem pořád sama s malým :-) hodně lidí říká že si s ním neužiju ale jsem ráda že jsme se rozhodli mít mimi :-) hveru kolik ta soukromá stojí
Odpovedať
Profilova fotka
smardi, tedka nevim, ja tam byla asi pred trema rokama a to vysel MBA (tenkrat to bylo nejaky zamereni na senior management) na nejakych 200 - 250tis myslim, tedka uz je to ke 300tis. (tady to je http://www.bibs.cz/mba-senior-executi... ) Chodi se tam o vikendech kazdych 14 dni a metody vyuky se mi libily, tak by to melo byt ve svech skolach :-) eshop je supr vec, jenom prave porad premyslim, na co si ho zaridim... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
páni tak to je hezky mastné :-(, jedině si půjčit pokud by se ti to pak prací vrátilo no já eshop asi na dětské věci, po mateřské jdu do toho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
levny to zrovna neni, to je fakt, proto jsem do toho nesla (prisly jine priority jako hypoteka, vybaveni, tedka svatba atd atd) Pro praci uz titul nepotrebuju, pro tu bych ocenila spis certifikace (ale ty mi zaplati zamestavatel), takze by to bylo spis pro me jako konicek a takova radost - no a radost za 300 tisic, to je dost drahy :-N Do eshopu taky pujdu, jenom se musim rozhodnout, pro ktery zamer, chtela bych v tom pokracovat a rozvinout to i po materske tak, aby me to zivilo, uz uz jsem do toho malem sla misto prace, ale nakonec jsem zjistila, ze by mohlo nastat vic rizik, nez jsem ochotna pripustit, takze jsem to stopla.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hele, smardi, to tady probirame vazne typicke svatebni veci, ze ? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to jo :-D :-D náhodou já ted koukala na jeden emeil od paní ohledně svatebních novin, sice přečíst to nejde ale inspiraci co tam dát jsem načerpala. Za chvíli se chystám do knihovny zda tam něco k svatbě nebude a začnu na nich makat :-) o jakém eshopu jsi uvažovala
Odpovedať
Profilova fotka
na ty noviny mam trochu ispirace, neco jsem pred nedavnem nasla: http://www.machovi.uhu.cz/archiv/svat... http://www.rodina.cz/clanek1519.htm http://www.svatebni-noviny.wz.cz/img/... Je to dobra vec, nejaky urcite udelam, a taky bych chtela takovou tu pamatecni knihu hostu, pritel sice tvrdi, ze tam nikdo nic nenapise, ale ja myslim, ze napise :-) A taky tombolu :-) Puvodne jsem nasla misto, kde by byl uplne uzasnej obchod s biopotravinama a biooblecenim, hodne je poptavka prave pro decka, tak jsem chtela kamenny obchod s eshopem, ale ty propocty nedopaly... Takze tedka premyslim, jestli se k tomu napadu vratit, nebo jestli oprasit a zkusit si naplanovat a zanalizovat jiny napad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já myslím že dobrý nápad to je, to bio ted hodně jede a možností kde ho koupit tolik asi není ale hce do něco do začátku určitě je dík hned si to uložím :-) dneska ještě začnu . do kdy tui budeš
Odpovedať
Profilova fotka
koncim o pul pate, pak utikam rovnou domu a se psem na cvicak :-) Na ty biopotraviny to prave neni tak jednoduchy, je tam spousta veci jako hygiena, skladovani, expiracni doby, likvidace, atd atd :-/ Takze do zacatku to chce hodne (zato jsou tam vazne dost vysoky marze :-) ) Uvidime, jeste mam rok cas, do te doby to namyslim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nápad to je dobrej ale chce to prachy a něco o tom asi vědět, jednoduché to asi nebude protože to bude chtít mít kde uskladnit
Odpovedať
Profilova fotka
já ti za chvíli uteču jdu do té knihovny a chci být doma než přijde chlap :-)a zítra mám lítaní kvůli mateřské, příští pondělí nastupuju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave, ty prachy... mela jsem to propocitany, ze bych to, co do toho vlozim, vratila zpet do roka i s vlastnim ziskem... O tyhle veci se hodne zajimam, takze znalosti by byly :-) Spis ale asi zacnu s necim, co se nemuze zkazit a neni potravina, docela me prekvapilo, ze s nejakyma potravinama se musi nakladat po expiraci jako s nebezpecnym odpadem :-D Budes si ten eshop delat sama? Myslim jako stranky, jestli mas kde hostovat a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
jasny, utec :-D co vlastne delas? (jako za praci)
Odpovedať
Profilova fotka
ne řekla bych někomu at ho vytvoří, neumím to vůbec :-( ale já bych šla určitě do dětských věcí - hezky balík ze sekáče na prodej a co by se mi hodilo tak nechala pro malého + ta kamarádka z USA by mi dodávala luxusní kousky :-) které tady mamči neseženou
Odpovedať
Profilova fotka
pak se muzem kdyztak domluvit, delam stranky nejakym firmam, co za to nechtej davat hodne penez a mame i vlastni server, kam to jde umistit...
Odpovedať
Profilova fotka
hveru to by bylo super :-) nechat si to dělat od profesionála je dost drahé, na živnosták můžu mít až po mateřské takže počítám tak někdy od příštího května nebo tak nějak to vychází, chci to jako přivýdělek k mateřské :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no proste porad neco vymyslim a delam tisic veci, tak aspon vidis, ze se bojim nudy na materske :-D A stim dovozem z usa to je dobrej napad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uvidis, az by to bylo aktualni, tak se klidne muzem domluvit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mám tam tu kamarádku - na Floridě tak bych ji využívala, strašně si to pochvaluje, prý boty adidas 150 atd :-) takže vím kde koupím dárky mému a bráchovi když jsi takový šikula, uměla bys z fotek něco takového http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.... http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovedať
Profilova fotka
ufff, s fotkama to sice trosku umim, ale tohoto bych se bala :-) jj, kamoska ma pravdu, v ameru jsou tyhle veci uplne cenove jinde, hodne lidi si odtam vozi spoustu obleceni a hlavne elektroniku
Odpovedať
Profilova fotka
no elektronika by se moc nevyplatila s poštovným a asi bych měla strach do toho jít kvůli případné reklamaci ale do tho oblečení bych šla + nějaké ty luxusní věci škoda že to s fotkama neumíš chcem to jako dárek na vánoce pro babičky
Odpovedať
Profilova fotka
uvažovala jsem mamce http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=... ale asi by mi na to řekla že je moc stará, to je od té kamošky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?