Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nie je to daleko , takze to cestovanie by nebolo az take hrozne
Odpovedať
Profilova fotka
no to je pravda hlavne co sa tyka cestovania a domov budes dochadzat autobusom ci vlakom?
Odpovedať
Profilova fotka
zrejme vlakom je to rychlejsie sa dostat takto na druhy koniec Slovenska
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasne...ty to mas trosku dalej domov :-) a inak co mas nove? teda okrem toho, ze nas zajtra opustas...
Odpovedať
Profilova fotka
no trosku ano , ale mam segru v BA , tak mozno si tu cestu rozdelim na dvakrat , a snad raz sa dockam i stretka MS :-D nove inak ani nic , vsetko po starom
Odpovedať
Profilova fotka
to je super, a s tym stretkom to mozno nebude take nerealne, lebo janka nieco chysta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sa tesim , raz by to uz mohlo vyjst :) tak ja sa lucim , este mam povinnosti , pekny dnik , pa
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslim ;-) dobre ivik maj sa pekne a drzim palec x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky v ramci sentimentalnych spomienok som sem dnes zavitala x-) ten rok taaak hrozne velmi ubehol, ale nelutujem, mam najlepsieho manzelicka na svete x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jitus, gratulujeeeeem x-) x-) rychlo ubehol ten rok, si pamatam akoby to bolo pred mesiacom ked som na teba myslela, ze ako prva sa dnes vydavas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute :-) jitul gartulujeeem aj sem x-) x-) my to mame tiez uz len za par x-)
Odpovedať
tak aj mna to sem nejak zaviedlo... joooooj, ako sme len jikus na teba mysleli...gratulujeme...oslavte ako sa na 1vyrocie patri :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
asi sa tu zideme v hojnejsom pocte az ked bude dalsia oslavovat vyrocie ale tak to bude coskoro :-D
Odpovedať
jani, asi hej, aj ked nemyslim, ze vsetky budeme oslavovat.. niekto nam z kola vypadol
Odpovedať
Profilova fotka
kto z kola vypadol? =-) ci to myslis tak, ze nebudu oslavovat tie, kt. si svadbu odlozili? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
caute :-) tani - kto? co? nieco nam uslo? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
som myslela, ze budem tu posledna gratulovat Lenke k vyrociu, no ku podivu som prva :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jejda, ja som zabudolko :-x :-x :-x :-x lenusik stastne vyrocie dodatocne zelam, dufam, ze ste to s petkom riadne oslavili ;-) jani - ty si same prekvapenie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hehe domi, viacere su zabodolko :-D ja som na lenku myslela, ze takto pred rokom som to prezivala s nou.... ale jaksi som nemala cas otvorit meča a napisat sem :-p - prekvapenie, ja viem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo, to je pravda, nase temulda riadne upadla 8-( dufam, ze si spomenies aj na mna a bronku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ja si na vas vsetky spomeniem.... aj na seba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bry vecer x-) dufam, ze sa tu zajtra niekto ukaze ( ze broni :-D) och joj takto pred rokom, som este doladovala svadobne detaily :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ako tak pozeram zatial nikto :-D som prva, takze gratulujem sebe aj lentilocke ( bronke) k nasmu prvemu vyrociu x-) neskutocne rychlo ten cas leti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
awojte baby...prosim vas poradte mi mam taku dilemu myslite si že by nas oddali aj v piatok???da sa to vybavit na matrike...bo polku rodiny mame v anglii a možu priletiet jedine na piatok 23.jula a ja važne neviem dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
gerci90 - tvoj prispevok sa do tejto temy nehodi :-N opytaj sa radsej tu ;-) http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
domci - vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jitul - dakujeeem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeeeeee babulky moje....dodatocne dakujeeeeeeeeeem velmi pekne za gratulacie a ja pripajam tie moje k vasim vyrociam :-) ...normalne nemozme uverit,ze takto pred rokom sme stresovali,ze sa blizi nas den D a teraz uz oslavujeme prve vyrocia :D :-) ...strasne rychloto ubehlo a ako ste oslavili?...ja nemam vbec cas chodit na FB,lebo stale riesime to ubytko...ten byt nam padol,teraz sa stahujeme do dalsieho podnajmu,tak som v jednom kole...uz som z toho na nervy :-( ...uz ani neverim tomu,ze raz najdeme nejaky byt
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka nasa ahoooj x-) x-) x-) nemas za co a aj ja dakujem za blahozelanie ;-) ano ano velmi rychlo to zbehlo... my sme to neoslavili nejako vynimocne, ale chceme ist na predlzeny vikend, tak snad sa zadari a urcite dame nejaku dobru veceru x-) a vy ste niekde boli slavit? s tym bytom ma to mrzi, snad daco nove najdete :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooj domcurik :-) :-) :-) my sme boli na Devine a poprechadzat sa po nabrezi a na kavicke,nic speci,ale pre nas to bol krasny de...Petko mi pripravil obed....a tak....aj my sme chceli ist na predlzeny vikedn,ale nemohli sme,lebo Peto bol chory,tak by sme si ho velmi neuzili...pojdeme inokedy :-) vies co,ja uz tomu prestavam verit...aj sme uz mysleli,ze tamten kupime,uz sme cheli zlozit zalohu,ale sme chceli preburat nosny panel,ale to vobec nie je take jednoduche,ako som si ja predstavovala,stalo by to dost penazi,tym padom by sa nam prerabka predrazila,aj cas by sa predzil,tak sme sa na to vykaslali...je to naprdku :-( a ty mas co nove?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?