Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
jucuska... no tak Ty si napisat mohla :)))... no veru, ja tiez dufam ze spoj pojde ako ma slak trafi, uz sa rehocem ako skoncim na zemi z tej poladovice :D Ouuu nulte to boli zlate casy, kiez by boli spat ;-)
Odpovedať
ahojte, tak ja tiez som myslela datum 20.8., ale ako vidim, uz sa tu jedne buduca nevesticka rozhodla Restauracia- rokoko, potrebovala by som poradit ohladom svetkeho, ak mozte, precitala som vsetky 25strany, ale nic konkretne som nenasla. fotograf- tymto som poslala dnes mail: Jan Varchola,Fero Liptak, Eno Bernath, sarossy, Jilek kamera- mam len kontakt na Jileka, poradte mi prosim Hudba- chceme zivu a nic som tu nenasla, prosim o radu Vlasy, make up, nechty- davate si gelove? ja bysom radsej len umele nalepit, ale neviem ci mi vydrzia cely den a noc Saty- okrem Maggie a Bonet, rozmyslala som aj nad kupou, ci to nebude lacnejsie Chceli by sme si nieco nacvicit s mojim snubencom- myslim tancek, viete mi poradit kde Budeme cca 50 ludi, snubenec je zo zahranicia, tak skuste mi sete nieco poradit, aby to bolo aj v normal cene, dakujem zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica: dakujem za info ze sa nemusim stresovat kvoli oznameniam, ja si tiez myslim ze mam na to este cas. najhorsie to bude asi so satami nemam ani predstavu ake by som chcela , ci si mam objednat z netu a kupit alebo si radsej len pozicat. a som dost prekvapena ze uz mate niektore aj obrucky nad tym sme este ani nerozmyslali. neviete nahodou kde v prešove siju obleky, vraj su z latky hugo boss a je to len niekde tak zastrcene...ale ze maju super ceny a kvalita je vyborna...
Odpovedať
Angel1979 my budeme mat skupinu Synkopy su z Bardejova ale vraj hraju velmi dobre. V januari hraju ples v Poproci tak aj tam sa daju vypocut. Ale skus pozriet aj do temy hudba vychod tam je vela popisane o kapelach a celkom sa mi paci aj Relax aspon podla toho co maju ukazky na nete. O nich sme tiez uvazovali. Obe skupiny beru tusim okolo 600 eur. my si oznamka robime sami. resp. ukazem drahemu ake sa mi pacia a on to graficky navrhne. Uz robil oznamka aj zopar kamaratom a s priatelom podnikame v tlaciarenskych a kopirovacich sluzbach, takze s tlacenim tiez nebude problem.
Odpovedať
Profilova fotka
angel1979: tak hudbu odporucam Avanti z Bardejova, neviem boli jedina kapela, s ktorou sme sa stretli, predtym som vsak pozrela ukazky na nete, boli sme pozriet na jednom plese, kde hrali a myslim, ze budeme spokojni vsetci :-) co sa tyka nechtikov, urcite gelove nebudes sa obavat celu noc, ci ti neodpadne umely...a ak by si si zvykla, co podla mna nie je problem (ja mam gelove nechty asi 4roky, ak nie viac) tak budes mat pekne nechtiky aj po svadbe...
Odpovedať
nemate niekto skusenosti s fotostudiom nostalgia?
Odpovedať
Profilova fotka
chlpacik ja som blizko Moldavy :)
Odpovedať
Profilova fotka
angel 1979 šaty kúpiš určite lacnejšie...ja som si doniesla z Brusselu, byva mi tam teta...no zatial som ich dala do bazaru, ak predam, predam, ak nie, tak nie...pohladaj si v bazari-jucuska...vysli ma na 500 ečiek a pritom viem ze pozicovne ide okolo 500 alebo sa mylim? ja som to len pocula, v salonoch som nebola...
Odpovedať
jucuska tak to ja som inym smerom ;-) majte sa fajn, par dni tu nebudem
Odpovedať
Profilova fotka
angel 1979 ja sa vydavam 20.8 o 16.15 v dome sv. alzbety...
Odpovedať
Profilova fotka
a oslava je v Rokoku, uz to mame zazmluvnene...
