Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - dakujeeeeeeeeeeem ;-) no uz je to fakt len chvilocka, uz si to zacinam pomaly uvedomovat,ze sa mi to uz neuveritelne blizi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby - dva velke tipy pre vas - aby boli svadobne saty co najpohodlnejsie a ak chcete mat vlastnu hudbu, tak si overte ci radio prehra aj mp3, na nasom urade zial take nemali, takze sme vchadzali na nahradnu hudbu, co sa mi vobec nepacila, ale nevadi
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - no vidis, klebety sa siria rychlostou blesku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeeeme za rady, prvu podmienku pohodlne saty mam splnenu a obrad mame v kostole, takze nam budu hrat na organe, myslim ze teda aj druha rada bude ok
Odpovedať
Profilova fotka
jika - teeeeda,nielenze si sa vydala ale uz aj babo cakas :-D :-N a dakujeme za tipy, s hudbou to stale nemame doriesene,asi to necham vsetko na matriku nakoniec a saty su mi pohodlne ale ktovie co bude po par hodinach :-p domi - neni zac, ved potom sa budes usmievat ty so mnou po mojej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este treba mat vsade casove rezervy - my sme nejako nestihali fotografku - sme mali 15min meskanie :-| a baby hlavne vela vela tekutin - ja som po fotografovani dostala taaaaake bolesti hlavy, ze som myslela, ze sa na obrade nezucastnim :-D dakujem ibalgin :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - presne ako hovoris :-) jikus - este ze si mala svadbu predo mnou, dobre rady sa vzdy zidu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si tiez predtym myslela, ze ake mam pohodlne saty, ze ani tazke nie su, ale postupom casu sa mi zdali uzsie a uzsie a ku koncu som sa uz taaaaak tesila na popolnocne, ze som pomaly aj minuty ratala ale vsetci mi ich chvalili, tak to az tak neriesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si davam casove rezervy vsade a vzdy..aspon sa snazim...pred nami je este o 15 jedna svadba tak som zvedava ako sa to postiha, maju este aj pripitok pri fontane,co je hned vedla miesta,kde my budeme hovorit ano...tak snad sa nam to moc neposunie a vyhneme sa aj mesianiu hosti a gratulantov jika - pitny rezim urcite zabezpeci moja polovicka, ta pije stale...oni su cela rodina taka a ja so svagrininym muzom tam vobec nezapadame :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jiikus - to ma chces akoze teraz s tymi satami naplasit???? =-) ja tam mam nejaku medzeru k dobro, ale teraz uz nie som isty :-S a ohladom casovej rezervy : kedy si isla ku kadernicke kvoli ucesu? a kedy ste mali vlastne sobas, myslim cas?
Odpovedať
Profilova fotka
no kadernicku som mala u nas o 7.30 - robila ma asi do 9.00, okolo 9.15 prisla vyzazistka - to trvalo asi do 10.15 a potom som kooopec casu stravila obliekanim do siat, z toho asi 15 min napravanie vlecky :-D a drahy musel asi 10 min vonku cakat,no a kym sme sa dostali do auta na fotenie do ba uz aj bolo 11.45 a to sme boli dohodnuti na 11.30, potom sme sa asi dve hodiny fotili a nieco po druhej sme uz boli doma a o 15.00 bol sobas
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no lebo my mame obrad o 16 00 hod, rozmyslam ze kadernicku dam na taku 8 00 hod ona ma bude aj licit a fotenie chceme dat na taku 12 00 hod a pak odobierka a potom uz len obrad.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jitka - a chystate sa aj na svadobne cestu? neviem ci som to uz spominala, ak hej tak mi prepac asi som to presvihla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - zatial nie, ale kamosi nam darovali vikednovy pobyt na zamocku s masazami a svieckami, tak to bude teraz nasa svadobna
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, lebo ani mi nic nemame naplanovane, uvidime ako budeme na tom s peniazkami a ked sa bude dat pojdeme nejakym last minute bud do tunisu alebo do turecka
Odpovedať
Profilova fotka
jika - bola si aj na skuske u kadernicky?
Odpovedať
Profilova fotka
luci - bola som dva krat na skuske :-D prvy krat sa mi to velmi nepacilo, co sme vymysleli, tak som bola este tri dni pred svadbou este raz a to uz som bola uuuuplne spokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nejdem na skusku ucesu, ta baba ktora mi bude robit vlasky je dost pracovne vytazena, takze nema kedy,ale ona je sikovnica, verim ze zvladne ten uces podla mojich predstav :-D
Odpovedať
Ahooojte.. :-D jitka pripajam sa ku gratulaciam a chvalam-kraaaaaaaasna nevesticka.... ;))))) aj Matka ta pjeeeekne namalovalaaa...:))) i slneeeecko bolo.....taaakze uplne superneee....:))) a fotkz...kraaaasne...a to este nie su profesionalne... :-D :-D :-D
Odpovedať
jikuuuus, krasne fotky..super, normalne z nich citit stastie a lasku a ze ste si to uzivali :-)
Odpovedať
jika, bola si krásna nevesta, šťastie z teba doslova žiarilo.
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky, ja sa zase pridavam jikus bola si nadhernaaaaaaaaaa :-D
Odpovedať
domika: o chvíľu to čaká teba
Odpovedať
Profilova fotka
caute...aj ja sa pridam do skupinky,ze jikus bola naaaaaaadhernaaaaaa :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dakujeeeeeeem
Odpovedať
jikus - to si mala šaty Pronovias Domingo?
Odpovedať
ozaj baby, neviete čo je s Ivkou? Ona fakt zrušila svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, jikuš-gratulujem,ty nádherná nevestička x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauuuuuu lentilocka :-)
Odpovedať
jka, este raz blahozelame :-) naozaj krasna nevesta, sympos zenich, krasne saty, fotky ... a naaaaaaadherna torta. mnam :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?