Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby poviem vam vonku je riadny hic :-S ....som musela aj klimu pustit v robotke
Odpovedať
Profilova fotka
uf - domika fornetky? chi ... tvoje obľúbené jedlo mylím, že? domi - tééééda to je ako z hororu =-) no ja svokru nebudem mať , Peťkova mamina zomrela ešte pred 11 rokmi ale budem mať takú skorosvokru :-D svokrovu priateľku - s ňou sa dá dakedy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany- v poslednej dobe hej, hlavne ked tu nemam kolegynku, lebo samej sa mi nechce chodit obhanat jedlo daleko ;-)
Odpovedať
dany - ja zatiaľ nemôžem povedať ani jedno krivé slovo, tak dúfam, že sa to po svadbe nezmení . . . :-p domi - ani nehovor, ja som trochu vetrala, ale len co som pustila teply vzduch dovnutra :-S ked pustim klimu, nebudem zas vidiet, strasne mi vadi na oci . . . asi to nejak musim prezit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - my mame vacsinou viac menej stale otvorene okna, len ked sa to uz naozaj neda vydrzat pustame klimu a dnes je ten den :-D
Odpovedať
cez vikend sa schladime ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-S :-S :-S neviem ci sa mam tesit alebo plakat ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no u nás keby sa dalo, tak ja by som vyhodila celú stenu na ulicu, aby tu poriadne fúkalo ... lebo to je strach a hrôza s tým vzduchom
Odpovedať
Profilova fotka
dany a vy nemate klimu ci co?
Odpovedať
dany - fukanie, smrt mojim ociam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no my máme takú tú klímu pre obyčajných - ventilátor :-D tiež to neznášam keď sedím v prievane ale jednoducho sa niekedy nedá vydržať, keď ti vôbec necirkuluje vzduch
Odpovedať
to poznam, a dneska je fakt na skapanie . . . uz sa tesim na megarozpalene auto :-p zase sa popalim o volant 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dany - sak ale aspon daco, lebo dnes je hnusne dusno ]-(
Odpovedať
kapitán, na lodi upadá morálka . . . 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidim vidim namornik, treba to trosku rozpumpovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
boze ta klima ma desne dusi, mam taky suchy kasel z nej :-S , ale vydrzim, nebudem sa tu dusit predsa teplom z vonka :-D
Odpovedať
ja uz som tiez zapla, aj ked kmitam ocami jak odusu, lebo mi ich strasne vysusuje . . . vcera sme boli v Lidli, a to sa mi uz dlho nestalo - sme odtial vysli von, no jak keby som facku dostala :-p mali tam klimu nastavenu mozno tak na 18 C :-|
Odpovedať
kedy ide Jack Sparrow na poštu dneska? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to neznasam, sak ved to je chore, to vobec neprospieva organizmu, ale zjavne to si nikto neuvedomuje ]-( ]-( to iste aj klima v aute uplne na minimum, to ma vie riadne nakakat 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeee asi nejde, mam len dva listy :-|
Odpovedať
ved aj tie treba poslať, nie? ;-) ja sa občas na toho mojho v aute aj jedujem, ked ta klimu na maximum, ja by som furt len uberala . . . a potom pistim ze ma setko boli . . . :-D
Odpovedať
ozaj, uz mate plany na vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
noooo sak ved este uvidim :-) takze ty takto moja mila, ja ze mame na tu klimu rovnaky nazor :-p :-p
Odpovedať
uz mame, neboj :-D poucila som sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak preto, lebo by bolo s tebou zle nedobre :-o
Odpovedať
Profilova fotka
poslušne hlásim, že ukončujem svoju činnosť na palube pre dnešný deň a víkend .... prajem príjemný víkend kapitánovi a filoménke taktiež aj príjemnú dovču :-)
Odpovedať
svata pravda :-D tak vies jak sa hovorí, mudri sa ucia na cudzich chybas, a sprosti na svojich :-D
Odpovedať
cudzich chybach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dany - mas moje povolenie ;-) a aj tebe kraaaaaaaaaaasny vikend x-) x-) x-)
Odpovedať
dany ty si tomu dneska ale dala :-D nabuduce povinne poumyvas hornu palubu ;-) krasny vikend prajem!!!!!!!!!!!!!!! F.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?