Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Dnes nám volal knaz z nasho kostola a konecne máme cas. Takze damy 13.8.2011 o 15.15 sa vydávam. Joj tak sa velmi tesim :-)
Odpovedať
Prosiiiiiiiiiim poradte mi nejaku dobru reštiku na svadbu pre 80 ľudi som už nadne neviem kde mam ešte hľadať :-( :-(
Odpovedať
No dnes mam fakt dobry den. Najprv telefonat s knazom ze mame termin na sobas a potom ma buduci manzelik zobral do zlatnictva na obrucky a asi sme si aj vybrali, len su dost drahe takmer 1000 eur ;-( Asi pockame do vystavy svadby ci tam nedostaneme nejaku zlavu.
Odpovedať
nielly =-) :-S no to je teda dooost. Ani nevrav, ked to bude cakat mna, t :-S k sa stavim, ze tiez nebudu lacne. Neviem preco, ale vzdy ak sa mi nieco paci, tak je to aj drahe ]-( moj by mi dal, ze za 1000 eciek, xi. Ale ja som zase taka, že mne sa malodeky nieco paci, tak dufam, že sa zmestime maximalne do 600. Ale fakt ze maximalne :-D . .a ake svadby chystate? Ja by som chcela mať len do 20 ludi, ale neviem ci s hudbou, ci len posedenie do vecera. Asi to bude nudne bez hudby, že?
Odpovedať
Ved to chlpacik ja som tiez strasne nerozhodna a tieto co som skusala a ma tak nejak oslovili.Povedali nam cenu ze 800 eur a ked chcem kamienky brilianty tak to vyjde na 1000 ale nasla som ich aj na nete so zirkonmi za 550 eur tak im napisem ze ci mi to vedie urobit s briliantami. Lebo 1000 je strasne suma. My chystame vacsiu svadbu cca 120 ludi a budeme mat zivu hudbu. Ja som este nebola na svadbe bez hudby ani si to popravde neviem predstavit. Ale to uz asi zalezi od hosti a od vas ci chcete mat svadbu juchuchu so zabavou dorana, ale tomusite mat aj hostico su na taku zabavu alebo chcete len take ze posedenie s rodinou. Da si veceru porozpravat a potom sup domov plnit funkcie svadobnej noci a uzivat si jej caro smanzelom. :-) Alebo som tiez pocula ze niektore baby pri malych svadbach si urobia dopredu playlist skladieb.
Odpovedať
chlpacik: no my tiez chystame vacsiu svadbu, taku klasicku cca 60 ludi, s djom a veselenim sa do rana. Ale svagrina ked sa vydavala v Holandsku, tak oni tam to mali iba tak, ze cca 20 nas tam bolo a bola len vecera a kavicka a tak...bez hudby uplne. Len oni tam maju take, ze kazdy daco pre mladomanzelov pripravi... decka im robili sutaze, jeho sestra mu napisala basnicku...premietali fotoknihu o ich zivote...a tak... tancoval sa len prvy novomanzelsky a len tak im to pustili z veze v restike. a okolo jedenastej sme sa pobrali prec vsetci. no a kamoska moja mala taku svadbu tu v KE, ze isli len cisto na obrad, potom na neskory obed s najblizsou rodinou, no a na druhy den robili grilovacku pre vsetkych kamaratov co pozvali (vyslo ich to ovela ovela lacnejsie ako keby mali normalnu svadbu robit pre tolko ludi aj keby len so svedskymi stolmi to bolo)...hrala im tam kapela, co su ich kamarati, takze viacmenej za jedlo a alkohol hrali...a okrem toho sa pustala hudba, len tak z mp3 veze...a bola to brutal zabava...na chate to bolo.
