Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mozes namornik, mas moje povolenie x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bleeeee, ja sa dnes nudim neskutocne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
heeeeeeej som si vobec nevsimla :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
halo baby ste tu? boze zase mame pondelok :-S
Odpovedať
a poniektori majú posledný "slobodný" pondelok :-) zdravím baby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi tak v tvojom pripade ano :-p a co kyticka je ok? ;-) nazdar ooocenko
Odpovedať
kytička mala úspech ;-) musím sa priznať, že takú parádu som nečakala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iiiha tak to musim mamine odkazat :-D ;-) super som rada, ze sa lubilo
Odpovedať
jasne, odkaz, je velmi sikovna ;-) ona to robila aj niekedy predtym? Lebo ja by som to nedokazala spravit asi nikdy, som lava na taketo veci :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
domi - ona robi s kvetmi uz od strednej, ma vystudovane zahradnictvo ;-) no ja taky tak....ja zvladnem, len nachystat take ze jednotky, to su povedzme ruzicky s maslou ale s nejakym zelenym a zabalit pak kyticku do papiera :-D :-D som pocula, ze si si chuda musela, sama balit kyticku do papiera :-N inak july bola u nas v sobotu...
Odpovedať
no veru musela, ale len tak provizorne, sak bola v aute ani nie 10 minút ;-) aj som si myslela, ze s tym mama uz robila, lebo naozaj bola kytka strasne krasna, ja by som nezvladla ani tu jednotku :-p a co ma july noveho? inak domi som v prvom momente nevedela, ci mam tvojmu ocovi povedat naozaj dobry den, alebo ahoj :-N teda dufam ze to bol oco a nie brat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
super sikovnicek si :-) dakujem este raz, urcite sa pochvale potesi ;-) aleee nic prevratne nema nove,bola tiez pre kytku isla dakam gratulovat na svadbu ci co....a bola dost smutna hlavne teda kvoli dedkovi :-( noooo to bol tata, hehe....radsej mu toto ani nepoviem, aby nebol namysleny :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a inak sme boli na obede som zabudla napisat :-N
Odpovedať
tak dodatočne dobru chut teda ;-) a kludne mu to povedz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, teraz som v traviacom rezime :-D :-D ty si uz obedovala? ne nepoviem, nepotrebujem aby nam zpysnel :-p :-p
Odpovedať
este nie, mam tu toho nejak vela, nestiham . . . ale uz sa tesim, cez vikend som robila plnenú tekvicu, dneska idem dojedat :-D co si mala dobreho? fornetti? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaj ty ne ze nam na hlad zomres ;-) hmmm...plnena tekvica??? to neni nist pre mna :-o neee som mala tunacika a este som si v susenom ovoci kupila kesu oriesky, takze som uplne full :-p
Odpovedať
jaj, same dobre veci si mala ;-) ja som 22 rokov nejedla tekvicu, ale ten moj sa jej nemoze prejest, tak ma zacal ukecavat, ci mu neurobim, a tak som nejak ochutnala a je to celkom dobre ;-) a samozrejme som to vytuningovala udenym masom, slahackou a tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo, sak si viem vybrat :-D :-D ja jaksik k tekvici vyvijam aktivny odpor, ale mame tiez stale rozprava o tekvicovej omacke :-| ja zase velmo moc lubil cukinu vyprazanu v trojobale to je mnaaaaaaam...lepsie ako karfiol ...ten je bleeee :-S no si dala ale kombinaciu ty kokos, ze tekvica, udene maso a slahacka :-D :-D
Odpovedať
moj odpor bol porazeny :-D za tekvicovu omacku ma otravoval uz asi mesiac, no tak neuvar mu to :-D kombinacia je to super, dojdi ochutnat, este mam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to vidim :-p :-p keby si ma radsej pozvala na nejaky coko kolac tak dojdem, ale teraz som v pomykove :-D :-D :-D
Odpovedať
kolac neni, ale mam siestu v chladnicke :-D vidis, aj kolac som chcela robit cez vikend, a slahacku som obetovala do tekvice . . . co sa to so mnou deje :-p :-D
Odpovedať
ale uz som si kukala nove vianocne recepty v sobotu, tesim sa na december :-D minuly rok som piekla medovniky uz prveho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to nepridem, ked budes piect vtedy mi daj vediet ;-) x-) x-) x-) boooze ty nestras uz s vianocami, to je este daleko pre mna :-|
Odpovedať
ok, kludne pridi v sobotu na kolace, aj ked nebudu od mna . . . :-D a vianoce uz klopu na dvere moja mila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aleee nevtipkuj :-D :-D :-D no ale velmo velmo pomaly klopkaju :-p
Odpovedať
Profilova fotka
by som uz aj domov isla :-D
Odpovedať
zatial sa zda, ze klopkaju pomaly, ale aj ja som sa mala vydavat pred polrokom, a kukni uz je to tu :-D a jak rychlo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to je daco ine :-p a co uz stresujes nas flegmosov, ktory maju na taketo veci cas az tesne pred 24. :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?