Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A neplati sa nejake korkovne a podobne blbosti? A neplatis nic za prenajom saly? A do ktorej rana tam mozes byt? Tak nas je iba 40... takze pohoda :-) ale este som sa tam nebola ani pozriet, len z kazdej strany pocujem dobre referencie, tak som sa zacala zaujimat :-)
Odpovedať
misik79 ja som bola na popradskej.
Odpovedať
angel14 ty si raz pisala, ze si bola pozerat svadobne saty... to si si aj nieco skusala alebo len obzerala? lebo ja som dnes bola v meste, ze si pozriem aka je ponuka a za kolko,proste len tak informativne... no hned v prvom salone bola velmi neprijemna pani, ktora sa vyjadrila v zmysle, ze co ja tam vobec chcem, ked svadba je az o rok... no absolutne som ostala znechutena a radsej som sla domov....
Odpovedať
Profilova fotka
Baby este Vam tu hodim postreh z Gastromily - celkom sa nam tam pacilo, ale pani prevadzkarka sa vyjadrila v zmysle ze o 2:00 aby prestala hrat hudba...tak sa na to radsej spytajte ak sa tam pojdete mrknut :)
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, to fakt? A ktory to bol? To su tie extra sluzby na Slovensku... asi maju tolko vela zakaznicok, ze si ich mozu dovolit vyhadzovat ]-(
Odpovedať
kzuzik: no mna tiez coraz viac laka cassovia, lebo kazdy same chvaly na nu...mozno sa o nu nakoniec budeme musiet pobit :-D Ale ty urcite uz budes mat rezervovane, ked my este sa len zacneme poriadne obzerat... No inak len jedna vec, uz sa vam stalo, ze by vam niekde v sale pre 100 ludi povedali, ze ked budete mat len 50, tka musite nieco priplacat, alebo nemoze byt svadba vobec? mojej kamoske sa to stalo niekde pred rokom, ale uz si nepamatam kde...ale to len tak pre info sa pytam, ci sa aj take v kosiciach robi...
Odpovedať
ano robi sa to... ak je sala na 100 a viac ludi a chce tam mat niekto svadbu so 40 ludmi tak musi doplatit nejaky rozdiel do 100 vky... neviem v com konkretne... robi sa to vo velmi vychytenych salach... ani sa im necudujem, lebo ak by som si na ich mieste mala vybrat tiez uprednostnim biznis so 100 ludmi ako so 40 ... ale zase najdu sa aj pekne mensie saly, restiky, alebo ine priestory...
Odpovedať
Profilova fotka
misik79 ja som bola s mojou budocou svagrinkou vyberať šaty na jej svadbu ktorp má teraz v lete ja sa chystám až tak v septembri na skúšky iank čo to bol za salons tou "milou pani"????
Odpovedať
Dievcata ODPORUCAM vam fotografa Jana VARCHOLU z KE. Zatial sa len rozbieha, co sa tyka svadobnej foto, preto ste o nom nepoculi, ale co sa tyka fotenia vseobecne, ma dlhorocne profesionalne skusenosti. Urcite stoji za to, aby ste sa s nim stretli a porozpravali sa. Viackrat som mala tu cest spolupracovat s nim a je to skutocny profik. Fotky od neho su vzdy na vysokej urovni. Prave otvara v marci novy atelier na Hlavnej, predtym fungoval len v takom malickom niekde na Terase. Ak mate zaujem, napiste mi IP a ja vam poslem link na jeho stranku, kde najdete aj kontakt :-)
Odpovedať
no ak idete od tesca smerom k divadlu, tak hned prvy salon na pravej strane (v podchode a potom do prava po schodoch), neviem presne nazov, myslim, ze bonet alebo nieco take.... ako je mi jasne,ze saty si teraz este vyberat nebudem, ale tak chcela som aspon zistit aky je tu stav a ake su cenove relacie... lebo chystam sa do nemecka,tak som to chcela porovnat... ale tak po tejto skusenosti vidim, ze asi sa mam podla tej pani o to zacat zaujimat az v decembri, januari... no co uz, niet nad nase uzasne slovenske predavacky....
