Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranecko sa praje, baby na mna zacina liezt svadobny stres :-N a to mna tak len tak daco nerozhadze :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ranecko ranecko :-) neboj domi, to je normalne..uz to mas za par takze si uzivaj aj ten stres :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci, ale ja sa nechcem stresovat, su to fakt len prkotiny co ma trapia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no to sa nechcem ani ja a stresujem sa stale...zatial ale nie kvoli svadbe :-) a ake prkotiny ta trapia? hod do placu a vyriesime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci, ze ci mam dost veci na vyzdobu saly, ci nam nahodou nevypadne fotograf alebo kameraman, a podobne veci :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kameramanovi a fotografovi zavolaj..povedz,ze stresujes a ze len sa potrebujes uistit,ze su v poriadku a ze rataju s tvojou svadbou :-) :-D a kolko mate ludi?ako mas stoly?co vsetko si kupila na vyzdobu?urcite je toho dost..ake mas plany?
Odpovedať
Profilova fotka
no sak cez vikend ma caka zhava linka, lebo idem vsetkych obvolavat,( t.j. kamera a foto) :-D no mame cca 90 ludi, tam je uz zaratany aj dj, kameraman a fotograf, ja nechcem na vyzdobu moc vela, do stredu chcem dat organu a asi nejaku malu ikebanku a pospat ich lupienkami a emenems ( M and M) cukrikami a mam aj take male svietnicky na sviecky. myslim ze je to dost, sak este tam bude prestieranie servitky a tak. urcite sa len zbytocne zatazujem,ale... :-|
Odpovedať
ja si momentálne hlavu lámem nad zasadacím poriadkom, pretože stôl budeme mať do T, tak neviem ako posadiť hostí, aby sa ako tak poznali a spolu bavili. Ako sa vlastne sedí za hlavným stolom? Nevesta je po ľavej alebo pravej ruke ženícha? Kto sedí vedľa nevesty a kto vedľa ženícha? Ja som si takéto prkotiny na cudzej svadbe nikdy nevšímala, ale teraz je to milión detailov. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, ja si pamatam z kamoskinej svadby,ze nevesta sedela po pravici zenicha a my jej strana sme tiez sedeli na pravej nozicke U..snad si ma pochopila ale myslim,ze je tu niekde pisane aj ako sa tradicne sedi
Odpovedať
Profilova fotka
andzi nevesta sedi po zenichovej lavej ruke vedla nej jej rodicia a potom krstni rodicia, ked ich mas usadenych za hlavnym stolom.po zenichovej pravej ruke sedia jeho rodicia a potom krstni rodicia :-) dufam ze som to ani ja nedoplietla :-S
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/article/zasa... andzi skus pozriet toto lebo sme ti tusim s domi dali presne opaky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no luci ono to berie kazdy inak, ja budem v kostole sediet po zenichovej lavej ruke, lebo to tak chce pan farar, ale v sale neviem, rozmyslam ze tam sa vymenime, ale rodicia budu sediet urcite tak ako som pisala andzi ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no,ja som nad tymto este vobec neuvazovala...okrem toho my budeme mat stoly uplne inak...ani U ani T ale asi tak,ze oproti vchodu bude hlavny stol a vedla neho viac do miestnosti budu 3 rady stolov..odporuca nam to dara kvoli miestnosti a kvoli nam..ze sa nemusime zakazdym predierat cez vsetkych hosti..asi ste ma moc nepochopili ale neviem ako to inak vysvetlit :-S
Odpovedať
Profilova fotka
luci, my tiez budeme mat jeden hlavny stol a potom dalsie vedlajsie stoly asi po 8 ludi, zaplni sa sala a kazdy bude mat pohodlie. lebo kedy boli stoli v tvare U tak by sa zbytocne tlacili a to my nechceme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, chcem sa len pozdravit. prave balime a ficime spät do DE. krasny dnik zelam
Odpovedať
Baby a ako to je s rodičmi? Vedľa mňa môj otec a vedľa manžela jeho mama? My budeme mať stôl do tvaru T, lebo nás bude asi 45 a zo strany ženícha len asi 25, takže by sa nedali hostia rozdeliť na polovicu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikus, to uz odchadzate??? tak prijemnu cestu zelam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,presne domi..akurat dufam,ze to este uvidim nazivo pred mojou svadbou..tie stoly v nasej sale takto usporiadane ahoj jika - aj my zdravime teba a stastnu cestu :-) davajte si pozor a ozvi sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - no to s rodicmi neviem, skus popozerat ako to mali ine nevesty a s tymi hostami, aj z draheho strany bude viac hosti ako s mojej ale nejako to skombinujeme :-) luci - a vy sa nechystate ist si obzriet salu a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
domi - ja som tu salu uz videla...akurat som ju nevidela s tymi stolmi usporiadanymi ako nam to odporuca dekoraterka urcite este do kastiela pojdeme,uz by aj bolo na case lebo potrebujeme upravit menu a mam strasne vela otazok ohladom nealka a alka a celkovo..kedy to mozme priniest a hlavne ako sa to kontroluje..to chcem este prebrat s darou lebo ona nam bude robit aj koordinaciu
Odpovedať
Profilova fotka
luci sak jasne, treba taketo veci doriesit ;-) takze vy nechavate vyzdobu na dekoraterku, no ja som rozmyslala tiez ze si najmeme firmu,ktora nam urobi vyzdobe a vsetko potrebne, ale ked som videla tie ceny tak som to rychlo vyhodila z hlavy, my mame tu vyhodu ze den pred svadbou je statny sviatok a v tej sale nie je na vtedy ziadna oslava, takze si ju mozeme ist v pokoji pripravit uz piatok x-) . od dekoraterskej firmy mame len navleky zapozicane
Odpovedať
domika - a koľko by ťa asi vyšla výzdoba v agentúre? Zisťovala si ceny?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - uz len to keby mi oni nasadzovala navleky na stolicky, tak si za 1 ks pytali 10 sk, a to este neratam, sukne na stoly, obrusy a ostatne veci na prestieranie. ale presnu sumu neviem, ale bola by fakt obrovska :-D
Odpovedať
domika: viac ako 20tis?
Odpovedať
Profilova fotka
no,ja som nad tym povodne tiez rozmyslala..lenze vtedy este bolo na plane,ze pridu aj kamosky zo zahranicia takze by som sa venovala im a nemala cas na vyzdobu..a povedala som si,ze nikdy to nespravim tak ako to spravi profesional a aj tak nebudem mat cas to riesit v piatok kedze budeme roznasat a triedit vysluzky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - fakt neviem presnu sumu :-) luci - sak aj nas caka ronos vysluzek a tak, ale ja mam ochotne kamosky ktore mi pomozu, takze neni o com :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute jezibaby :-p :-D
Odpovedať
ja by som si stoly netrúfala vyzdobiť, ja len dúfam, že si aspoň kostol sama vyzdobím, sú to len 4 návleky na stoličky a mašle na lavice. Len musím niekoho zohnať kto to po sobáši dá dole, aby sa to nestratilo.
Odpovedať
Profilova fotka
no vitaj stratena :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - to zavisi od cloveka, ja to mam asi v genoch, nakolko mama je kvetinarka :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?