Odpovedať
nielly mohla by si poslat foto tých obrúčiek, nech sa pokochám. Ja mám zatial vo výhlade tri(este neviem po com idu :-D )... kurtica . . .no tak to mohla byť celkom bomba, keď to tak vyriešili. Ja asi tiež urobím také neformalne posedko s kamosmi :-D ... A vidím to tak, že bude kostol, potom do restiky, asi aj s hudbou(DJ) tak do 23tej. Aj fotografa si dam, ale DVD nie, stacia mi fotky :D ... jedine v com mam jasno je FIALKOVA vyzdoba, je to moja najoblubenejsia farba. Mám to ťažšie vtom, že môj necháva výber na mňa. Takže aj obrúčky, aké sa mi budú páčiť, tak on sa prisposobí. Ach, keby bol vo vsetkom taký "pod papucou" :-D , ale nie, nie je :-D :-D :-D
Odpovedať
chlpacik ani moj sa nezapaja rep.mi nekafre do toho a mozno je to aj niekedy dobre, lebo sa nepohadame na rozdielnych nazoroch. V tomto sa spolieha na mna lebo vie ze som detailista. Aj ja chcem fialovu vyzdobu ale budem ju kombinovat este s ruzovou.
Odpovedať
Profilova fotka
angel1979 • Dnes o 17:34 Tak ahojte, zacinam s touto temou, neviem kde skor zacat. Od coho, tie ktore mate skusenosti hadam vedia poradit a dakujem vopred. Kde je super miesto na svadbu pred cca do 50 ludi urcite kde to je klimatizovane, lebo svadba bude v lete, kde je dobra strava a hlavne je to za rozumnu cenu. Chceli by sme zivu hudbu- ktoru poradite tu v kosiciach. Tak nazaciatok asi vsetko a ak by ste boli taki dorbi mi napisat aj nejaky ten kontakt, ked mi tu nieco hodite, dakuje krasne
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyyyyyyyy už mám šatyyyyyyyyyyyyy :-D v salone Ceremoni šaty z kolekcie La Sposa model Galilea :-) juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D :-D :-D čau párky :-p
Odpovedať
kzuzik blahozelam k satkám a chvalim su kraaasne :)
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik, blahozelam rovnako, ja sa hladania siat obavam...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak dámy ...vydávam sa 14. mája 2011 o 16:00 :-) huráááá.....termín potvrdený :-D juchúúúúúúú ...teraz už len dovybavovať strašne veľa ostatných vecí x-) :-D
Odpovedať
hmmm... to su veci, asi by som sa mala rozhybat aj ja :-D :-D :-D veru saty budu problem aj u mna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak aj my mame rezervovanu miesnost aj urad. Forografa uz mame zabezpeceneho aj kameru. Nad satami som rozmyslala ze az po novom roku ale ako to tu citam tak neviem ci by som si uz aj ja nemala pohnut. A oznamenia kedy budete objednavat ci mam este dost casu? :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Ivka 1985 s oznamkami by som si hlavu nerobila, ja osobne ich planujem robit sama :)...veď to nie je nič zložité, aj času mám dosť. A kedy planujes svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
chlpacik: 25.6.2011 mame svadbu... Ja nie som prave ten typ na samo vyrobu a asi radsej si aj priplatim lebo nie som na take veci stavana a k tomu si dam aj menovky a asi aj etikety na vino ale nad tym este rozmyslam. A o satach ani nehovorim ani neviem ake by som chcela. :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ivka85 no ja kym sa rozhodnem, tak cela vecnost. Urobim si jednoduche oznamka, aj menovky nejake pekne, ale zato na satach a obruckach si dam zalezat :-D len kde zozeniem nejake do 600eciek...aby sa mi pacili :-S
Odpovedať
ahojte baby.ja tiez zacinam s pripravami na sobas.zajtra sa chystame za fararom a dufam, ze nam vyjde termin na 2.7.2011.s priatelom svadbu nechystame len veceru s nablizsimi a chceli by sme ju v kosiciach asi pre 25 ludi.viete mi poradit nejake pekne miesto s prijatelnymi cenami? a este by som potrebovala radu kde kupovat obrucky.dakujem :-)
Odpovedať