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik korkovne sa neplati ale ked si tam dlhsie ako do druhej tak su nejake priplatky pre casnikov a tak,ale to vyjde mozno o euro-dve drahsie takze ak budete dlhsie vyjde ta to na zhruba 26-27eur na osobu a do ktorej tam mozes byt to sa priznam ani neviem ale tak dufam ze normalne tam mozu byt hostia aj do rana do stvrtej piatej ak budu chciet,ze ich nebudu vyhanat alebo co :-D misik z toho si nic nerob,ja som tiez hned po zasnubach isla popozerat salony,viem ake to je ked sa zena na svadbu tesi a chce si aspon pozriet saty :-D a tiez boli predavacky hnusne,bola som niekedy v auguste minuly rok a svadba bude teraz v juny,isla som s buducou svagrinkou a ona sa nastvala a hovorila v salonoch ze svadba bude v decembri alebo niekedy v zime a hned boli ustretovejsie dokonca boli ochotne aby som saty skusala :-D tak kludne si vymysli ze sa vydavas skor,ked si oni mozu dovolit byt hnusne na zakaznicky tak ti ich kludne mozes oklamat.mas predsa pravo popozerat si saty aj keby si sa o desat rokov vydavala
Odpovedať
Profilova fotka
Misi, hej to je Bonnet salon... tak sa divim no =-) kurtica, neeeeeeeeeboj nic, ja keby to bolo na mne, tak sala je uz davno rezervovana, lenze problem je, ze do toho musim dokopat najprv mojho draheho, ktoremu sa do chodenia po salach vobec nechce... mali sme ist uz tento tyzden, lebo mi to slubil... ale vies ako to dopadlo... vcera bol posledny den prac. tyzdna a jasne ze nabehol ku mne domov so sladkym usmevom, ci nejdeme radsej do kina... :-D tha zabijem ho? Inak eli ma pravdu Miska, kludne im povedz ze sa vydavas povedzme aj toto leto a mozes ich mat v pazi... a uvidis ake budu zrazu vsetky ochotne mile predavacky :-D tak zatim pekny vikendik baby :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sme s drahým nakoniec splnili svôj záväzok a v stredu sme boli v Yasmíne a v Maratóne som rada, že sme to obehli ideme ešte v pondelok do Gastromily na Popradskej ale zatiaľ máme svôjho favorita a neviem neviem či ho budeme meniť som rada, že sme dodržali termín... :-) inak Miška súhlasím s kzuzik sú tam na to aby boli ochotné ta nechat skusat saty hoci aj dva roky dopredu ved čo ju to stojí... len ochotu ktorú zjavne nemajú v niektorých salónoch .....povedz im že sa vydávaš už teraz a máš pokoj a jej to môže byť jedno...
Odpovedať
Dievcata neviete niektora o nejakej brigade popri VS v Kosiciach? IP
Odpovedať
Kzuzik a kurtica - kedze mame svadbu v jeden den, ak sa dobre pamatam, sem tam by sme si mali vymenit nejake info, aby sa nahodou nestalo, ze sa budeme o nieco v tento den "bit" :) napr. o saty :)
Odpovedať
Profilova fotka
lya22, no suhlasim..., ale neviem ci sa tomu vyhneme, lebo ked sa nam budu pacit rovnake veci, tak co spravis? Mame akurat rezervovaneho Fera Kollara a datum v kaplnke sv. Michala... zvysok sa len pozerame... a vy? :-)
Odpovedať
lya22, no my nemame nic este, takze v pokoji si rezervuj co najdes a sa ti zapaci :D Ale restiku som tak na 80 percent za Rivieru na popradskej, lebo same chvaly od vsetkych znamych...dokonca tam robi nejaka kamaratkina znama...takze to je prve kam sa pojdeme pytat... a kostol u Dominikanov...ale tak v kostole moze byt aj viac svadieb v jeden den...to by sme uz prisposobili casovo :D Dnes mam za ulohu pozbierat prace fotografov a vecer poslat linky priatelovi, aby nieco povyberal, posudil...takze na koho mame zalusk napisem niekedy nabuduce. Mojho favorita mi totiz uz niekto vyfukol, skoda, lebo bol brutal lacny a pritom pracu mal nadhernu podla mna (teda laicky)... Inak baby, vcera som prisla domov, otvorila spajzku a tam asi 50 flasiek tvrdeho ovocneho...nasi nakupili zasoby na moju svadbu...chapete??? teraz??? a je ze sa to nebude dat v byte poukladat...no vyhodili kopu zbytocnosti a ani si clovek nevsimne ze tam je nieco naviac....
Odpovedať
babenky, ja som v zivote nebola u kadernicky ani u kozmeticky...nebolo treba, cesala ma teta a s pletou problemy nemam ani sa nelicim ani nic... poradte mi niekto nejaku dobru aj kozmeticku aj kadernicku...
