Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dany cauuuuuuu :-)
Odpovedať
dany čaf, pekný zvyšok dňa, a mala by si poctivo trénovať ten pohľad :-D
Odpovedať
domi - ale obcas chodia, sice vacsina sa ohlasi dopredu, ale nie vsetci su taki . . . kašlem na to, padam uz aj ja, mam tu v krabici tie hračky pre mačaka, uz sa tesim jak ho nebudu vobec iritovat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobre domci...mas dovolene opustit palubu :-o pekny den zelam :-)
Odpovedať
jej dakujem, tak teda padam, keby nieco, odvolam sa na teba - ze ved kapitan ma uvolnil zo sluzby :-D :-D :-D vidime sa rano ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe mozes, sak mna ale nikto nepozna...som neznamy :-D :-D :-D ok, tak zitra
Odpovedať
Dobré ránko vospolok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ajojky domi :-D som prisla pozdravit a hned sa aj porucam, mam zo sebou knizku, ktoru musim docit, lebo...
Odpovedať
ahoj :-D a ja že máš toľko roboty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte krásne ránko --- 8-) loď sa ešte nepotopila ? kde je kapitán? a kormidelník? no tak ja fičím tiež ta het - v práci otras...darmo im budem vysvetľovať, že na lodi ma potrebujú ... musím makať v robote ]-( tak čauteeeeee a dobrý vietor do plachiet ;-)
Odpovedať
kapitán fuč, námorník Danka tiež . . . toto je ale morálka dnes :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute babulky....som to konecne dorazilo...nedalo sa mi inak....bola to posledna cast tak som to chcela mat rychlo za sebou aby som vedela ako to dopadne :-D :-D :-D ste tu este?
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko baby :-) konecne je tu opat piatok...taaaaaaaak sa tesim x-) x-)
Odpovedať
zdravím posádku!!!!!!!!!!!!!! :-D resumé nášho včerajšieho nákupu: - oblek pre ženícha - 0 x - krabička na obrúčky, do ktorej sa obrúčky nezmestia - 1 x ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nazdar namornik :-D :-D :-D to som ti ale dala na prd tip :-( :-( :-(
Odpovedať
no čaf kapitan, dufam ze dnes nebudes v kajute cely den citat :-D ale ne, tip bol dobry, ale mali tam zrovna ten strih, co mojmu nesedi . . . neva, v pondelok mame tu dofcu, a ideme este skusit TT . . . čo noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
nebooooooooj vcera som dorazila uz poslednu cast tej sagy :-D :-D :-D takze uz bude klud ;-) nooo ja som bola fakt presvedcena ze tam urcite daco kupite, lebo hovorim, ked si tam moj manzel zohnal daco na sebe, tak mal by aj ten tvoj, a vidis... :-| nove? asi nist, len ze sa neskutocne tesim na vikend a tak.... sa mas ze predlzeny vikend :-p ....inak moj drahy si zo mna robil srandu ze ma dovo ten jeden den, ze sak ja som len srandoval ]-(
Odpovedať
vidis, iny chlap, iny strih :-D aj ja sa uz tesim na vikend, aj ked ma byt samozrejme zas ten klasicky ako vzdy - ortut pojde zas dole . . . :-p a manzelicek si robi srandu z vaznych veci jak je dovolenka, no teda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D no jo sak to by nebol weekend keby sa trosku neochladilo a neprsalo by ]-( si predstav ....som ho skoro pretrhla :-o
Odpovedať
a ja som sa bala, ze ked sa budem vydavat bude 35 v tieni, ale jak sledujem vikendy, asi sa toho bat nemusim :-D ale zas na druhej strane zakony schvalnosti funguju dokonale, tak neviem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ved to teraz si tym pocasim nemoze byt clovek vobec isti :-S ....domi ale ved vy to mate za cca 2 tyzdne bohvie ako bude, hlavne nech neprsi a neni mega teplo ;-)
Odpovedať
sak to :-( a hlavne bez toho pršania by sme sa zaobišli . . . tento týžden som volala s fotografom, ze co mame doniesť na fotenie a tak, a on ze hlavne seba, skoromanžela a pekné počasie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nemboj vsetko dopadne dobre....pocasie bude musiet posluchat :-o tusim vsetci ujovia fotaci hovoria to iste :-D ...ten nas nam este pridal usmevy :-p :-p
Odpovedať
a ten moj ze kyticu a obrucky, ale to zas nejsom padla na hlavu, aby som zabudla :-D povedala som mu, ze donesieme hlavne to pocasie, lebo stale mam averziu voci foteniu vo vnutri :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no sak jasne, ved to je samozrejmost :-D :-D tomu rozumiem, ale urcite nic take nebude potrebne ;-)
Odpovedať
ty a tvoj optimizmus :-D ozaj, mali ste fotografa aj v kostole? ja ho tam nechcem, a mame zas toto sadlo na nos, furt do mna rype, ze preco a musi tam byt . . . 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-p :-p :-p :-p :-p hej mali.... a preco ho tam ty nechces, ak sa smiem spytat?
Odpovedať
co ja viem, za prve nam povedal, ze fotky z kostola castokrat za moc nestoja (zle svetlo ci co) a za druhe budem mat dost nervov sama zo seba, a nepotrebujem aby tam este niekto pobehoval . . . co ja viem, nechcem ho tam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, sak ako chces, ja si moc nepamatam ze by mi to dajako vadilo :-| ale je to kazdeho osobna volba ;-) a inak dufam, ze trosku optimizmu prenesem aj na teba :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?