kzuzik: obdivujem ta teda, ja som sa este ani nedonutila ist pozriet :) ale juchuuu, uz mi volali ze nam dosli obrucky....len nemam cas ist po ne :((( a hlavne musim pockat na vyplatu, lebo nemam ako ich zaplatit :D Tak a som sa rozhodla, ze pojdem v sobotu pozriet aspon do tych salonov, co budu otvorene...tak som zvedava ci sa vytrepem vobec niekam... ivka1985: no oznamka ti vyrobia max do 2 tyzdnov, tak ked vies ako velmi dopredu budes posielat, vies si vypocitat kedy ti ich treba dat robit...iste nic neskazis, ked ich das aj hned vyrobit, ked vies kolko a ake...ale nemas preco sa plasit :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby...vy ste sa teda rozpísali... Všimla som si, že niekto písal, že bude mať obručky z Rubínu, tak ma napadlo, že ho upozorním na vec, ktorá sa stala mojej kamarátke...dali si tam spraviť obručky a po pár týždňoch, sa začala meniť farba obručiek...boli reklamovať, pretože prišli na to, že neboli zo zlata, ale boli LEN POZLATENE...reklamacia trvala nieco cez pol roka, pretoze sa vyhovarali, ze este nie su hotove, neskor nedvihali telefon atd atd...nechcem nikoho odradzat, ja len,ze stamad by som obrucky nebrala...ale mozno sa to stalo len raz a dufam, ze vas, taketo problemy obijdu ;-) My sa chystame obrucky objednat na vystave...minuly rok na nich bola nejaka zlava, bola tu firma z čiech, neciete ako sa volali? niedke som zapotrošila ich reklamny papier a neciem ich nájsť na nete... Ináč, je tu medzi nevestami aj niektorá z okolia Košíc??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozdravujem vsetky nevesticky z kosic aj okolia. Boli ste niektora na vystave po minule roky? priblizne ake ceny vychadzali na obrucky po zlave?Tiez sa chcem opytat, ci ste si niektore reagovali na akciu o svadobnych oznameniach, myslim, ze tam bola nejaka firma, ktora poskytovala po registracii zlavu...aka bola a aka bola akcia? Vsimli ste si svadobne saty, ktore su na predaj u Vincenza? co na ne hovorite? Chystam sa tam omrknut to, doteraz som ich len obddivovala vo vyklade...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj petrikaźuzka mi sme sa na poslednej výstave zaregistrovali (nazov firmy som poslala do IP) a teraz sme si boli dať vytlačiť oznamenia vyšlo nás to podstatne lacnejšie ako normalne zľava bola 20% na celú objednávku. Minulý týždeň sme si boli pre oznamenia veľká spokojnosť s celým priebehom objednávky oznámenia boli hotové do týždňa.
Odpovedať
jucuska ano je, napriklad ja som z KE-okolia :)
Odpovedať
Profilova fotka
angel14: a kolko vas cca vysli oznamenia? to zavisi zrejme aj od poctu kolko potrebujete, ze? nam sa pacia take stvorcoveho tvaru otvaratelne...len oni na webe nemaju cennik :-(
Odpovedať
Profilova fotka
chlpacik a odkial presnejsie?ak sa mozem spytat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica, stacili mi dve poobedia a saty boli vybrane... inak, bola to laska na prvy pohlad ;-) a vsetky vacsie salony pobehas raz-dva, cize nemala som preco vahat, lebo aj nove kolekcie uz su, cize nic ine ako je teraz uz nebude...papik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petrikazuzka, to nemaju oni maju tri katalogy - dva klasicke a jeden katalog akcia, ceny sú od tých 0,6 do cca 2 EUR záleží to od oznámenia ale aj od kusov čím viac tým nižšia cena, dodávajú aj obálky, menu ale aj menovky. My sme objednávali oznámenia cca120 ks, pozvánky ku stolu a obálky a vyšlo nás to na cca 75 EUR po zľave
Odpovedať
jacuska to uz nie je také podstatne, mam to 20km do KE, cize pohodicka ;-) ... akurat zajtra sa budem smykat po KE, musim k zenskej. Uff, som zvedava, kde "pribijem usta" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chlpacik...ja len ci nie sme z vedlajsich dedin ;) ja idem zajtra na nultu, zacina mi o 7, tak som tiez zvedava ci sa dostanem do Ke... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?