Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rado sa stalo :-D baby sa uz vytesujem, bo v utorok mam skusku make-upu - som sa este nikdy nedala malovat odbornikovi, tak som zvedava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jiku - potom hod foto
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - no uvidime, podla vysledku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - tito profesionalni maskeri su fantasticky, ja sa tiez tesim, co zo mna holka vytvori, bude i robit make-up aj vlasy, ona je taka vsetranna :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam svoju dlhorocnu kadernicku a to sa nejako nebojim - ale i tak idem naskusku, bo chcem aj zive kvetinky vo vlasoch, tak musime najst nejaky sposob, aby drzali vo vlasoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, mi prave DJ poslal nase zmixovane pesnicky na 1. tanec, mozeme zacat trenovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja nemam nejaku stalu kaderu, ale tato babena je fakt sikovna, ona je make-up artist, kadernik, parochniar a vsetko mozne v jednej osobe ja som tiez rozmyslala nad zivymi kvetmi, asi si tam dam vlozit jednu orchideu, ja cem takyto uces : http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... no aj my by sme mali pomaly zacat trenovat tanec, lebo to bude hanba na cely zivot :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
domi - pekny uces si si vybrala
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - ja chcem uplne nejaky obycajny drdol, nechcem nic komplikovane
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne to vyzera na fotke
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem takyto - http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, dufam, ze to tak pekne bude vyzerat aj na mojej hlave :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
u mna vyhrava zatial tento http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
jika80 ahoj prosim ta kde si zohnala tie manzetove gombicky??
Odpovedať
Profilova fotka
jika a ivka - fakt pekne ucesy ste si vybrali, dufam, ze sa to tym kaderam podari, takto krasne spravit
Odpovedať
Profilova fotka
no dufajme, ale ja svojim verim , aj teraz ked sme boli na plese , my urobila pekny uces
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute.... jeeejda, to len ja jedina som ina, co nema presne vybraty uces a nepojde ani na skusku ku kadere ani kozme? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
janocka a tiez nepojdem na oficialnu skusku , ale v juni mam promocie , tak snad mi urobi podobny uces
Odpovedať
Profilova fotka
cauko jani, ja tiez neviem ci pojdem na skusku ucesu, uvidim jak sa mi bude chciet, ale viem ze aky uces chcem a to mi staci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no..na skuske licenia som uz bola a po doladovani podla mojich predstav si to vizazista napisal aby nezabudol a kadernicke sa vychystam asi niekedy v aprili,maji
Odpovedať
čaute kočky, vidím, že rozoberáte účes. Ja rozmýšľam nad tým, či chcem závoj alebo nie, ale skôr mi to vychádza, že nie, lebo chcem rozpustené vlasy.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, no tak nejako ucesy licenie a vsetko ostatne co k tomu patri a ty by si aky uces chcela??
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - aj ja chcem take polorozpustene vlasy, preto budem mat spanielsky zavoj a to iba na fotenie a na obrad, potom ho dam dolu :-)
Odpovedať
janocka: a máš svoj závoj alebo si požičiaš? A ako ho budeš mať zapnutý? Zhora alebo dolu?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - nemam svoj, poziciam si.... jedna baba si objednala saty, su aj so spanielskym zavojom, no ona ho nechce, lebo sa jej nehodi.... bude to mat niekedy teraz v marci, tak som sa s nou dohodla, ze mi ho pozicia... ak sa mi teda bude pacit.... neviem aky dlhy bude, ale su aj 2m a tie sa mi zdaju byt kratke, ja chcem riadne dlhyyyy :-) a budem ho mat zvrchu.... ked je zavoj uchyteny zospodu, tak sa mi to moc nepaci... ale tak kazdy ma iny vkus....
Odpovedať
Profilova fotka
a ak by nahodou to pozicianie od tej baby nevyslo, tak si skusim odniekial pozicat, prinajhorsom kupim cez bazar asi
Odpovedať
a nepoškodí sa ti potom účes, keď si ho dáš dolu?
Odpovedať
Profilova fotka
nemyslim si.... ja si ho nedam zapnut kadernicke - nebudem po meste behat s 3m zavojom :-D takze ja si ho pri foteni len tak nejako trosku uchytim aby nespadol a potom po obrade ho dam dolu
Odpovedať
janocka: dík
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - nzč :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?