Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-my pocitame 3ks na hlavu...dufam,ze to bude stacit
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - no zajtra budu dalsie a buduci tyzden uz od profesionala :-D este sme dva dniky na svk a byvat zostavame v nasom bytiku v drazdanoch
Odpovedať
a ty už máš aj nemecké občianstvo? Ešte študuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nemam, to mozem ziskat az po 8 rokoch v nemecku a ja tam byvam zatial len 5 rokov a studujem zatial este len rok a pol a tri rocky inak ako, nervozita uz zacina?
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - podla mna tie tri budu bohate stacit, nam zo vsetkeho taaak vela pozostavalo - kolaciky, alkohol, jedlo
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-ved aj ja si myslim,ze tri by mohli stacit,aj tortu budeme krajat...predpokladam,ze sa bude jest viac slane ako sladke...nasa rodina je vinova a k vinku sa papa slane....ale,clovek nikdy nevie
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - u nas sa ani slane nejedlo - len par pagacikov, oriesky a tycinky sa skoro cele vyhodili ale vinka sa vypislo teda poriadne
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-zjedli ste vy vobec nieco??? :-D :-D :-D ....alebo ste len dodrziavali pitny rezim??? :-D :-D :-D ...ale spravne,to je zaklad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som nejedla skoro nic, asi len 3 bobulky hrozna a tri lyzice polievky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
waaaaaw...ty si sa ale napchavala :-D :-D :-D ....ale ja na tom budem asi rovnako,stiahnuty zaludok cely den,nedam do seba asi nic :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no na jedlo som nemala ani pomyslenie, bo mi bolo pooooriadne zle a este k tomu ma nejako saty tlacili, takze pocas hostiny sa uz niesli take klepy, ze som tehotna a tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute, ste tu??? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobry den sa praje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky jikus :-)
Odpovedať
ahojte čo máte dnes nové? jika- kedy budú fotky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, dnes nove nie je nic a ani tak vo vseobecnosti ale ty sa pochval ;-)
Odpovedať
domika: niet čím, akurát že sa mi nechce byť v práci, lebo toho tu mám veľa. A ty? Si v práci?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi tak to sme na tom rovnako, ani mne sa nechce trcat v praci, ale co narobime peniazky potrebujeme :-/ ako pokracuju pripravy na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
prave som spracovavala fotky od jedneho znameho - hned ich sem hodim
Odpovedať
Profilova fotka
jikus tesakujeme sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jika,tesim sa...som zvedava :-) bola si naozaj krasna nevesta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - nadherne fotocky, fakt krasna si bola, normalne som ta nespoznala na tych fotockach :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skvele fotky :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wow - normalne sa usmievam s tebou...tak stastne sa vsade usmievas,ze ta radost normalne z teba srsi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci musim sa pripojit, normalne ma chyta nejaka nostalgia, uz aj ja chcemmmmmmmmmmmmm :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby, ale bolo to naozaj nadherne a take super uvolnene, len keby ma tie nestastne saty pocas hostiny tak netlacili na rebrach
Odpovedať
Profilova fotka
neni zac, fakt to bolo vsetko nadherne, naozaj bolo vidiet ze ste si to uzivali :-) a tie saty - no si dobra herecka, lebo na tych fotkach nie je ani naznak ze by ta nieco tlacilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi, neboj to pride :-) a potom sa budem usmievat s tebou! ved ty to mas za chvilocku! my tento rok absolvujeme tolko svadieb ked budeme vsetky svadby z 2009:) prezivat ako jitkinu :-D ..uz budem vycvicena na vlastnu v usmievani,haha
Odpovedať
Profilova fotka
domi - no posledne 3 hodiny do polnoci som si vazne odtrpela - som uz ratala kazdu hodinu a asi 4x som kvoli tomu musela velmi rychlo utekat na wc - takze sa siria uz rozne spravy, ze ci nebudeme traja, co ale nebudeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - urcite budes aj ty taka vyusmievana - zatial mame asi 800 foto a to este nemame od profesionalky a myslim, ze som zatial objavila asi len 3, kde nevycerujem zuby :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?