Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
ooo - ja klasika, v práci do 16.30 a potom sme boli plávať, potom sme išli domov, umyla som si vlasy, trochu upratala, zapla som laptop a vidím, že je večer a treba ísť spať.
Odpovedať
Profilova fotka
takze klasika :-D
Odpovedať
no ale už to fakt vypínam, lebo drahý ma tu prosíka, nech to už vypnem, lebo mu svetlo svieti na jedno oko a nemôže spať a počuje klepkanie...je ako malé dieťa. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D papa
Odpovedať
dobré ránko
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi,ako to dnes ide?
Odpovedať
Profilova fotka
caute. ste tu dnes skoro
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ooo,ja som tu vzdy od rana..len nie vzdy sa mi chce pisat :-| ..my totiz robime od 7
Odpovedať
Profilova fotka
luci, :-o to som nevedela. to preco tak skoro? a o kolkej koncis?
Odpovedať
Profilova fotka
mne to nahodou celkom vyhovuje..koncime o tretej,nemusime si brat obednajsiu prestavku ked nechceme..ale ten system je skor nastaveny tak,ze ked nemas ,co robit a vsetko je hotove tak chod domov..ked su ale terminy a je to potrebne, tak treba zostat dlhsie..kedze ja to mam na starosti tak este casto zostavam dlhsie s uctovnickou a okrem toho drahy tiez tak vstava takze aspon vstavame spolu
Odpovedať
Profilova fotka
luci, tak pokial to mate aj doma zosuladene, tak je fajn
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby :-) ja sa vytesujem, bo uz o 3 dni ficim na svk :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj jika, vam sa to nenormalne uz blizi. za skoro mesiac, uz budes vydata panicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jika,pripajam sa k ooo...ako sa citis ako skoro pani? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cate ooo a luci - nooo uz zacinam byt pomaly nervozna, ale zatial sa da ;-) prave ratam mandle v cukre, ze ci ich je dost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jika a co mate este doriesit? ci uz mate komplet vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
noo pre mna zavoj a popolnocky+topanky, skusky make-up+vlasy, posledne dohady s kvetinarkou ohladne kytice, porobit darceky pre hosti, zaniest cukrarke stuzku a figurku na tortu, s zenskou z hotela sa ist pohadat, pokupit alko a nealko, nejake ozdoby na dom, dokoncit ozdobu na auto, nacvicit svadobny tanec, drahemu koselu a topanky ....... a este milion takych prkotin :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jooj, to ja mam stale dilemu, ze co dat ako darcek pre hosti..tiez rozmyslam nad mandlami v cokolade alebo skorici alebo tak..
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D no ze som sa pytala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jika, a popolnocky, kam ides kuk?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj a to okrem par veci by som mala zvladnut za tri a pol dna :-D a zabudla som este na ochutnavku vina a navstevu miestneho uradu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute
Odpovedať
Profilova fotka
cafte domi a ivka ooo - no to ani netusim, kam idem na popolnocky :-| luci - my sme sa rozhodli pre mandle, na nete sa daju zohnat za fajn cenu
Odpovedať
Profilova fotka
jika a popolnocky si chces len poziciat?
Odpovedať
Profilova fotka
jika mas este dost prace
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - no uvidime podla ceny - ale asi by som si radsej len pozicala, nemas nejaky tip?
Odpovedať
Profilova fotka
jikus tak ti zelam vela stastia pri zhanani popolnociek, ja som si uz chvalabohu nasla a aj objednala a aj botky k nim uz mam :-) uz len doriesit papier na oznamka a vsetko je ok
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?