Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
ahojky jeinabe..ak je to ta Adriana co robila predtym pri Dudkovej tak je velmi dobra kadernicka..
Odpovedať
..no a este ohladom tych oblekov...tak to ste lacno kupily moj drahy ma za 400 eur...
Odpovedať
Ahoj maruska....ona sa voila nejaka Petakova....tak co myslis ze je to ona?take cervene kucerave vlasy mala....ale bola velmi prijemna......tak neviem co mam teraz robit....a ak je to ona je fakt dobra?
Odpovedať
400eur? Hmmmmmmmmmmm...tak my sa mozme skryt.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
maruska83: mozes mi napisat, ze o aku znacku obleku islo? lebo my by sme chceli nieco kvalitne
Odpovedať
Profilova fotka
Jeinabe ...hej, je to take male kadernictvo na poschodi ... neviem kolko som vlastne platila, lebo sme to platili spolu s mamou, ale myslim, ze to vyslo okolo 500 Sk - ten moj uces, umyte, natocene, potom natupirovane a ucesane do toho ucesu ...ked k nej chodim na farbenie a strihanie, platim tiez tak okolo 500 Sk. Myslim, ze ma dobre ceny a je fakt sikovna Ak chces kvalitny oblek chodte za hranice ... my sme kupovali St. Olivier v Peek and Clopenberg, ci jak sa to vola ...sice tuto v Auparku, ale vyslo to 200 € ...v super kvalite
Odpovedať
ahojky maskalinka...tak znacka toho obleku sa vola WILVORST neviem ci to poznas ale je to velmi kvalitny oblek...a to mas fakt pravdu mirkabend ze za hranicami sa oplati kupit aj ked ta to vyjde o moc drahsie...ale my sme obidvaja v zahranici a nemali by sme ani kedy zhanat oblek... jeinabe ..ano to je ona..vedela som ze si otvorila niekde kadernictvo len som nevedela kam mam ist ...neboj budes s nou spokojna...
Odpovedať
Jeinabe vysli ma na 31 eur aj s malovanim tak myslim ze to bolo dost dobre. Kupovala som ich v Karin tam kde mam aj saty. Je uz to mam pod jeden mesiac... uff. Myslim ze az tak nezalezi na tej cene ci mame za 70 alebo 400 ked sa nam pacia. Ved nebude mat cenovku na nom aby kazdy videl ze kolko stal... Zajtra ti drzim palce v tom poslku daj vediet ci si nieco kupila.
Odpovedať
..no ved nezalezi ale mi dojdeme domov dva tyzdne pre svadbou a zhanat este oblek a kopu inych veci to sa nam nechce... :-(
Odpovedať
Ahojte baby....no Mirka tak to si mala fakt lacno, mne povedala, ze si mam pripravit od 25eur hore...tak clovek uz da aj tolko, len zeby som bola spokojna....tak neviem co mam robit, ked Maruska vravi, ze je fakt dobra aj tato...a dnes som tiez na nu pocula chvalu...tak neviem........ Spisiacka tak to super cena, mna vysli drahsie a nemam ani meno ani datum..... Tak uvidim, dufam, ze nieco kupime, hlavne saty a vestu s kravatou.......... ;-)
Odpovedať
Jeinabe tak ako si dopadla?
Odpovedať
spisiacka, ja ich poznam osobne a viem, o com tu pisem. Ako hudobnici su crazy v pohode, ale viem, ze tych akcii nemaju tak strasne vela. Naproti tomu Ronet ma obsadene terminy uz rok a pol dopredu. KAmoska ich velmi chcela na svadbu a tak prekladala termin o rok. Len ti radim, aby si si s nimi urobila poriadok hned na zaciatku. Ved je to tvoj velky den, tak nech ti ho nepokazia. Prajem vsetko krasne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jeinabe ved uvidis, ked mas na babu dobre referencie ... aj tak ako sa hovori 100 ludi 100 chuti, co sa paci a vyhovuje jednemu, nemusi tomu druhemu..
