Svadba 30.08.2008. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, kto sa prida? :-)
Odpovedať
ved ano ;-) treba dufat, ze bude pekne :-) kolega sa zenil minulu sobotu a hovoril, ze lialo ako z krhly a cely den bol strasne tmavy pretoze bolo zaoblacene 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
s tym nasim pocasim to nebude az take najhorsie....ma byt sice polooblacno, ale prsat by nemalo....a ma byt okolo 23 stupnov.....takze celkom fajn....aspon nebude dusno, ale tak akurat ;-) ako vam idu finalne pripravy? my uz nakupujeme posledne veci (alkohol a tak)....mali sme mierne soky, lebo firma, co nam mala varit, dostala inspekciu a musia do 1.9 vymalovat, takze nam varit logicky nemozu....esteze su natolko seriozni, ze nam vybavili jedlo u dalsej firmy......ale nervy to boli ]-( ja som vcera vyrabala darceky pre hosti a dnes som dokoncila dizajn menoviek, nalepiek na vysluzky a zoznamu hosti v sale a v pondelok to uz dam tlacit.....skoda, ze uz musim ist do roboty.....sa mi vonkoncom nechce :-( poslednu skusku siat uz mam za sebou, vlasy zafarbene.....len sa mi pre istotu urobil na pere nadherny herpesisko, tak ho uspesne liecim.....aspon mam istotu, ze ho nebudem mat na svadbe....to by ma asi rovno odviezli.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
broskynka: vidim, ze si tiez z PD ako aj ja.....kde mas sobas a o kolkej? ja 16.00 v zlatej sale bojnickeho zamku....a hostinu v dome kultury v PD....
Odpovedať
Ahojte nevesticky. Aj ja sa vydavam 30.augusta a dufam danielik, ze mas pravdu s tym pocasim. :-) My uz mame skoro vsetko, len si musim este kupit nejake pekne pradielko na svadobnu noc :-) a momentalne stale neviem, aku pesnicku si dame na posledny tanec ....... ale tato tema sem nepatri 8-)
Odpovedať
caute :-) no snad nam to pocasie vyjde, keby bolo tak ako pise danjelik, tak by to bolo uzasne :-) u nas svadobna hysteria funguje naplno, dnes bola takticka porada obidvoch rodin :-D v pondelok musim absolvovat poslednu skusku siat + skuska ucesu, make-up a nechty.. v utorok ideme na posledne predsvadobne stretnutie do kostola, v stredu domace pripravy (mame vela hosti, takze aj pred sobasom mame mensiu "hostinu"), stvrtok posledne pripravy a na piatok vychadzaju navstevy ludi, co neboli pozvani na hostinu.. aspon taky je u nas zvyk.
Odpovedať
ja este v pondelok do tretej lepime posledne etikety na flase, potom skuska ucesu, v utorok stretnutie s fararom - generalka :-D v stredu si idem pre saty a vecer na nechty, vo stvrtok este na upravu obocia a medzitym by som si mala zapisat zoznam veci (prvej pomoci) aby som si nic nezabudla zobrat so sebou :-N
Odpovedať
petocka, odkial si? lebo ja si neviem predstavit, ze by nas tu este niekto v piatok zdrziaval pred poslednymi pripravami, lebo my budeme este dlho v piatok nieco robit - ako poznam nasu rodinu :-D este ze je v pondelok volno, tak mozeme oslavu pretiahnut a cez nedelu.......... :-D
Odpovedať
slavomirka, ja byvam v BA, ale pochadzam z Detvy a tam mame aj svadbu.. a u nas je taky zvyk, ze v piatok sa vacsina rodiny co nebola pozvana (poviem to skaredo.. z kapacitnych dovodov) sa zide u nevesty a zenicha..
Odpovedať
a my s tym ratame, takze nie je problem. od pondelka uz mam dovolenku, pretoze inac by som nemala sancu to stihnut..
Odpovedať
Profilova fotka
babulky moje....my zase v nedelu rano odchadzame k drahemu na vychod (6 hodin cesty, po unavnej sobote.....) a tam budu mat na dvore u nich postavene stany a bude druhe kolo zabavy....hlavne pre ludi, co nemohli prist kvoli tej dialke na svadbu do PD....tiez huste...nie?
Odpovedať
no tak tomuto som povedala rezolutne nie.. v nedelu chcem mat svaty pokoj. taky isty napad mali aj buduci svokrovci, ale zrusila som to.. v nedelu sa naozaj na nic necitim..