Odpovedať
kzuzik, tusim ty si mi tu spominala Luda Foldyho fotografa...no neviem sa dopracovat ku kontaku nanho...stranka mu nefunguje, mail sa vracia nedoruceny...ked nahodou mas nejaky kontakt tak mi ho IPni.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je cudne kurtica, ja som s nim komunikovala na jeho stranke a potom mi poslal mail, ale ten som uz vymazala, kedze mame ineho fotografa, takze ti asi nepomozem :-( Ale som rada, ze sa nebudeme byt o salu, lebo my mame ineho favorita ;-) ale dufam, ze som to nebola ja, kto ti vyfukol toho fotografa... :-( No to mas super, ze sa vasi zacali konecne zaujimat a cinit sa ;-) u mna to este dlho nehrozi :-D Co sa tyka kadernicky, ja si tiez teraz nejaku hladam a v lete ked pojdem svagrinej na svadbu, tak vyskusam tu jej kadernicku a este na moje promocie chcem vyskusat pani Bodiovu z KVP, su na nu dobre referencie a tiez aj lici, tak uvidim, ktora sa mi bude pacit. Na licenie mam okrem pani Bodiovej este jednu kocku co ma licila na stuzkovu, takze to je ako poistka, ked nic ine nenajdem...Takze asi tak :-) Lya, ako si na tom?
Odpovedať
hmmm...no ja este skusim tu stranku pozriet doma... ale v praci mi stale chybu vyhodi a mail z tej stranky (co je este v googli) sa mi vratil nedorucitelny...no nevadi...mozno ma len nejaky problem so serverom ze mu tam nic nebavi... fotografa si mi nevyfukla, niekto iny :D ale salu si tu spominala cassoviu, to je moja druha v poradi, keby nahodou nevysla alebo nie uplne vyhovovala Riviera alebo sa mojmu nepacila, lebo on tam este nebol. Ale este pripadne aj Franka sme pozerali, tiez dobre ohlasy a uz si viem aj predstavit vyzdobu tam...no neviem este nist :D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja chcem ist pozriet viacero sal... okrem spominanych este Gastromilu, ale nie na Popradskej ale na Holleho este chcem pozriet, este Laguna sa tu spominala a potom tie, ktore vies... tak uvidime :-) Vyber je dost velky, tak sa hadam nepobijeme ;-)
Odpovedať
kurtica stranka nejde, lebo jej vyprsala platnost... a preto sa ti asi aj vracaju maily... cize chyba nie je u teba
Odpovedať
Tak ja ani salu ani kostol nebudem mat v Kosiciach, takze v pohode. A co sa licenia a ucesu tyka, tak jedna holka od nas ma velmi peknu pracu, je sikovna, tak asi sa zverim jej...
Odpovedať
Profilova fotka
lya co znamena holka od nas?
Odpovedať
Jedna kozmeticka - vizazistka co byva cez ulicu :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaa... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,pripajam sa k Vam...Premyslame ze na buduci rok by sm e urobili malu svadbu...Nemienime vela minut,ale zase svadba vo 4rici u nas bude realne v 6tici to zase nie :-) ESte sice musim v juli pekne porodit,ale premyslame nad 16.4,vtedy mam narodeniny,tak si snad polovicka viac zapameta vyrocie ;-) Svadobne saty by som chcela a svadbu tak do 24tej,to by mi aj stacilo,ludi do cca 30ks ;-) Premyslala sam nad restikou FONTANA na Furci,bola som tam na 30ke a bolo tam celkom fajn,kameramana mat nemusime,aj tak na kazdom vyzeram ako blb :-D ale mame znamych co nam urobia pekne fotky a nejake pekne zostrihy....
Odpovedať
kzuzik...no vidis na tu gastromilu dole v meste som skoro zabudla...tu mi tiez odporucali, uz ani neviem kto, ale mali tam svadbu a boli uzasnuti aki skveli ludia tam robia...to by bolo super aj z toho pohladu ze blizko domov :D ale zas no...ked nevyjde jedna, vyjde druha. A nasla som aj nejaky iny mail na Foldyho, tak uz som napisala aj odpisal... karinnka: hehe, take boli aj moje predstavy najprv, ze malicka svadbicka, max 30 ludi...ale potom sa to akosi vymklo kontrole. Ale je mi jasne, ze ked babatkujes, tak budes aj celkom rada, ze je to mala svadba. Ja som tiez uplne prapovodne hovorila, ze nam netreba ani kameru ani fotky, ale ma presvedcili, ze na fotky v extreriery a na obrad, pokial na nich chcem aj dobre vyzerat aj dobre byt vidiet, tak mam zobrat fotografa...a uz ked vyhoditm tolke peniaze, tak nech pekne sfotia celu svadbu. A kamera nebude...ved naco...staci mi video zo stuzkovej kde vyzeram debilne a dalsie z taborov a z rozluckovej este na zakladke...no radsej nech sa ani nevidim :-D
Odpovedať
joj karinnka: este ze sme boli vo fontane na obed raz, varia tam podla mna bombovo a aj to tam dobre vyzera...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?