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata aky ma byt pocet druziciek? viem, ze niektore tradicne veci maju aj svoj vyznam, i ked mnohe ich robia, niekedy nevedia ani preco :-) viem, ze kedysi davno som niekde citala clanok o druzickach...potrebujem vediet pocet...pretoze chcem ich mat aj v satach rovnakej farby, ak budu suhlasit. No hlavna druzicka - svedok, potom budem mat 2flower girls :-) a kolko mat velkych druziciek?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
petrikazuzka podla mna je jedno kolko druziciek mas...aspon mne je to jedno, ale budem ich mat (dufam) vela vela, lebo som zo sesternic najstarsia a mam 5 sesternic, priatel 2-tiez mlade...no tie moje, co su pod 10 sa hanbia ako deti a nad 10 sa hanbia kvoli puberte :)
Odpovedať
Dobry tip na kamermana - RK 7 studio Odporučam!!!!!!! Da sa s nim dohodnuť poviete mu svoje požiadavky a on sa prispôsobi. Skusenosť :-)
Odpovedať
petrikazuzka: uff, no ja som bola presvedcena ze druzicky nebudeme mat vobec...ale teraz rozmyslam ci nezapriahneme neterky... ale asi nieee, co ja viem, pravdu povediac som este nebola na svadbe, kde by boli druzicky, tak ma to ani nejak nelaka. ou a baby....mame obrucky, dala som do albumu, len taka neostra fotka vysla v tom šere co sme doma mali, ale tak snad vidno ako vyzeraju :) Drahy pride tento tyzden, takze nateraz pozeranie siat odkladam na januar...ale to uz musim, urcite, lebo inak sa budem naha vydavat :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, musim sa pochvalit, ze uz mam zarezervovane saty a je to fakt zaujimavy pocit :-) a teraz sa vkuse musim na nich pozerat na fotke, ktovie kolko krat si ich pojdem este vyskusat :-D petrikazuzka: aj podla mna je jedno kolko mas druziciek, a cim viac ich bude tym je to krajsie, no zaroven narocnejsie na pripravy :-) kurtica: obrucky mate velmi pekne a hlavne je, ze sa pacia Vam a inac, odporucam hudobnu skupinu Halogen z KE :-)
Odpovedať
@collett a mas aj kontakt na nich, najlepsie mail dakuujem
Odpovedať
@collett gratulujem k satickam :-) mas aj foto ktore si si vybrala? ja mam uz vsetk okrem siat.. :-(
Odpovedať
@nielly ahoj, citam ze budes mat skupinu Synkopy. v setprembri hrali na svadbe mojej znamej. Boli super, spevacka ma super hlas, ale dohodni sa s nimi vopred na pravidlach. podla mna mali dlhe prestavky a vela. Skus sa s nimi dohodnut na dlzke prestavok. Inak boli naozaj super.
Odpovedať
@jasminka002 dobre ze si ma to upozornila aj ked mne to az tak nevadi :-) ja sa pravetoho obavam ze budem musiet celu noc tancovat a ze mi pozvaní nedaju vydychnut
Odpovedať
@nielly jaaaaaaj aha :-) ja prave naopak chcem pretancovat celu noc, ziadne postavanie na boku ale znicit topanky :-) ale pre istotu sa s nimi dohodni aby vedeli co presne chces :-) drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa tiez chcem vytancovat dosyta .. dufam, ze budeme mat stastie na DJa a neda nam sadnuit :-)
Odpovedať
ja uz nastastie DJ mam a co som bola pozriet ked hral tak WAW. takze dufam, ze budem mat tyzden svalovku :-) :-) :-)
Odpovedať
juj tak ja rozmyslam, chcela som zivu hudbu, no ale ja neviem, vela ludi vravi, ze DJ ak je dobry urobi super zabavu a hlavne nema prestavky ako ziva hudba, joj neviem sa rozhdnut, ked som myslela, ze na svadbe by bola lepsia ziva hudba, ale uz asi vyslo tz modyl, hm?
Odpovedať
Profilova fotka
@angel1979 podla mna je najhorsie presne to ze ziva hudba potrebuej pauzy a tiez musis platit kazdeho zvlast + hudbu aj tak, takze ta to vyjde drahsie... ja som bola na svadbach kde mali aj zivu h. aj DJ a tie s DJ boli porovnatelne lepsie...
Odpovedať
@deaneira suhlasim s tebou, kym pri zivej hudbe platis 5 ludi pri DJ len jedneho a treba pozerat na to ze platis aj 5 stravnych jednotielk. takze ano, pri DJ sa este aj usetri a nepotrebuje tolko sediet a oddychovat ako ziva hudba.
Odpovedať
jj, baby tiez som za DJa, ziva hudba je sice super, ale neporovnatelne drahsia a menej hra (ved to nie je len cedecka pustat)...a dj aj ked potrebuje pauzu, tak nahodi dalsie 3 pesnicky a ide na cigu a tak...a tiez sa chystam pretancovat celu noc...alebo aspon vacsinu. Uz trenujem na zumbe :D
Odpovedať
Profilova fotka
ano, DJ je sice lacnejsi, a tiez som bola na svadbe kde bol DJ a bola to parada :-) ale, ziva hudba je podla mna nieco vynimocnejsie a da sa s nimi dohodnut na vsetkom, staci si len spravne vybrat. rovnako dobre to vedia zorganizovat aj pocas prestavok a robia zabavacov. a navyse, nam budu hrat niekolko nasich pesniciek, ktore si nacvicia kvoli nam. vsetko ma svoje vyhody, aj nevyhody. jedinu nevyhodu pri zivej hudbu vidim vyssiu stravnu jednotku, aj to vsak zalezi od toho, kolko ich bude. a ja verim, ze my sme si vybrali spravne a uz sa velmi tesim :-D
Odpovedať
@collett ale jasne, ziva hudba je ziva hudba...no zial u nas je dolezita aj ta cena aj mnozstvo stravnikov....takze aj keby sme velmi chceli, tak zivu hudbu mat urcite nebudeme. A navyse, neviem ako by si poradili s mojou pesnickou na prvy mladomanzelsky tanec :D joooj, ale bude to zabava, ja uz sa teraz strasne tesim na tu svadbu (aj ked pri tom este aj stresovat z nej stiham :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica A aku piesen si si vybrala???? Ja tiez planujem mat cca 50 ludi, a kazda hlava navyse je skrt cez rozpocet takze... :-) ale neva, uz sa tesim, bude to super.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?