Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
@slavomira.matikova Nemôžeš mi poslať kontakt na tú školu cez IP?:)
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny6 máš to v iP
Odpovedať
Profilova fotka
@deaneira Budeme mat tak do 60 ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ta skola je normalne cukrarske uciliste...ale nie vsetky kolace su tam dobre a hlavne su mensie ako bezne v cukrarni. preto asi aj ta cena. a nam doma az tak nechutili ja som zistovala a napr. na jazere v cukrarni robia kolace za 24 centov a velkost normalne ako predavaju.a tam maju super dobre kolace a zajtra ideme pozriet pravdepodobne miesto obradu- kastiel v Saci, tak dufam ze sa nam bude pacit
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcence, nechcem velmi strasit, ale neviem ci viete o vykradnuti svad. salonu v KE na Masiarskej ulici.. Snad mozem hodit ten clanok sem (kedze nejde o reklamu, ani nic podobne, ak nie, rozumiem vymazanie :-)). http://korzar.sme.sk/c/5849216/vykrad... Tie, ktore tam mate, popytajte sa na svoju rezervacku..
Odpovedať
Profilova fotka
@majmik no čo už tu sa nekradne... nemám slov, chúďa majiteľka a o nevestách, ktoré tam mali rezervačku ani nehovorím...mňa by asi treslo.. och :( ...baby rozmýšľali ste už nad mladomanželským tancom? Na akú hudbu budete tancovať?
Odpovedať
@martinuska Koláčiky z jazera sú podľa mňa super:) Fajn cena, krásne vyzerajú, len keď som zobrala na ochutnávku domov, tak mi povedali že im chutia trocha umelo:( Tak aby boli všetci spokojní, tak sme sa rozhodli skombinovať dve cukrárne:)
Odpovedať
@maryennn My by sme chceli niečo slovenské alebo české, no tiež ešte iba hľadáme:)
Odpovedať
@majmik mna vcera maminka tak vydesila, lebo mi povedala ze to ten moj salon (hlavne ze netusi v ktorom salone mam saty), skoro ma treslo o zem. Lebo som mala neuveritelny problem si ich vybrat, takze keby mi teraz vybuchli mesiac a jeden tyzden pred svadbou, tak sa mozem odstrelit. Tak dufam ze nevestickam co tam mali rezervacky sa podari najst si rychlo nove saticky. Je to strasne daco. @maryennn : jasne ze sme rozmyslali...teda u nas to skor bolo ze som sa zamilovala do jednej pesnicky, pustila som drahemu ci moze byt a on skonstatoval ze super, tak uz ani neriesim. Dufam ze DJ ju zohnal, inak mu ju prinesiem napalenu :D a je to All I need od Within Temptation. Taka rockovejsia, ale da sa na nu v pohode tancovat, uz sme skusali :)
Odpovedať
baby, musim sa vam pochvalit. Mali sme desny problem zohnat oblek na draheho, lebo detske take velkosti uz nie su a dospelacke take male, teds skor uzke, zas tiez nie su :D Ale ludkovia, nakoniec sme nasli. Sice stal 250 eur a aj to nam ho museli nahanat az zo skladu v bratislave, ale drahemu sa velmi velmi pacil, takze je nadmieru spokojny. A ked uz sme boli v nakupovacom osiali, tak sme kupili aj krasnu kosielku a kravatu. Takze je aj on velmi spokojny a ja som uplne brutalne spokojna, lebo ani nenamietal, ked som chcela aby kosela bola fialova :D Ja som dnes stravila hodiny nad obrazkami so svadobnymi tortami a pravdu povediac, netusim aku chcem. Ale tak uz som vybrala nejake, ktore ked sa skombinuju, tak budu super. Teraz tak nejak riesime aj neriesime, lebo sme zacali aj s prestavbou bytu. Ale popri tom stale daco zriesime. Cez vikend ideme napr. pozyvat draheho rodinu. Buduci tyzden by som mala ist na skusku licenia a snad sa podari aj ucesu, ale to musim dajaky vymysliet :))
Odpovedať
Profilova fotka
tak, neboli sme nakoniec nikde. :-( priatel nemohol ist tak sme to prelozili na sobotu doobedu.dufam ze sa tam uz konecne dostaneme :-p
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som si dnes rezervovala satocky.....juj jak sa z toho tesim :-D :-D :-D .Este som si ich pre istotu raz vyskusala....sedeli perfektne......tie male dotahovacky budeme riesit az v auguste.....ze upravy a bolerko a rukavice a tak
Odpovedať
Profilova fotka
tak, dnes sme boli v tom kastieli v Saci. Poviem vam baby lepsie miesto na fotenie v kosiciach neexistuje. podla mna. len obrad sa da len vonku robit, dnu sa nezmestime. :-( co teraz? vonku bude obrad nadherny len ja viem ci bude dobre pocasie? baby poradte...
