Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivano, to mas pravdu, obrad v poledne je moc pekny, ale celodeni svatba se prodrazi.... Me treba vidina nejakyho obeda nejak nelaka, ale zase jsem se vzdycky chtela vdavat navecer, kdyz je takovy to odpoledni krasny slunko, tak to bude odpoledne s vecerni grilovackou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Asi se vážně domluvím s drahouškem a přesuneme to na odpoledne. Zítra se mi vrací domů, už se ho nemůžu dočkat.....
Odpovedať
Profilova fotka
hm ja mam na slovensku jednu znamou ktera je navrharka, ale nevim ve kterem meste, puvodem je z brna, vdala se tam
Odpovedať
Profilova fotka
pritel byl na nejake sluzebce? Taky nebyvam rada sama doma...zas na druhou stranu ma clovek chvilku klidu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chrousti, tahle bydli v bratislave a jmenuje se pechova, neni to ona :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
Přítel byl teď dva týdny jako vedoucí na dětském letním táboře. Myslela jsem si, že si odpočinu a že uvítám, když na chvilku zmizí, ale už druhý den se mi začalo děsně stýskat. Dneska asi neusnu...zítra dopoledne si pro něj s malou jedeme, přijedou k nám do centra, tak mu pomůžeme s taškama. Navíc bych asi nevydržela sedět doma a čekat, kdy dorazí...
Odpovedať
Profilova fotka
neni :-( . Pritel mi ted mel odjet na tri mesice pracovne do nemecka, nastesti to padlo, ale uz jsme byli nachystani ze tam pojede....
Odpovedať
Profilova fotka
Přitom když někam odjížděl můj bývalý manžel, tak mi to tak nějak nevadilo, i když byl pryč třeba tři týdny...tohle je jiné, za ty dva týdny jsme si denně poslali asi padesát smsek a minimálně třikrát denně jsme si volali....minulý čtvrtek jsme se tam s malou byly i podívat.
Odpovedať
Ivčo, vy nebudete mít na oznámku příjmení? (Hi, už vám sem zase lezu x-) )
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky emmili - nebudeme, připadalo nám to takový moc vážný a usedlý, tak tam necháme jen křestní jména, stejně oznamka dostanou jenom ti, kteří nás znají, takže stejně vědí, jak se jmenujeme plnými jmény...
Odpovedať
Aháá x-). No tak to my právě budeme dávat celému příbuzenstvu, všichni u mě vědí, že on je Zdeněk a u něj zase všichni vědí, že já jsem Eva, ale pochybuju, že všichni vědí příjmení, tak mi to přijde pro jistotu lepší... Aby pak tetičky věděly, jak se budu jmenovat.
Odpovedať
Profilova fotka
chrousti - tak to je fajn ze to nemecko nevyslo, aspon nebudes muset resit psika ;-) Marek obcas jezdil na skoleni a tak, spis v byvale praci, tedka uz nastesti moc ne :-) ja jsem taky driv hodne cestovala (taky casto nemecko :-) ) a ted mam praci, kde jsem cetovat nemela, ale stejne mi hrozi v rijnu madarsko :-( emmili - mas supr fotky ze zkouseni ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
U nás všichni vědí, jak se Tony jmenuje příjmením, takže v pohodě. A moje současný příjmení pak bude zase bývalý, takže taky nemám co řešit. Stejně je to síla, v šestadvaceti budu mít už třetí příjmení... :-D
Odpovedať
Ivčo: No to je síla :-D. Hveru: Děkuju :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
To abych pomalu začala nacvičovat novej podpis, v práci se denně podepíšu aspoň stokrát, tak abych se nepletla...Na druhou stranu se zbavím příjmení po bývalém manželovi a budu mít jméno člověka, kterýho si beru opravdu z lásky.
Odpovedať
Profilova fotka
ivana - tak to zacni nacvicovat, abys pak pulku nepodpisovala jednim a pulku druhym prijmenim :-) Ja si na nove prijmeni asi vubec nezvyknu :-( Vubec se mi svoje nechce menit mam ho moc rada, ale po dlouhych bojich jsem to vzdala a slibila, ze si vezmu jeho :-| Jinak bysme se urcite nevzali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Já příjmení nikdy nějak neřešila, říkala jsem si, že každý je lepší, než moje za svobodna...jmenovala jsem se Ďuračková......teď jsem Vorlíčková a za rok už ze mě bude paní Čábelková.