Odpovedať
Profilova fotka
nuz.....ja som s tym suhlasila, lebo som uz cosi na svadbe v ich dedine zazila a bolo to super....snad to nejako psychicky i fyzicky zvladneme :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a v pondelok je statny sviatok, v utorok mam volno, tak to nejako vydrzim :-D
Odpovedať
No necelý tyzden do svadby... A mne budúca svokra mení veci na ktorých sme sa dohodli uz dávno... Jediné čo mi chýba je svadobny zavoj na auto a logistika.moja mamina začína byť nervózna.ja sa zatial držím.teda ak nie je pri mne svokra.ale tu uvidím az v sobotu :) A po svadbe?v pondelok sa sťahujem ku svokrovcom a v utorok svadobná cesta. 6:12 autobus do prvej novej práce. Babulky Dufam ze na nič nezabudnem a to isté prajem aj vám
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som dalsia ktora ma svadbu 30teho augusta. Ani som netusila ked sme vybrali tento datum ze tam budu 2 dni volna, pred a po vikende. To moj nastavajuci len tak povedal posledny augustovy vikend(aj ked povodne povedal 29.februara a potom zistil ze je priestupny rok :-)..tak to hned zavrhol - vtip velmi nevysiel haha. no ako som tak citala case postrehy a komentare, vidim ze vsade je to skoro rovnako, rodicia menia, alebo organizuju..a my mame obcas z toho nervy...co uz,nech je to uz za nami, pomaly zistujem ze som mala urobit malu svadbu...ale tesiiim sa
Odpovedať
Ivka hovoríš mi z duše.ja si plánujem a ten čo doposiaľ mlčal najviac keca a mení a presviedča ma ze musí byť po jeho.este je len pondelok a uz sa mam mení pocet ľudí izieb a vyslúžiek.este je len pondelok a ja zacinam strácať nervy.
Odpovedať
ahojte, tak sa nam to krati, ani nestiham dat fotky do albumu, skoro vsetko uz nakupene, len dom je este rozbombardovany,.... fakt kazdy na poslednu chvilu vymysla, za tento tyzden nam uz ucast odrieklo 10 ludi.... no sranda, musime to zvaldnut...!!! nech zije 30ty august :-D
Odpovedať
Keď mi kamoska hovorila ze to takto bude,ze ľudia začnú odriekať a všetko sa meniť nechcela som jej vôbec ale vôbec veriť. Som si myslela ze mne sa to stat nemôže ved ja mam silny organizačný talent.opak je pravdou.všetko sa mení a kamoska mala pravdu.... A to ma desí...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky! nemajte nervy tak sa to nedá. ja sa už len smejem nad všetkým a myslím len na to že to bude fajn zábava ;-) u nás to odriekli takisto dosť veľa ľudí asi tak 22 ale sa už za to netrápime ]-( :-D videli ste už predpoved počasia na sobotu? nebojte sa, budeme mať najkrajší deň v našom živote :-) :-) všetkým vám držím palce a nestresujte sa lebo si s tým robíte starosti len sebe! :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ps aj u nás by chceli veci meniť :-S ale ja to nedopustím :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nam keby odriekne 22 ludi, tak to je vyse polovica... asi by som zavolala kto by prisiel pod ruku, kolegov, kamosov atd ;-) jo a najkrajsi den v zivote? nestras, dufam, ze budu aj krajsie... :-) mimochodom, damy, vase rodiny sa poznaju? lebo nase vobec, uvidia sa "tenkrat poprve" :-D akurat rodicia sa raz stretli... tak z toho mam trochu obavu... ale kto sa bude chciet zabavit, ten sa zabavi...(dufam)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas sa tiez len nasi raz videli.....ale rusini (draheho hostia) su od prirody temperamentni ludia, ti sa zabavia aj keby nechceli.....a moji hostia su takmer vsetci hudobnici, takze tanec maju v krvi....dufam, ze to bude zabava az do rana bieleho :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ako si spravne podotkla: kto sa chce, ten sa zabavi....kto nechce, nech si tam sedi na riti ako taka knedla....no ne? 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je kombinacia Zahorie a Partizanske/Nitra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
paljudit: a ja budem mat na svadbe 6 ludi z rimavskej soboty.....moja maminka je odtial :-D takze pride teta, sesterka s muzom a 2 detmi a bratranec :-D
Odpovedať
Ako som počula a čo je overené ze celá zábava stojí na tom ako sa baví a ako baví nevesta so ženíchom. Aby som vydržala mam uz kúpený aj energeťak :-S
Odpovedať
Profilova fotka
zahorie? a aj odtial budem mat jedneho hosta....ujo je zahorak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dadadj: dobre vediet.....ale kedze moj drahy ja do tanca a zabavy cely zhavy....neviem neviem....svadba sa nam asi pretiahne na 3 dni :-D
Odpovedať
A ja mam kombináciu dvoch neznámych galaxii v podobe mojej rodiny z trencina a blavy a priateľovej galaxie ziliny.totálne rozdielny ľudia...
Odpovedať
Profilova fotka
a teraz haluz: ja som z prievidze....zijem v ziline....drahy je od medzilaboriec, zije v bratislave.......hostia od budu od medzilaboriec, banskej bystrice, rimavskej soboty, ziliny, prahy, detvy...to bude taky gulaaaaaaaaaaaas.....uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?