Odpovedať
Baby, kolegyňa mi dala jeden nápad, objednať sa tortu a zákusky na svadbu priamo z Maďarska:) Vraj to víde lacnejšie a vedia to doviesť až do Ke.. Nemáte s tým niekto skúsenosť? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinuska a da sa tam chodit fotit? lebo este na jesen 2010 mi jedna znama vravela, ze to tam zrusili, kvoli tomu, ze sa vzdy pri foteni nieco poskodilo...
Odpovedať
Profilova fotka
@martinuska a kde v saci je kaštiel? poviem ti že som to doteraz ani netušila.
Odpovedať
Ahojte, chcem Vam napisat k tomu ucilistu.Bola som tam na kurze cokolady a pokial viem, tak oni robia na torty klasicke kremove zdobenie a nie potahovane torty.Dokonca iba to kremove zdobenie vyucuju a ich majsterka bola na nasom cukrarskom stretnuti ucit sa pracovat s potahovou hmotou ;-) .Tak zrejme preto ta cena 7 Eur .A este by som si pri objednavani zakuskov a torty zistila z coho pecu,hlavne cukrarne.Na tom stretku nam predvadzali hotove piskotove zmesi na cesta a pod. a poviem Vam,nic moc, vôbec mi to nechutilo.No a ci niekto v cukrarni pouziva maslo to neviem ;-) .Inak vyborne zakusky na svadby pecie jedna vyucena cukrarka v Kosickych Olsanoch,no je velmi vytazena,mozno tie letne terminy ma este volne.Ale kontakt bohuzial nemam.S tortami viem pomôct,kto chce vediet viac poprosim IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Poradte cim vyzdobit dvere domu u nevesty aj zenicha? co je krajsie veniec z ruzi a hortenzii ale cisto zeleny buxus hovori sa tomu aj tusim ,,budzbanek"
Odpovedať
Profilova fotka
kastiel v Saci je v sukromnom vlastnictve jedneho pana, ktory to tam pomaly renovuje. foti sa tam dlho podla slov toho pana. mal tam modne prehliadky, bude tam nejaky koncert v juni. pan tvrdil ze cez leto tak 30 svadieb v sobotu sa tam foti. a vo vnutri su krasne fresky, ma aj starodavny nabytok, ale vo vnutri to vobec nie je dokoncene cize aj kable zo steny trcia aj tak, postupne niektore izby dokoncuje. a kastiel je smerom ku nemocnici za kostolom- treba si pytat novy kastiel(lebo je tam aj stara zrucanina)
Odpovedať
Profilova fotka
tak priblizne vyzera, je to uz trocha viac upravene, aj ten travnik je krajsi...
Odpovedať
Ahojte tak u nas to vyzera asi tak, ze vacsina rodiny je uz pekne pozvana. Snubencek uz ma vsetko vybavenie, ked sme boli vyzdvihnut oblek, tak sme hned aj topanky vyriesili. Velmi pekne si vybral, ani nie drahe, necelych 40 eur. Zatial je jeho vybava drahsia ako moja :D Zacali sme uz obiehat pomalicky aj kamaratov. No a chcem sa opytat, budete si popolnocne saty kupovat, ci poziciavat? a ked kupovat tak kde sa oplati ? take aby mali aj vyber, aj nie prehnane ceny?
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčence možno hlúpa otázka ale tak som premýšľala ake silonky si dáte pod svadobné šaty? Biele alebo telovej farby? @martinuska ďakujem za vysvetlenie pôjdeme sa tam pozrieť.
Odpovedať
@slavomira.matikova : tak ja asi telove, biele sa mi nepacia a navyse pri mojej celkovej bledosti by to asi ani nevyzeralo, by som vyzerala ako mrtvola :))
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica ja tiež tak rozmýšľam, že asi telové a asi pár krát navštívim solárko aby som nebola bleduľa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pancusky budem mat biele uz len preto, ze inokedy si biele urcite nedam, jedina moznost od detskych cias :-D s tym rozdielom, ze teraz to budu samodrzky... a pod satami Vam tak ci tak nebude vidiet ci ste bledule alebo nie :-)
Odpovedať
Ahojte, prosím vás nepoznáte niekto nejaký zbor, čo spieva v kostole?
Odpovedať
Ahojte baby, aj my planujeme svadbu tento rok. Chceli sme mat na zahrade v hoteli Jasmin, vraj je to tam velmi pekne. Poculi ste niekto o tom?
Odpovedať
@slavomira.matikova ja asi tiez telove. Vyzera to prirodzenejsie a hlavne, ja budem mat saty prirodnej bielej farby nie snehove, tak by mi biele ani nesli farebne.
Odpovedať
@kurtica ahoj, no ja som pred dvomi tyzdnami nadabila na uplne novy svadobny salon a tam maju krasne a originalne saty aj svadobne aj spolocenske. Je to na Masiarskej 23 a je to vo dvore oproti Urob si sam. Fakt krasne saty tam maju a hlavne - uplne nove, lebo oni vznikli myslim len tento rok. Boli na vystave svadba v hiltone, tak tam som si ich vsimla. vola sa to Casa Bianca myslim.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?