Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akoze provokujes? ]-( :-p :-p :-p to co je za prac. doba od 7- do piatej? sak ved to su normalne nadcasy :-S
Odpovedať
su, ale bolo mi povedane, ze tak predsa chodim dobrovolne . . . a je to pravda :-N vies drahy robi od 7 do pol stvrtej, a ked ideme jednym autom, on si nemoze posunut prac. dobu, tak ja som v robote uz o hodinu a pol skorej . . . zadarmo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaaj to je na prd takto a co on ta potom caka alebo ako?
Odpovedať
on potom robi normalne do pat, a ma hodku a pol nadcas, ale on ma samozrejme plateny :-D ale hlavne v zime je to naprd - rano tma, z roboty po tme . . . na slucku ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no tak to uz hej :-) to poznam, ja tak nerada chodim domov po tme a este k tomu ked idem domov vecer busom ....hruuuuuuuuuuza :-(
Odpovedať
autom je horsie, a kombinacia dazd + tma je na nase oci ideal - obaja sme slepi, a tma a soferovanie je hroza :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no tak co tak ist doktorovi po okuliare?? sak aj mama sa zacala stazovat ze nevidi ked cita, ze sa jej rozmazavaju pismenka :-S
Odpovedať
uz sa stalo :-D pred siestimi rokmi :-D nemboj, nosim poctivo, ale hlavne cocky . . . vcera sme hrali badminton bez bryli - no sranda to bola, Toma som videla jak hnedu cmuhu a kosik zelenu :-) ale hrali sme, to je hlavne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt? no to si clovek jaksik neuvedomi, ked niekto nema bryle :-N :-N :-N prepac ;-) inak to musela byt sranda :-D :-D
Odpovedať
nič sa nestalo :-) sranda to bola, ale hlavne v tom, že sme sa aj triafali :-D a dost sa bojim, aby to nezdedili nase deti . . . mne povedala ocna, ze to mam geneticke, ale nasi maju obidvaja cez 40 a vidia jak sokoly, brat to iste . . . akurat mama si bola pred tyzdnom kupit bryle, ale ona mala zas kratke ruky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe ... sak uvidite co bude :-D :-D
Odpovedať
hlavne nech uvidime :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no sak je to vtipne ja viem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kolka skromnost :-p :-p :-p
Odpovedať
boze ja som dneska nist nespravila . . . hanbim sa :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ja ano ale to uz bolo daaaaaaaaaaaaaaaavno :-D
Odpovedať
ozaj, takuto podobnu kyticku budem mat: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
iiiiiiiha takze budes mat tulipy, no pekne som zvedava ;-) a kde si davas robit kyticku a aj farba bude takato?
Odpovedať
vzdy som chcela tulipany, milujem ich :-D a tie ruze sa tam nejak priplietli ;-) viesco, mamina kamaratka je kvetinarka, ale este len zacinajuca, a ta nam odporucila jednu znamu, od ktorej kupuje kvety, je to mlada baba z Castej, Katka sa vola, ale neviem jak dalej :-N Farba bude ako na tom obrazku - ruzove tulipany a biele ruze. A slubila mi, ze tulipany nezvadnu, tak jej verim . . .
Odpovedať
a dufam, ze tym, ze nieje tulipanova sezona, nebude stat kytka sto eur :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no a ja som vzdy chcela orchidejku :-) ale sak uz nebude tak teplo to vydrzia ;-)
Odpovedať
mala si krásnu kytku - takú zaujímavú podla mna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeem...ma stale presviedcala kvetinarka nech si dam taku nejaku spustenu tu kytku neviem teraz najst nejaky vhodny obrazok ale ja som chcela proste gulatu a hlavne orchidejkovu :-D
Odpovedať
mne sa tie spustene vobec nepacia . . .
Odpovedať
Profilova fotka
pocuj domi dufam, ze sem potom das fotose zo svadby, nech ti mozem napisat krasnu gratulaciu x-) x-) x-)
Odpovedať
ale napriklad sa mi celkom pacila kyticka, aku mala janocka, taku som videla u nej prvykrat ;-)
Odpovedať
domi sem asi ne, nechcem aby ich videli niektori ludia (tym nemyslim nikoho odtialto), radsej ich hodim na fb . . .
Odpovedať
gratulovat mozes aj tam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne janka mala krasnu kytku, len hovorila ze bola strasne tazka :-| ....ale jedna baba si dala taku urobit tiez gulatu na snurocke s cervenych klincov tusim a vyzeralo to hroooooooozne , bola obrovskaaaaaaaaaa :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?