Odpovedať
Caute baby...presne ako vravis Mirka........uz ostavam tam...mozno to bol moj osud, aby som vosla do nespravnej brany :-D Spisiacka no v Polsku som si kupila satky, presne tie co som skusala u nas v butiku za 2000sk a tam som ich kupila na prekvapenie ovela ovela lacnejsie.....a este krajsiu farbu...kupila som si take tmavsie fialove okolo krku...inac baby ja som zistila ze vsetky saty co som tam videla maju u nas v poniektorych butikoch hlavne na vychode a dokonca som nasla popolnocne satky, ktore som skusala v salone......takze oni to kupia tam ovela lacnejsie ako to predavaju nam........ Marekovi sme kupili topanky, kravatu...........no ale vestu s kravatou sme videli mozno v 3 stankoch aj to len pruzkovane a nie biele.........a mali po 40eur....tak asi pojdem objednat tam kde sme kupili oblek tu v SNV.... Kupila som si este suknu, bluzku...ked uz sme nic viac nenasli.... :-S Spisiacka chcem sa ta opytat ako to je na flore s malinovkami?Oni ponukaju alebo my si mame zaobstarat?
Odpovedať
..ahojky Jeinabe...a mali aj kratke saticky.... :-)
Odpovedať
No maruska ja som pozerala hlavne na kratke a bolo ich dost...aj ja mam kratke......
Odpovedať
..mohla by si dat foto tych saticiek....tak dufam ze ja tiez nieco najdem..lebo tu v zahranici asi nepoznaju spolocensku modu... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby!!!Tak uz som doma na sk 3 tyzdne a poviem vam ,ze doma je doma,zatial si uzivame rodinu a nasu krasnu krajinu,uz malujeme byt a zajtra ideme do polska...zatial sa stale hladam a celkom sa nam tu paci,mame toho vela lebo malujeme a zariadujeme byt a este do toho svadobne pripravy tak mame co robit...ani tu moc nechodim lebo nemam cas dufam ze vy sa chystate,ja som bola za fotografom a v redute a uz mame vypisanu ziadost o uzavretie manzelstva a ostava nam navsteva nasho pana farara...este vytlacit oznamenia...a vela vela prace...zatial papa a dufam ze uz budem mat viac casu sa s vami radit a pisat!!!papa
Odpovedať
Ahoj Susulienka no kenecne si sa nam ozvala, no vidim ze mas toho fakt vela....tak len pracuj a zariaduj....nezavidim ti to.... maruska ja ich mam doma u mamky, tak ja ich odfotim, ked tam pojdem a dam do albumu ok?
Odpovedať
..ok som zvedava ake si si kupila...a chcem sa este opytat kde zozeniem ...spodne pradlo v Snv..take kvalitnejsie...
Odpovedať
No napr. v delte je fajn obchod, potom aj na zimnej pri klase je obchod so spodnym pradlom......
Odpovedať
Channen no ja viem ze mi chces dobre len neviem ako to mam ovplyvnit aby sa mi neopili. Nechcem aby to vyzeralo ze im nic nechcem dat. Len viem ze potom hraju hudba nema co pit... kym im nenalejes.... teda vraj tak som pocula. Nevies mi zistit kolko vypili tej svadbe co si bola? Ono je to mozno hlupa otazka ale nechcem ostat prekvapena v sale ze budeme mat malo abo co.
Odpovedať
Jeinabe a ake su ceny oblekov a siat v polsku?
Odpovedať
Uz som ti napisala v RP :-)
Odpovedať
spisiacka neboj.Nasi hudobnici tiez pili a aj spievali,ze hudba nema co pit a aj sa im nalievalo a zahrali super.Vsetci sa bavili do rana ;-)
Odpovedať
zmrzlinka a aku hubdu ste mali a kolki boli? Nevies priblizne kolko vypili?
Odpovedať
juuuj to neviem.Viem akurat ,ze jeden z nich pil vino a zvysny traja vodku.Flasku urcite stiahli.Ci viac to neviem.Ale muzikanti su zvyknuti ;-)
Odpovedať
spisiacka, no vies ja nekontrolujem, kto kolko vypije. Len je to smutne, ked niekto nevie, kedy ma dost, ved sa s nimi porozpravaj na zaciatku, ukaz im, ze k vysluzke dostanu aj flasku palenky. myslim, ze sa neurazia, ked im na zaciatku povies, ze si neprajes, aby sa opili.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, kde ste si kupili svadobnu bizu? (spisiacka je to krasne)
Odpovedať
Chanen no ja viem ze to nikto nesleduje kto kolko vypije. Ale oni chcu slivku a slivku nik iny pit nebude takze mi ju treba kupit zvlast pre nich. O to ide ze neviem kolko. Aby mi zasa vela neostalo ale zasa aby ani zasa nebolo. Gabikaaa ak myslis bizu tak ako je krasna aj mne sa paci. Ja mam z netu od jednej sikovnej pani.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?