Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
baby baby, moj drahy konecne bol v kostole tak ako slubil, dokonca som mu to nemusela ani pripomenut...a uz mame aj termin 14:30, lebo okolo tretej sme chceli a 15:30 uz bol obsadeny a 16:30 sa mu zdalo neskoro a mne teda tiez. Som ani netusila ze v tomto kostole by mohol byt problem s terminom, lebo je to kostol na sidlisku...ale tak som sa mylila :-| Nevadi, takto je to fajne. Mozem zacat riesit vsetko ostatne. Chudacik taky bol mimo z toho, ze uz hned po nom chceli termin si vybrat (on je strasne nerozhodny ked si ma nieco dolezite vybrat) a tak, ze ked sa ho pytali na moj datum narodenia, tak im omylom povedal rok 84 miesto 82 :-D No a ked uz tam bol, tak ma prihlasil aj na nauku ku krstu...uf uf...som z toho tak mierne rozcarovana...bo skoro rok budem chodit...krst az v aprili bude a potom birmovka v maji a hned nato svadba :D Jajaj, este si uzijem kvoli tej svadbe teda :D a to som to povodne chcela riesit podpisanim papiera a nie krstom. No nic, bude zo mna krestan. NIe ze sa tu do mna opru nejaki vazni krestania. Ja som veriaci clovek, len s niektorymi cirkevnymi zalezitostami nesuhlasim...preto som vahala s tym krstom. Ale takto to zvladneme, tak drzte palce
Odpovedať
kurtica a v ktorom kostole budete mat?
Odpovedať
nielly: na furci budeme mat. Tak sme vymysleli, bo drahy tam byva a spolu mame kupeny byt nedaleko kostola, takze pravdepodobne aj nase deti tam budu chodit...a je novy pekny, velky, vojdu sa tam vsetci kamarati :D
Odpovedať
ja romýšľam kvoli istým ľudom,že nechcem mať sobá u nás na dedine ale niekde inde..Neviete náhodou ako je to v iných kostoloch s vybavovaním? či musím ebyť odtiaľ alebo či sú problémy s tým a poprípade ako je to s Dómom sv. Alžbety?
Odpovedať
nesa o Dome som pocula ze je rezervovany 1.5 roka dopredu, ale sama som sa neinformovala.A pokial viem potrebujes mat suhlas od knaza z farnosti kam patris. Zalezi potom ok knaza ci ti da povolenie alebo bude robit drahoty.Ja som z Kvp ale chceli by sme mat sobas na terase.
Odpovedať
ahojte opät po dlhsom case prispievam:-) poradte baby, co sa viac hodi na klasicky rovny stol s 10ludmi. Viacramenny svietnik? ako je na fotke tu: http://www.creativodecor.sk/GaleriaRe... alebo len kvetinova gula vacsia troska ako pri tom svietniku? nieco v tomto style: http://www.svadba.yw.sk/galeria/Galer... miestnost je tiez presne taka s tym drevom typica sala. alebo len mensia kyticky ako toto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a k tomu okruhle sviecky tie klasicke http://www.google.sk/imgres?imgurl=ht... pls poradte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetky snubenicky :) pripajam sa do Vasej skupiny a pozdravujem zakladatelku Zuzku :)
Odpovedať
Profilova fotka
chcem sa opytat, nemate niekto nejake informacie ohladne hostin a spokojnosti s hotelom Privilege?? velmi by mi to pomohlo.. dakujem :-)
Odpovedať
Kde v Kosiciach pripadne cez internet sa daju kupit mini prasiatka pre stastie? Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
pre Zuzana8888 - ahoj, podla mna su tie velke svietniky pekne, ale ja by som radsej zvolila viac mensich kyticiek, pretoze v neskorsich hodinach maju uz v sebe ludia niekolko promile alkoholu a nemuselo by to dobre dopadnut :-) a co sa tyka tych prasiatok, tak neviem kde maju mini prasiatka, ale viem ze velmi pekne veci (aj prasiatkove) najdes vo velkoobchode Anjelik..
Odpovedať
zuzana8888: mne sa zdá,že som také prasiatka videla v jednom obchodíku na Hlavnej,neviem kde presne to je, ale zdá sa mi, že v tej časti od Hiltonu po Dóm sv. Alžbety, majú tam také somarinky,alebo v Madal Bal skús..alebo si to daj do googlu,to určite nájdeš :-) Dnes sme si vyškrtli ďalšiu vec v zozname príprav.. už máme aj DJ tak sa teším..teraz len také menšie vecičky povybavovať 8-)
Odpovedať
a čo sa týka výzdoby..asi by som volila organza,mešia kytička a sviečka napríklad v pohári :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nevesticky kde ste? ako ste na tom?
Odpovedať
ahojte nevesticky:) pripajam sa aj ja....pripravy bezia v plnom prude,akurat riesime DJ-ja... tak ak niektora viete o najakom fakt dobrom, dajte mi vediet...
Odpovedať
ahojte nevesticky:) pripajam sa aj ja....pripravy bezia v plnom prude,akurat riesime DJ-ja... ta aj niektora viete o najakom fakt dobrom, dajte mi vediet...
