Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
@anicka077 ahoj.. kedy mas termin svadby? No take rady trebars na co si dat pozor pri podpisovani zmluvy aby nevznikli neprijemnosti a tak... beriete si aj maly salonik s barom?? vyzdobu beries od nich? Ake menu ste nakoniec vybrali? Dik za odpoved.
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica mna takato ze jarna unava oblieha uz od februara vtedy sme vybavili dj -a a odvtedy som prstom nepohla, ale teraz uz ideme zajenat torty a sadnut s pani kt. nam mozno bude robit vyzdobu a buduci tyzden objednat obrucky, tak sa zas o nieo posunieme
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka ahojky, no original ku kroju je fakt problem, hlavne ak chces nejaku autentiku, ale skus napisat napriklad na zeleziar alebo hornad, mohli by ti poradit, pripadne zapozicat....
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova Waaw tak to je mile prekvapenie. No som zvedava kolko to bude stat. My sme sa boli pytat v Yasmine. A povedali nam cenu 55 eur na osobu. Tak sme sa pekne podakovali a odysli. Si myslim ze to je naozaj prehnana cena. Po skusenosti s Yasminom som do Hiltonu ani nesla. Ja pracujem v UK pre Hilton no zial zlava mi v Ke neplati. :( Ale tak aspon svadobnu noc tam budeme mat. Drzim Palceky. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky. No takze som mala dovolenku tak som letela do Ke a vyskusala som si neake saticky nech viem ktore mi pristanu. Tak ak budete mat chvilku, prosim pozrite si ich a okomentujte. Dakujem. Inak uz skoro vsetko mame. Drahy nasiel uz aj kamerana. Musime uz len potvrdit menu, kolace, kvety. Ale tak to ma este dost casu. Co mi hlavu lame je Balonova vyzdoba. Buduca svokricka sa bola pytat a vychadza to dost draho. Takze teraz polovicka spekuluje s tatinom co by mohli urobit sami. Hmmm, no su to domaci kutili. CHICHI. Tak som zvedava ako to pojde. Drzim vam vsetkym palceky.
Odpovedať
@sue26 @barbaravojcikova baby ak uvazujete o balonovej vyzdobe tak vam mozem dat kontakt na jednych znamych, neviem ci este stale robia lebo som ich dlho nevidela ale mali celkom priatelne ceny a maju aj internetovu stranku tak ak chcete poslem vam link cez ip
Odpovedať
No konecne by som sa mala aj ja rozhybat, zatial mi ostava DJ kt.doporucila kurtica, tak ocakavam, ze potom hodi referencie na nich,kedze ma v maji:), uvazovala som aj nad DJ Milos Palo,ale pyta 250, co je viac, tak ak by este niekto vedel o nejakom, tak sup sem s kontaktmi. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sue26 No ak nenajdeme nikoho s rozumnymi cenami tak to tak vidim aj ja, ze den pred svadbou budeme mat vela zabavy vdaka heliu. :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@nielly Ahojky nielly, prosim posles mi ten kontakt na balonovu vyzdobu???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kurtica Ahoj mne robila fotky firma fotowendy a bola som s nimi velmi spokojna. Mali prijatelnu cenu a boli velmi mili a ochotni mi vyhoviet :) a co bolo najlepsie fotky mi doniesli osobne uz hned 3 dni po svadbe :) ak chces poslem ti na nich kontakt.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaleng ahoj poslala by si aj mne na nich kontakt prosim ta dikes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nielly moja poslala by si mi kontakt na tu balonovu vyzdobu prosim ta
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Už ani nie 3 mesiace:))))
Odpovedať
Profilova fotka
@barbaravojcikova v hiltone majú 3 balíčky za 50e,70ea 90e. Nám sa pozdával 50e a 70e tak sme tam boli či sa dá s tým niečo robiť že by sme urobili nejaké redukcie, že jedlo nám vyhovuje z 50e balíčka a služby zo 70e balíčka. Tak sme sa dohodli zatiaľ predbežne na 62eur v tom je prípitok, pedjedlo, polievka, hlavné jedlo /pôvodne bolo 2x ale my sme to zredukovali na jedno/ teplé pulty a studené pulty, ovocné misy, 4ks koláčov na 1 osobu, 7kg torta,nealko bufet, výzdoba aj so živými kvetmi, sviečkami a podobne. čiže nám by ostalo zabezpečiť len koláče na výslužku a výslužkové víno, potom by sme platili spotrebovaný alkohol a víno za dohodnutú cenu / ak by sme si doniesli vlastné tak by sme platili korkovné/, ale aj tak ak si zrátam k tej cene ešte to čo by sme museli je to dosť cca 70e na osobu. Ak to porovnám s tým čo máme tiež nezáväzne zarezervované tak by to vychádzalo asi 55e na osobu v tom je zarátene aj nealko, alko, koláče komplet, vyslužkové víno vyýzdoba proste cca asi všetko na osobu. Ale zase musím povedať že ten servis sa nedá porovnať. Takže sedíme a dumeme, rátame a tak no uvidíme
Odpovedať
viete odporucit tanecne kurzy v ke?
Odpovedať
@helsey Ja som tiez hladala nejake tanecne kurzy a mna osobne najviac oslovil Placko. Jeho kurz zacal koncom januara a neviem kedy zacne dalsi ale cenovo je to celkom fajn. Aj Poprocky robi tanecny kurz a dokonca aj sukromne hodiny, no tie su dost drahe. Skus pozriet ich internetove stranky, maju tam aj cennik.
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata mame navrh na darceky na redovy...tak sa tesim...
Odpovedať
Profilova fotka
Hurá, konečne som si dnes kúpila aj balerínky, keby ma na svadbe boleli nôžky. Tak pomaličky sa to hýbe a už iba 53 dnííí... :-D @petrikazuzka a aký? prezraď :)
Odpovedať
Ahoj, chcela by som sa opýtať či má niektorá z vás na čepčenie niekoho z folklórneho súboru?
Odpovedať
Ahojte nevestičky:) Chcem sa opýtať, nemáte niekto skúsenosti s objednávaním svadobných oznámení cez internet ;-) Zapáčili sa mi oznamka na stránke www.svadba.romi.sk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisa884 Ahojky, ano dost vela dievcat ma cepcenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisa884 ano my by sme mali mať súbor čarnica na čepenie
Odpovedať
kočky nemate nahodou prehlad ...zhaname catering v Ke alebo v okoli Ke....
Odpovedať
Profilova fotka
@dadka28 napíšem ti do IP
Odpovedať
Profilova fotka
tak dievcata, ja som si neplanovane kupila spodnu bielizen pod saty... :-p a bola som v jednom obchode kde robia tanecne topanky na mieru. a maju aj svadobne modely poskladas si ake chces... len sa mi zda ze trocha draho na jeden vecer...od 60 eur :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?