Odpovedať
Profilova fotka
ja je resim, i kdyz nekteri si ze me delaji srandu, ze moje prijmeni zni jak kdybych padala ze schodu :-D tak me pry zmena jenom prospeje :-D Ja si to teda nemyslim :-) emmili - uz mas z nich nektere zamluvene? Tyjo, koukala jsem do tvyho alba a mas tam spoustu napadu a inspirace :-) Taky mas na jedny fotce kalhoty ze nextu zejo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: na jednu stranu je to dobre protoze to bylo fakt na rychlo (do deseti dnu co se to dozvedel mel byt odjezd). Kdybychom to vedeli delsi dobu tak by se to dalo i s Bobsem zaridit aby nestradal. Ale takhle je to lepsi. Aspon jsme koupili novou sadu kufru. Tri kufry na koleckach v sobe + taska pres rameno + tasticka na boty za necele 2,5 tis
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak ja si asi novym prijmenim pomuzu pac bude kratsi :-) (ted mam 11 pismen + k tomu jsem gabriela, coz je taky delsi jmeno)
Odpovedať
Profilova fotka
chrousti - to je supr cena, a hodit se vam budou vzdycky, takovy veci se neztrati... Me se jednou v nemecku uplne rozbil kufr, a tak jsem tam koupila novej z takovyho dost pevnyho plastu (da se na nem v pohode stat a unese i me :-D) a stal necelych 35 euro, uplne za pusu... doted s nim jezdim :-) Tyjo, uz se tak tesim, az nam zas zanou na zetoru agi, s dejvem je to k nevydrzeni, porad s nim musim chodit behat a hazet micky atak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a chrousti, podle ceho mas teda tu chroustinku ?
Odpovedať
Profilova fotka
jinak veronika + 12 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pry ze jsem prtava (coz teda nevim mam 166cm) tak mi rikal "chrousti" - no tak z toho. A taky si tak navzajem nekdy rikame, i kdyz to spis driv, ted uz mame i jiny nesmyslny osloveni, clovek kdyz se nekdy zapomene a rika si tak i pred ostatnima lidima, tak je to nekdy trapas.
Odpovedať
Profilova fotka
prtava ? jej, kolik meri pritel? ja mam 170 a pripadam si jak eifelovka :-D taky mam par kil navic, tak bych nekdy taky chtela byt "drobek" :-D vlastne je to muj sen, bejt mala a drobna :-D Ale co uz kdyz jsem vysoka a "velka" :-D S tim prerekem je to obcas dobrej trapas to mas pravdu, ja mu rikam doma kočino a kdyz obcas telefonujem, tak doufam, ze nema zaply hlasity hands-free :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ma 183 tak asi proto. Ty jo ja jsem vzdycky chtela byt vyssi a trosku pribrat a zatim jsem mala a hubena. Pritel se mi smeje ze v detskych velikostech asi svatebni saty nesezenu :-) . Jinak jsem ti koukala do alba a ty cervene (nebo co to je za barvu) saty jsou uuuuuuuuplne uzasne!!! A Dejvik je krasavec!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ty cerveny jsou muj sen :-) ale musim se vdavat v bile, pritelovi se to hrozne libi a ja bilou vubec nenosim :-) a bud rada, ze jsi mala a hubena, vzdycky lepsi drobek, nez slon :-) Pritel je stejne vysokej jak ja a obcas kdyz me zvedne do naruce, tak mu rikam, aby mu neruplo v zadech :-D
Odpovedať
Profilova fotka
treba s tebou chce trenovat noseni pres prah - ty nejsi vubec romanticka osobo ;-)
Odpovedať
hveru: Já šaty obědnám z ebay, jen jsem chtěla vyzkoušet, které by mi sedly... Kalhoty z nextu? To snad nikde nemám :-). Ale ta inspirace se mi už pěkně hromadí :-N.
Odpovedať
Ahojte baby, ja som tu nova a tiez mam naplanovanu svadbu na 6.6.2009 je to magicky datum vsak? :-D Nieco uz mam zaistene no nie je toho vela,ale vsetci mi vravia ze naco planovat tak skoro dufam,ze vy si to nemyslite na svadbu treba vela casu nemam pravdu???? 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?