Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
no a keby len jeden :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jezis ty ich mas viac??? =-)
Odpovedať
jasne, viac firiem, viac konatelov :-p a ti su tiez obcas otravni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha takto to je....no to verim, mne staci jeden on je rovno aj za 3 dalsich :-D :-D :-D
Odpovedať
verim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
3 sefov by som nezvladala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ci kolko ich je :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ja dodam ze takych ako je ten nas :-D :-D :-D
Odpovedať
tak zasa ale viac tu nie su ako su, tak to nie je az take hrozne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ano, v tomto mas jeden plusovy bod navyse :-p
Odpovedať
iba jeden??? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobre tak dva :-D :-D
Odpovedať
dakujem pekne :-D akurat mi volali zo salonu, ze ci mozem zajtra prist na skusku - zajtra idem tej kozmeticke, neviem ci by mi preslo u sefa to aj to . . . takze idem v utorok, no som zvedava, sak dovtedy nestiham ani schudnut :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nemas zaco ;-) no jo, sak nahod nejaku drasticku dietu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ze iba chlieb a vodu :-o
Odpovedať
fuha, no to by moja slaba pevna vôla nezvladla ani nahodou :-D ale dobry tip, normalne nad tym zacinam uvazovat . . .
Odpovedať
Profilova fotka
no ja takisto, som si uz parkrat povedala, ze si dam taky ocistny den,ale este ani raz sa mi to nepodarilo zrealizovat :-S ....snad raz sa to podari :-D
Odpovedať
mne sa niekedy aj podari taky den, ze nejem blbosti, ale to len vynimocne . . . Ja som napriklad dva roky nejedla maso (takto spatne si to uz ani neviem dobre predstavit), ale bez sladkosti by som umrela :-D no bohuzial :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja zase nejem ine maso ako kuracie, prosto mi nechuti a sladkosti to je moja osobna droga x-) x-) x-) x-) bez nich by bol moj jedalnicek neuplny a na nist :-D
Odpovedať
ved to, som na tom podobne :-D keby to všetko nebolo také dobré :-p
Odpovedať
ešte k meninám som dostala takú tú veľkú Milku, nechala som si ju načnutú v chladničke, ja som ti ju sama zožrala za tri dni :-p keby ten môj videl, koľko otváram chladničku, to by bola prednáška o úspore :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe...myslim ze sladkosti su slabostou viacerich ;-) ani nehovor, ja tiez len ze si trosku odtrhnem a vzdy to skonci tak, ze zjem celu cokosku :-N
Odpovedať
to hej, ved skoro vsetkych :-D ked som este byvala u nasich, na sladke sme boli vsetci, a oco hovoril zo srandy, ze je to u nas jak v dome u supov :-D :-D :-D všetko hneď zmizlo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozname, u nas je na toto macher starsi brat, to ked sa zahadne stati nejaka cokoska, vsetci viem kam nedobrovolne odisla na vecnost :-D :-D :-D
Odpovedať
možno vám tajne chodí na sladkosti Eduško a brat je v tom nevinne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neee edik neni na sladke, on ma rad maso :-o
Odpovedať
aha, lebo náš zožere všetko, a sladké mu tiež chutí ;-) to aby zapadol do rodiny potvora :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale sak zozrat by to zozral to sa nebojim ze ne
Odpovedať
sak jasnacka, co by nezral, ked je to dobre :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?