Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: no to prave jeste nevime, pro nas by bylo nejlepsi zamecek v lisni (mam to nejbliz), ale tam nechci, v zabrdkach se mi sice strasne moc libi ten sal, ale neda se tam nikde venku fotit, takze zatim premyslime a hledame :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nenosi, nam rikali na uvodni hodine, kde jsem jeste byli, ze muzeme prijit normalne jak chodime do prace (samozrejme pokud nejses zednik) + slusne boty, ne tenisky nebo sandaly
Odpovedať
Profilova fotka
super, tak zednik nejsem :-D Jenom radeji nosim kalhoty a nizzsi podpatek, tak abych nemusela na sebe soukat nejakou robu :-D Zabrdky jsem nevidela, mas obrazek? Me uplne ucarovaly ty zidenice, ale taky se tam neda nikde fotit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tam kde to budete mit vy, ja vsemu co je za zeleznicnim mostem na Bubenickove rikam Zabrdovice, mozna jsou to jeste Zidenice, nevim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D aha :-D ja se v tech ctvrtich moc nevyznam, nebo spis jim rikam trochu zmatene :-) Videlas ten supr napis (ORL a šipka doleva) a Svatebni sal (šipka doprava)? To me fakt pobavilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
byla jsem tam pred dvema lety na svatbe kamaradky sal fakt nadhernej, dobra akustika, prostor taky velky, ale ten vstup z venku, presne jak rikas, sipky na ORL, po tom pidi parciku uvnitr se prochazeli nejaci pacosi v zupanech takze byl problem se tam vyfotit treba jako skupinka s kamaradkama aby vzadu na fotce nebyl nejaky pacient z vojenske nemocnice :- :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak to musely byt paradni fotky :-D to je drsny, pacienti na svatebni fotce :-D My se tam urcite fotit nebudem, mame nekolik tipu, kde bysme chteli, ale uvidime, jak to dopadne, navic buhvi jak to vubec bude s tim fotografem, tak aby nas mel vubec kdo fotit :-D Kde planujete oslavu? A uz vite, jak to budete mit?
Odpovedať
Profilova fotka
mam napsanovanych cca 30 lidi z rodiny + tak 10 pratel. Nejvic se by se nam libil obrad na lodi (zrejme Vranov, protoze Brno bude pristi dve plavebni sezony vypustene a bude se cistit) + nejaka pekna restarace pobliz (celkem to tam znam tak by nebyl problem vybrat), ale to zarizovani bude asi slozitejsi, tak nevim jestli to nedopadne na nejakem urade, ale jak rikam jsme fakt teprv v zacatku vymysleni, takze sami nevime, jak to bude.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to nakonec vytiskneme na fotopapír, jestli neseženu nějaký kvalitní a hezký tvrdší papíry. Na normální čtvrtce to vypadá děsně...
Odpovedať
Profilova fotka
ivana: ty si rychlik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je krasnej napad, obrad na lodi... Ja mam zas spoustu napadu na oslavu,ale nejak me to prestava prochazet :-N Nejvic jsem si lamala hlavu s ubytovanim, to je takovy blby, mame rodiny a kamarady odevsad a nevim, jak to vyresit....
Odpovedať
Profilova fotka
ivana - a co rezacka? tu mas doma? Nebo budes strihat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hveru: buhvi jak to dopadne, chtela jsem to brno, protoze by to bylo jednodussi s dopravou a vubec, ale hold se pristi rok nejezdi takze musim hledat nekde dal. Jelikoz jsme oba vystudovani i povolanim vodohospodari, tak me by se mi ta lod proste libila nejvic, to se neda nic delat. No nic, jdu domu pro psa, na cvicak a na agi, tak zatim pa.
Odpovedať
Profilova fotka
hezky si zatrenujte,papa
Odpovedať
Profilova fotka
Budu stříhat...
Odpovedať
Profilova fotka
ja asi koupim sestre takovej ten rezaci nozik, bude tam delat obloucek, tak to by asi nevystrihla... je to myslim za 30 korun a bude to mit rychleji :-) Jak dopadly saticky pro dcerku? Bude mit ty ruzove? A co ten zavojicek? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Haloooo, holky, nějak to tu zamrzlo!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, jestli pak se nejeli holky nekam dovolenkovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já mám pocit, že z toho už asi blázním, deset měsíců před svatbou už mám doma šaty i závoj a teď jsem koukala na spodnici a botky a chystám se je co nejdřív objednat... A to ještě skoro nikdo neví, že se vůbec budeme s drahým brát...
Odpovedať
Profilova fotka
to ja bych se bala, ze kdyz budu mit vsechno tak dlouho doma, ze se mi to prestane libit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To já se nebojím, spíš se bojím, že to ušmudlám, když se na to budu chodit pořád dívat... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
saty sis nechavala sit nebo kupovala v salonu?
Odpovedať
Profilova fotka
Koupila jsem si je v salonu, přes internet. Upravili mi je na moje míry, skvěle sedí. Na obrázku v albu to jsou ony, jen jsem se s nima nakonec dohodla, že je chci bílý a bez těch krajek, ty vážně nemusím...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja jedu zitra konecne k te navrharce, tak se moc tesim, uz jsem si vytiskla nekolik obrazku satu, co se mi libi, aby vedela, jaky zhruba styl... :-) Navic budu mit uz asi konecne schvaleny prubeh svatby od pritele, tak konecne budu vedet co a jak :-) chrousti - jak se pritelovi libil ten startlet?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru - tak ať všechno klape jak má!
Odpovedať
Profilova fotka
ivana - diky moc :-) mate uz vymysleny prubeh svatby? Jako jestli budete mit obed, nebo jenom vecerni posezeni, jestli obrad dopoledne nebo odpoledne?
Odpovedať
Profilova fotka
nojo, to mas vlastne v tom oznamku, ze v prave poledne :-) ja jsem nejaka zpomalena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: prosimte, vcera jsme to vubec neresili akorat jsme se stihli vecer jeste pohadat (nastesti uz i usmirit), no jo nekdy je tezke zit s "dokonalym a nejchytrejsim" chlapem ... P.S.kde si nechavas ty saty sit?
Odpovedať
Profilova fotka
ajeee, a jeste navic ma vzdycky pravdu, ze? :-D to mi neco pripomina :-D Nasla jsem jednu slecnu, co navrhuje historicke kostymy a taky obcas dela svatebni saty, ty na me vazne udelaly dojem, hlavne je prvni u ktere jsem u vseho videla ze to sije tak, aby nemusela byt kruhova spodnice, tu ja vazne nechci... Jenomze je az z bratislavy, sice trochu z ruky, ale co... a tak tam zitra jedem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nj, chtěli bychom to v poledne, ale zase uvažujeme, že bychom to udělali až odpoledne, vynechali oběd a udělali rovnou posezení...Taky přemýšlím o tom, že když jsme tak bez peněz, tak sebereme jen svědky, jsou to naši výborní kamarádi, vlezeme se do jednoho auta a z obřadu pojedeme k nim a uděláme jen mejdánek s grilovačkou...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?