Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej to muselo byt super :-) my sme boli tiez trosku vonku a pak na nakupoch, mangel mal v tyzdni narodky , tak si bol darcek kupovat :-D och joj, kto by to povedal, ze bude take tazke najst normalny byt :-S ale tak drzim palec, nech sa daco dobre najde nove? aj nist asi, tiez chcem rozbehnut plany s byvanim konecne a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
leni - sa aj pomaly s tebou lucim, frcim na postu :-S odpisem do Ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi-ved ani mne by to nenapadlo,ze to bude taky problem :-( ....peknyyyyy vecer :-) :-) ...papaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
ženičky, dodatočne vam blahoželam k výročiu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej ivka vitaj spat x-) a dakujem ;-) No co ako v novej praci?
Odpovedať
Profilova fotka
Domi vyborne :)
Odpovedať
Profilova fotka
to bola siahodlha odpoved :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute.... som sa jaksi nedostala ku gratulacii tu, takze oneskorene ale predsa vam gratulujem x-) leni - ten byt co vyzeral tak nadejne padol? no to je na **** , ze s tymi bytmi mate tolko starosti |-| (vyhviezdickovala som sa sama :-p)
Odpovedať
Profilova fotka
Domi , ale postačujuca :) ale nie mam sa fajn , zvykla som si , babka je v pohode , vcelku samostatna , tak tam chodim na 14 dnovu dovolenku :)
Odpovedať
Profilova fotka
jani - vdaken x-) ivik - ved jasne, ja len, ze som zvedava, ako sa ti tam dari a tak...a to je hlavne, ze je vsetko ok, len tak dalej a teraz si doma?
Odpovedať
Profilova fotka
ano teraz si uzivam volno doma , tam este nemam net , ale na najblizsom turnuse uz zacnem na tom pracovat
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som bez netu nevydrzala :-D a na ako dlho si teraz doma?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja som musela 20 dni bez netu vydrzat , teraz som doma na 16 dni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je fajn, ze si doma na tak dlho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz este oddychujem , ale na buduci tyzden sa uz asi zacnem nudit
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuuha nasa tema uz pomaly na konci 3-tej strany :-o Tak, ale k veci :-D Gratulujem k 1.vyrociu nasej Janke a Skipinke, poriadne to oslavte x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej domi, dakujem za gratulaciu :-p jaksi nebol cas sem nakuknut skor..... dikydiky moc, ze si si spomenula aj tu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jani - nzc predsa :-p ja som si spomenula az po taninom prispevku na istej socialnej sieti, inak by ma to asi nenapadlo sem napisat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bre ranko nasej Lucinke zelam krasne 1. vyrocie x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zas oneskorene, ale predsa.... tiez praje Lucke vsetko naj k vyrociu, nech sa dari a Simonka nech nadalej rastie do krasy x-) myslela som na to, ze sem napisem, ale vzdy mi to napadlo ked som akurat cas nemala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani - vyhovorky :-o :-p a co je inak nove? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano, ja sa vzdy viem vyhovorit :-D ze co nove... no nic take, iba ak to, ze toto je 11 111 prispevok a nemusim trpnut ci ma niekto nepredbehne pri jeho pisani ako takto pred rokom ked este bola stara tema a prispevky pribudali jedna radost :-D a ty co nove? mozme tu takto viest dialog my 2, kedze sem nik iny uz (asi) nechodi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda, v tom si macher :-D :-p jaaaj no dockala si sa, takze gratulujeeeem x-) x-) x-) ja nista nove, vsetko po starom, vela robotky, nestiham a taaakoz....noo ved mozeme, ja s tym nemam problem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bry den :-) jani - tak co ponuka na vykecavanie vo dvojici stale plati? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaa polka tretej strany, uz je to velmi zle :-o |-|
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby , nahliadla som sem s pocitom ze asi to ani nebudem vsetko citat za ten cas co som tu nebola , a pozeram, ze tu ani niet co citat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ivka219 - nuz, je po svadbe, cast sa presunula na kona, cast sem uz nechodi a dalsia cast sa vykecava na FB :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojtéééé,po sto rokoch som sem nakukla a spomenula si na tie dlhé,predlhé večery strávené v tejto téme :-) a už je to tak dávno a fuč :-( niekedy by sme si to tu mohli aspoň jeden večer zopáknout :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sem este aj niekto chodi? =-) to boli fakt casy... :-)
Odpovedať
baby, nahoda, zavitala som sem po sto rokoch a suhlas s bronou, kde su tie vecery, a dni,ked som tu bola nalepena... :-) a inak stretka ako bola predminula sobota musime davat castejsie :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?