Odpovedať
Zdravim baby ... mam dilemu a potrebovala by som poradit ... mam tri restiky vybrate ale kludne mozu byt aj viac prva je gastromila na popradskej.druha tip top a tretia restika rubin v krasnej tusim ze to je... fakt su vsetky fajn cenovo rozlisne jedna od druhej od 200 eur do 400eur... zalezi mi hlavne ako kde varia a aky je pristup. Ak mi mozte poslat nejake info alebo recenzie o tychto restikach budem Vam velmmi velmi vdacna. ;-) pekny den prajem
Odpovedať
Ahoj stankaarobko, jati jednoznacne odporucam Krasnu. Jednoznacne ma najlepsiu uroven z tych roch.
Odpovedať
Ahojte, aj ja sa pridávam k téme ;-) som tu nová na tomto fóre...svadbu mám 23.7., zatiaľ máme zajednaného fotografa (F. Kollár), kostol na Podhradovej a v piatok ideme potvrdiť Gastromilu - má s ňou niekto skúsenosti? (myslím známi čo už mali svadbu) Krásna n./H. je pre nás ďaleko.
Odpovedať
Ahoj nevesticky. mna moj mily vcera poziadal o ruku, som skoro odpadla. dnes som vobec koli tomu nevedela pracovat :). sa strasne tesim. este dnes sa mi smial, ako prekvapene som sa tvárila. najkrajsi moment mojho zivota. Svadbu by sme chceli niekedy na buduci rok, ale vobec netusim, s cim mam zacat. trochu sa toho bojim, tych priprav
Odpovedať
Ahojte nevesticky, hladam nejaky kontakty - kontakty na DJ, mate nejake referencie? Dakujem. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nevestičky. Ja som dnes zarezervovala šaty. Takže som si odpísala ďalšiu položku zo zoznamu. Máme už sálu, fotografa, kameramana, sálu, DJ a samozrejme šaty. Pomaly sa mám to nabaľuje a máme toho čím ďalej pred sebou menej aj času aj vecí na vybavenie. Tak všetkým držím palčeky v prípravách. ;-)
Odpovedať
ahoj angel14. kde sa v KE opati mat svadbu tak pre 60 ludi? akeho mas fotografa a kameramana? chystam sa pobehat aj svadobne salony, ale neviem kde zacat - kde je priatelsky pristup? citam cele forum, ale som z toho stratena. viem mi niekto poradit, ako sa vyhladava v albumoch?
Odpovedať
angel14 koho mate kameramana? ja akosi neviem nickoho poriadneho najst na nete v okoli Ke.Aco som naslamimo tak pyta 650 eu
Odpovedať
Rozmýšľali ste nad tým,či budete dávať hosťom darčeky?A ak ano,aké? Ja som myslela,že by to mohli byť perníčky..viete mi poradiť kde ich zoženiem v okolí? ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj majkaarado. ja mám šaty zarezervované v Maggie svadobné štúdio, je tam veľmi dobrý prístup a krásne šaty. Majú aj stránku na fb kde máš všetky šaty aj s veľkosťami a popisom. Ja osobne som bola nadmieru spokojná s prístupom aj výberom. Tak do 60 +udí sa Ti zmestí napr. v Gastromile, Gastrorekree, Cassovii, Hoteli Maratón.
Odpovedať
Profilova fotka
collett, tha ty co moja??? nam leziete do nasho mesiaca, heeeeej? :-D :-D :-D Joj baby, aspon ze vy tu drzite tuto temu, lebo ja nic nestiham a ako zakladatelka sa hlboko vsetkym ospravedlnujem za absencie a vynechane neospravedlnene hodiny, ktore som tu zameskala :-p Ale dalsi mesiac budem odcestovana a odrezana od internetu, takze to asi ani teraz nenapravim, ale ked sa vratim, tak planujem konecne pozerat saty, juchuuuuuu :-) Tak sa vsetky drzte, prijemne pripravy, uzivajte si to a nedajte sa nikym a nicim odradit od vasich predstav na vas vysnivany jedinecny den!!! ;-) papiiik
Odpovedať
ahoj angel14. vrela vdaka, urcite tento salon nevynecham. Radov otec mal minule oslavu v maratone, sa mi tam celkom pacilo - som nevedela, ze tam robia aj svadby. kamaratka mi odporucala hotel Dalia, vraj tam maju nove priesory. a vraj sa robiili svadby aj v hotely hrabina na bukovci, dokonca vonku pod holym nebom. neviete o tom nieco? citam tu rad radom kopec tem a som tak trochu stratena. momentalne ma si pozeram fotografov. z ke casto odporucate kollara a lukackovcov - tie foto su uplne super, kolko mam cakat pribliznu cenu? este som nasla fotografa marek macak, ale jeho meno ste tu vobec nespominali. ale tie ceny sa mi vobec nepacia. viete odrucit nieco dalsie, nech nevyberam iba z dvoch?
Odpovedať
Profilova fotka
majkaarado, my budeme mat svadbu v Maratone a bola som tam na svadbe svagrinej, vsetko bolo tip top, takze odporucam ;-) A fotografa mame Kollara, cena od 350.-, Lukackovci cena od 700.- takze dost vela :-|
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/rules.php 58.21
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik - noo, aby Vam nebolo smutno a musite si dat predsa generalku dva tyzdne vopred :) majkaarado - hotel Dalia neodporucam, sesternica tam mala svadbu a absolutne nebola spokojna s pristupom a dokonca im nauctovali vyssie ceny ako boli dohodnuti a podobne ani hotel Hrabina - tam sa to da naozaj iba v pripade ak je krasne pocasie a chces byt cely cas von, co Ti nikto nemoze zarucit. a neviete mi niekto odporucit kameramana??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?